آموزش زبان انگلیسی رایگان/آکادمی ۲۴Talk

آموزش زبان انگلیسی رایگان، یا به اصطلاح قابل دسترس بودن منابعی که زبان آموزان به راحتی بتوانند از آن‌ها استفاده کنند، بسیار رایج شده است. تیم آکادمی ۲۴Talk با راه اندازی یک مرکز آموزش زبان انگلیسی رایگان، تمام تلاش خود را می‌کند که بهترین مقالات، دروس، فایل های آموزشی و از همه مهم‌تر روش‌های شروع یادگیری و اهداف را برای شما در قالب مطالب نوشتاری، صوتی و فایل‌های ویدئویی ایجاد نماید. این بخش به نام مرکز آموزش رایگان در بالای صفحه نیز وجود دارد.

آموزش زبان انگلیسی رایگان

اگر تصمیم گرفتی زبان انگلیسی رو شروع کنی این بخش بهت بیشترین کمک رو می‌کنه. ما در این بخش سوالات مرتبط با از کجا شروع کنم؟، معرفی دوره‌ها و این که هدفتون و نتیجه تلاش‌های شما قراره چی باشه صحبت می‌کنیم.

آموزش زبان انگلیسی رایگان

یادگیری زبان انگلیسی در سنین مختلف با هم متفاوت می‌باشد. پس آشنایی هرچه بیشتر شما با این الگو‌های مختلف آموزشی می‌تواند در یادگیری بهتر شما بسیار مفید باشد.

آزمون زبان انگلیسی

در این بخش مطالبی درباره ی سه آزمون اصلی زبان که بسیار رایج هستند نوشتیم. آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک. آزمون تافل و در آخر آزمون جی آر ای جنرال و سابجکت. توضیحاتی درمورد روند برگزاری آزمون و نکاتی که باید برای شرکت در این آزمون ها و یادگیری زبان انگلیسی بدونید مطرح میشه.

مقالات

آموزش رایگان خودتون رو از اینجا شروع کنید.

ما توی این بخش سعی می‌کنیم کاربردی‌ترین، بهترین و به روزترین مطالب برای آموزش زبان رایگان رو براتون به اشتراک بذاریم.

 

آموزش زبان انگلیسی رایگان

در این بخش مطالب صوتی، تصویری و ویدیویی مرتبط با آموزش زبان برای افراد مبتدی و کسانی که از سطح زبانی خوبی برخوردارند گذاشته می‌شود. برای تقویت مهارت شنیداری و حتی نوشتاری شما این مطالب بسیار مفید و جامع خواهند بود. همچنین به کتاب‌های پرکاربرد و معتبر هم در آموزش زبان رایگان دسترسی خواهید داشت.