TOEFL Writing:اصطلاحات (idioms) و حروف اضافه در رایتینگ تافل

TOEFL Writing:اصطلاحات (idioms) و حروف اضافه در رایتینگ تافل

در ویدیو اصطلاحات (idioms) و حروف اضافه در رایتینگ تافل با نحوه ی استفاده و چند نمونه از اصطلاحاتی که در این بخش از آزمون به کار می رود آشنا میشوید. اصطلاحات میتوانند نمره ی بخش رایتینگ و اسپیکینگ تافل رو بالا ببرند البته به شرطی که از آنها در جای مناسب استفاده کنید. در غیر این صورت، کاربرد اشتباه اصطلاحات حتی میتواند نمره ی شما رو پایین بیاورند و همچنین باعث میشود که جملات غیر طبیعی بنظر برسند و یا فهمیدنشان سخت شود. در نتیجه استفاده از اصطلاحات نیازمند دقت بالایی است که در این ویدیو با نکاتی برای بالا بردن این دقت آشنا می شوید.
برخی از این اصطلاحات هستند که وقتی آنها را جایی می خوانید لبخند به لبتان می آورند و خیلی هوشمندانه هستند.
از اصطلاحاتی استفاده کنیند که کم چالش و راحت باشند تا نمره تان را بالا ببرند. فقط تعداد محدودی را که خیلی دوست دارید یاد بگیرید و همان تعداد را آنقدر تمرین کنید تا به آنها مسلط شوید.
معیار اصلی در تصحیح رایتینگ، توانایی شما در بیان ایده اصلی و پرداخت به جزییات و اثبات آن ها با استفاده از دلایل و مثالها یا جزئیات خاص و مشخص است. حجم نوشته‌ی بیشتر از مقادیر پیشنهاد شده در دستورالعمل خود سوالات نیز بسیار در بالا بردن نمره شما نقش دارد، به شرطی که این حجم زیاد حاوی نکات مفید و حمایت کننده از ایده اصلی شما باشد، نه استفاده از جملات و کلمات حفظ شده به خصوص در مقدمه و نتیجه گیری. تنوع لغات و ساختارهای گرامری که در نوشته‌های خود استفاده می‌کنید نیز می‌تواند به نمره شما در رایتینگ کمک کند.
گام بعدی آموختن ساختارهای مناسب برای رایتینگ است. یک نوشته باید شامل یک پاراگراف مقدمه، چند پاراگراف بدنه و یک پاراگراف خاتمه باشد. شما باید دقیقا بدانید که چه مواردی را در هریک از پاراگراف ها مطرح می کنید.
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید
امیدوارم ویدیو اصطلاحات (idioms) و حروف اضافه در رایتینگ تافل برای شما مفید واقع شده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *