حداقل رساندن اشتباهات گرامری رایتینگ تافل

حداقل رساندن اشتباهات گرامری رایتینگ تافل

در  ویدیو حداقل رساندن اشتباهات گرامری رایتینگ تافل ، جاش مک فرسون ، برخی از مراحل مهم برای رسیدن به نمره ی دلخواه برای زبان آموزانی که می خواهند در آزمون TOEFL شرکت کنند را توضیح میدهد. با ما همراه باشید.

این‌ها فقط نکات مربوط به رایتینگ TOEFL نیستند ، بلکه استراتژی های خاصی هستند کهبه زبان آموزان کمک می کند دایره لغات خود را برای آزمون  TOEFL به حداکثر و اشتباهات گرامری خود را به حداقل برسانند.

برای شروع ، جاش مک فرسون چگونگی درجه بندی رایتینگ TOEFL را تشریح می کند تا زبان آموزان بهتر  بفهمند که چرا او این بخش تافل را به این شیوه خاص ارائه داده است. بعد، او درمورد استفاده مناسب از نقش فعل ، به ویژه برای سوال نوشتن یکپارچه ، صحبت کی کند. او بسته به نوع عباراتی که با آنها روبرو می شوید ، به شما نشان می دهد که از کدام فعل استفاده کنید.

در این ویدیو شما با چگونگی ویرایش هر دو مقاله نوشتار یکپارچه و مستقل خود به طور موثر آشنا خواهید شد. جاش دقیقاً به شما نشان می دهد که هنگام اسکن کردن مقاله ، چگونه بیشترین تعداد غلط های تایپی را در کمترین زمان اصلاح کنید.

بخش رایتینگ تافل ۵۰ دقیقه طول می کشد که طی آن باید ۲ تسک را انجام دهید. ۲۰ دقیقه از زمانتان باید صرف نوشتن integrated writing شود و ۳۰ دقیقه دیگر نیز به independent writing اختصاص می یابد. هر مقاله شما نمره ای بین ۰ تا ۵ دارد که مجموع این دو نمره سپس از ۳۰ محاسبه می شود. بخش رایتینگ ۲۵% از نمره کل تافل را تشکیل می دهد.

در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید
امیدوارم ویدیو حداکثر رساندن واژگان و حداقل رساندن اشتباهات گرامری رایتینگ تافل برای شما مفید بوده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *