تعرفه خدمات

تعرفه انواع دوره های آموزش مجازی زبان انگلیسی آکادمی ۲۴Talk

ما به کیفیت کار خودمون ایمان داریم، برای این منظور قبل از هر کاری یک جلسه رایگان در اختیار زبان آموز هایمان قرار دادیم. شما در این جلسه رایگان ، علاوه بر آشنایی با اصول و شیوه تدریس آکادمی، با سطح خودتان نیز در زبان آشنا می شوید. پس اگه واقعا دوست دارید زبان رو شروع کنید، همین حالا بهترین زمانه، به صورت آنلاین با معلم خصوصی خودت استارت یادگیری زبانت رو بزن. همان طور که می دانید، امروزه انواع دوره‌های زبان در دسترس می‌باشد و این تنوع در دوره‌ها ممکن است شما را گیج کند! به همین منظور ما برای شما ۱۲ دوره متناسب با نیازهایی که باعث شده‌اند شما برای یادگیری زبان پیش‌قدم شوید را محیا کرده‌ایم. برای انتخاب دوره‌ی مورد نیازتان ما به شما توصیه می‌کنیم که برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی دوره‌ها مراجعه نمایید.

 لیست کلاس ها و تعرفه خدمات مرتبط با هر کدام را در زیر  آورده ایم. درصورتیکه سوالی داشتید با قسمت پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید بی شک ما خوشحال خواهیم شد که بتوانیم کمکی هرچند کوچک برای رسیدن شما به هدفتان داشته باشیم. در حال حاضر آکادمی ۲۴talk تمام کلاس های خود را در بستر آنلاین برگذار میکند. 

توجه داشته باشید که هر دوره شامل ۱۲ جلسه می‌باشد.
*ولی شکل پرداخت به صورت ماهیانه محاسبه گردیده است*

کارگاه ها

لطفا برای اطلاع از قیمت کارگاه ها با واحد آموزش آکادمی تماس حاصل نمایید. 

کارگاه ها با موضوعات متنوعی در حال حاضر توسط واحد آموزش آکادمی ایجاد میگردد، کارگاه های آیلتس ، اصطلاحات و لغات جز پر طرفدارترین ها می باشند.

خصوصی

هر جلسه ۱۰۰ هزار تومان

تعداد جلسات هر ترم به انتخاب زبان آموز

در صورتی که دو نفر شرکت کنند ، هزینه کلاس ۲۰ درصد افزایش پیدا میکند.

کلاس های خصوصی، در واقع بر اساس سطح ، نوع یادگیری شما طراحی شده است، بیشترین بازده ای را دارد و در طول مسیر علاوه بر داشتن پشتیبانی ، دوره شما توسط سوپروایزر هم بررسی می شود که بیشترین سطح یادگیری و اثر گذاری را داشته باشد.

نیمه خصوصی ( ۲ نفر )

هر جلسه ۶۰ هزار تومان

تعداد جلسات هر ترم به انتخاب زبان آموز

کلاس های نیمه خصوصی آکادمی به صورت دو نفره می باشد، مزیت دیگر این دوره همراه داشتن یک پشتیبان آموزشی در طول دوره است که علاوه بر بار آموزشی سر کلاس ، شما را در محیطی قرار میدهد که قبل و بعد کلاس نیز از آموزش زبان دور نشوید و این تاثیر مستقیم بر سطح آموزشی شما خواهد داشت. 

گروهی (۴ تا ۶ نفر)

هر جلسه ۳۰ هزار تومان

دو جلسه در هفته

مجموعه هزینه هر ترم: ۲۴۰ هزار تومان

دوره گروهی ساختار خلاقانه و منحصر به فردی داره که توسط یه تیم باتجربه از بهترین مدرسین زبان طراحی شده.خوبی شرکت در این دوره اینه که فرایند یادگیری زبان فقط محدود به مدتی که تو کلاس هستی نمیشه، بلکه قبل و بعد از کلاس هم تیم پشتیبانی حواسش بهت هست. این دوره‌ از سطح مبتدی (beginner) شروع و از ۷ ترم ۸ جلسه‌ای تشکیل شده.

تعرفه دوره‌ی فشرده آیلتس

دوره نام آشنای آیلتس مناسب آن دسته از زبان آموزانیست که از پایه زبانی خوبی برخوردارند و قصد آمادگی و شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند. هر ترم به گونه ای طراحی و بودجه بندی شده است که شما بتوانید نمره مطلوب خود را در این آزمون بگیرید. هر ترم شامل نکات آموزشی، تکنیک ها و ترفندهای موفقیت در یکی از مهارت های چهارگانه زبانی است.

هر دوره‌ی آیلتس اختصاصا در دو هفته برگزار می‌شود.

 ۵۹۹٫۰۰۰تومان

۳ جلسه در هفته

تخفیف‌های ویژه، برای اعضای آکادمی ۲۴talk​

تخفیف ترمیک

تخفیف ترمیک

ترم های ۳ ، ۶ و ۹ هر دوره، زبان آموزان مشمول ۱۰درصد تخفیف می‌شوند. این تخفیف به پاس همراهی شما عزیزان با مجموعه ۲۴talk در نظر گرفته شده است.

تخفیف معرفی

تخفیف معرفی

در صورت معرفی آشنایان که منجر به ثبت نام شود مشمول۱۰ درصد تخفیف به ازای هر نفر می‌شوید.

نمره بالا در امتحان پایان ترم​

زبان آموزان عزیز جهت تشویق شمابرای پیشرفت در یادگیری زبان، آکادمی ۲۴talk برای هر زبان آموزی که در امتحان پایان ترم نمره‌ی بالای ۹۷ بگیرد ۱۰درصد تخفیف در نظر گرفته است.

کلاس رایگان

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.

گروهی ( ۴ الی ۶ نفر )