آموزش زبان انگلیسی رایگان/آکادمی ۲۴Talk

آموزش زبان انگلیسی رایگان، یا به اصطلاح قابل دسترس بودن منابعی که زبان آموزان به راحتی بتوانند از آن‌ها استفاده کنند، بسیار رایج شده است. تیم آکادمی ۲۴Talk با راه اندازی یک مرکز آموزش زبان انگلیسی رایگان، تمام تلاش خود را می‌کند که بهترین مقالات، دروس، فایل های آموزشی و از همه مهم‌تر روش‌های شروع یادگیری و اهداف را برای شما در قالب مطالب نوشتاری، صوتی و فایل‌های ویدئویی ایجاد نماید. این بخش به نام مرکز آموزش رایگان در بالای صفحه نیز وجود دارد.

آموزش زبان انگلیسی رایگان

اگر تصمیم گرفتی زبان انگلیسی رو شروع کنی این بخش بهت بیشترین کمک رو می‌کنه. ما در این بخش سوالات مرتبط با از کجا شروع کنم؟، معرفی دوره‌ها و این که هدفتون و نتیجه تلاش‌های شما قراره چی باشه صحبت می‌کنیم.

آموزش زبان انگلیسی رایگان

یادگیری زبان انگلیسی در سنین مختلف با هم متفاوت می‌باشد. پس آشنایی هرچه بیشتر شما با این الگو‌های مختلف آموزشی می‌تواند در یادگیری بهتر شما بسیار مفید باشد.

آزمون زبان انگلیسی

در این بخش مطالبی درباره ی سه آزمون اصلی زبان که بسیار رایج هستند نوشتیم. آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک. آزمون تافل و در آخر آزمون جی آر ای جنرال و سابجکت. توضیحاتی درمورد روند برگزاری آزمون و نکاتی که باید برای شرکت در این آزمون ها و یادگیری زبان انگلیسی بدونید مطرح میشه.

مقالات

آموزش رایگان خودتون رو از اینجا شروع کنید.

ما توی این بخش سعی می‌کنیم کاربردی‌ترین، بهترین و به روزترین مطالب برای آموزش زبان رایگان رو براتون به اشتراک بذاریم.

آموزش زبان انگلیسی رایگان

در این بخش مطالب صوتی، تصویری و ویدیویی مرتبط با آموزش زبان برای افراد مبتدی و کسانی که از سطح زبانی خوبی برخوردارند گذاشته می‌شود. برای تقویت مهارت شنیداری و حتی نوشتاری شما این مطالب بسیار مفید و جامع خواهند بود. همچنین به کتاب‌های پرکاربرد و معتبر هم در آموزش زبان رایگان دسترسی خواهید داشت.

مطالب اخیر بلاگ

یادگیری زبان انگلیسی رایگان

یادگیری زبان انگلیسی رایگان

زمان تقریبی مطالعه: ۱۰ دقیقه در کنار اون دسته از افراد که برای یادگیری زبان انگلیسی به آموزشگاه ها مراجعه میکنند، افرادی هستن که به دلایل متفاوت امکان شرکت در کلاس های حضوری رو ندارن.
با وجود اینکه امکان مراجعه و شرکت در کلاس رو ندارن، برای فراگیری زبان انگلیسی به دنبال راهکار میگردن.
یادگیری زبان انگلیسی رایگان ، پیشنهادیه که نمیتونین رد کنین!

بیشتر بخوانید

آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، فواید و مضرات

زمان تقریبی مطالعه: ۵ دقیقه آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، امروزه به علت مشغله کاری، نداشتن زمان کافی برای رفت و آمد به کلاس های زبان مخصوصا در شهر های بزرگ و پر ترافیک و هزینه های سنگین این کلاس ها، بسیار مورد توجه زبان آموزان قرار گرفته‌ است.

بیشتر بخوانید

نقشه‌ی راه یادگیری زبان انگلیسی و چگونگی استفاده از آن

زمان تقریبی مطالعه: ۱۱ دقیقه یکی از بزرگتربن دغدغه‌های زبان آموزان در جهان چگونگی مطالعه این زبان بین‌المللی است. ما در این مقاله به بررسی نکات مهم نقشه‌ی راه و برنامه ریزی برای مطالعه آن، پرداختیم.

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

زمان تقریبی مطالعه: ۶ دقیقه اشتباهات رایج در زبان انگلیسی، می‌توانند از دشوارترین مشکلات در مسیر یادگیری زبان انگلیسی باشند.
چون یکی از اصلی‌ترین راه‌های یادگیری زبان، کمک گرفتن از شنیده‌هایمان در زبان است، چیزی که در مکالمات روزمره، بعضی کتاب ها یا فیلم ها با گویش عامیانه می‌آموزیم.

بیشتر بخوانید
بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شیراز

بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شیراز

زمان تقریبی مطالعه: ۹ دقیقه انتخاب بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شیراز و یا هر شهری که شما زندگی میکنید، میتونه جز اصلی ترین دغدغه ها باشه.
پس طبیعیه که برای پیدا کردن یک آموزشگاه که تا رسیدن به هدف شما رو همراهی کنه، یک سری فاکتور ها رو در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید
اصطلاحات رایج زبان انگلیسی

اصطلاحات رایج زبان انگلیسی که باید بدانید: بخش سوم

زمان تقریبی مطالعه: ۹ دقیقه گویندگان بومی انگلیس در حین مکالمات خود از اصطلاحات و واژه‌های عامیانه‌ای استفاده می‌کنن، که اگر با این بافت از اصطلاحات‌، آشنایی نداشته باشید، قادر به درک درست از گوینده نخواهید بود. با بخش سوم مقالات همراه باشید.

بیشتر بخوانید
هزینه صفر تا صد آزمون آیلتس

هزینه صفر تا صد آزمون آیلتس و آمادگی برای این آزمون

زمان تقریبی مطالعه: ۱۱ دقیقه هزینه صفر تا صد آزمون آیلتس چقدر است؟
به چه نمره ای در آزمون آیلتس نیاز دارید؟
چقدر زمان میبره تا برای شرکت در این آزمون آماده بشیم؟
بزارید اول بپردازیم به تعریف کلی آزمون معتبر و معروف آیلتس!

بیشتر بخوانید
تقویت مهارت شنیداری

تقویت مهارت شنیداری (listening) و بررسی ابعاد کلی آن

زمان تقریبی مطالعه: ۱۲ دقیقه مهارت شنیداری و روش‌های تقویت آن شاید همه ما بتونیم درک کلی از زبان رو داشته باشیم. در بخش‌های مختلف زبان از writing، speaking reading گرفته تا listening، که به صورت دست و پا شکسته می‌دونیم اما، واقعا کدوم یکی از این موارد نیاز به تمرین بیشتری داره؟ شما تو کدوم یکی توانایی بالاتری دارید؟

بیشتر بخوانید
to be verbs

افعال To be

زمان تقریبی مطالعه: ۶ دقیقه افعال to be از پرکاربردترین و مهم ترین افعال زبان انگلیسی هستند که برای شروع یادگیری الزامی است، در حالیکه ساده ترین قواعد رو شامل میشه.با کمک این مقاله به راحتی میتوانید این قواعد رو یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
اصطلاحات رایج زبان انگلیسی

اصطلاحات رایج انگلیسی که باید بدانید(قسمت دوم)

زمان تقریبی مطالعه: ۱۱ دقیقه یادگیری اصطلاحات رایج انگلیسی یکی از جنبه‌های مهم تسلط بر زبان انگلیسیه. گویندگان بومی انگلیس در حین مکالمات خود از اصطلاحات و واژه‌های عامیانه‌ای استفاده می‌کنن، که اگر با این بافت از اصطلاحات‌، آشنایی نداشته باشید، قادر به درک درست از گوینده نخواهید بود.

بیشتر بخوانید
بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان و خصوصیات یک آموزشگاه معتبر

زمان تقریبی مطالعه: ۹ دقیقه برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان به چه نکاتی باید توجه کرد؟
اغلب افرادی که برای کار، تحصیل و یا سفر با زبان انگلیسی سرو کار دارن، با معضل تعدد آموزشگاه ها و عدم شناخت یک آموزشگاه خوب روبرو هستن!

بیشتر بخوانید