TOEFL Writing:نمونه تسک دو رایتینگ تافل (Independent Question)

TOEFL Writing:نمونه تسک دو رایتینگ تافل (Independent Question)

در آزمون تافل، رایتینگ آخرین بخش آزمون است و در رایتینگ تافل (TOEFL) شما باید به دو سوال پاسخ بدهید (یعنی دو متن بنویسید).
سوال اول ترکیبی از Reading و Listening است و تافل به آن Integrated Question می‌گوید. سوال دوم که صرفاً مهارت نگارش شما را می سنجد، Independent Question نام دارد. این ویدیو به نمونه تسک دو رایتینگ تافل (Independent Question ) می‌پردازد که آزمون به چه شکلی برگزار می‌شود و چه کاری برای بهبود آزمون تافل باید انجام دهیم.

سوال Independent:
در سوال Independent رایتینگ تافل، شما ۳۰ دقیقه فرصت دارید تا به یک سوال جواب بدهید. برخلاف سوال Integrated، دیگر خبری از ریدینگ و لیسنینگ نیست و سوال Independent فقط و فقط مهارت نگارش (Writing) شما را ارزیابی می کند. هر چند تافل هیچ حداقلی برای تعداد کلمات قرار نداده است، اما پیشنهاد می کنم حتما بیش از ۴۰۰ کلمه بنویسید. سوال های Independent معمولاً از موضوعات روزمره و عمومی هستند، اما بد نیست قبل از آزمون لیستی از این سوال هایی که در آزمون آمده را ببینید و در مورد پاسخ به این سوال ها فکر کنید.

درست مانند اسپیکینگ، دامنه لغات و دانش گرامری انفعالی هیچ کمکی در رایتینگ به شما نخواهند کرد، چرا که در نوشتن شما باید از لغات و ساختارهای گرامری استفاده کنید، نه اینکه تنها آنها را بفهمید. پس قبل از هرچیز سعی کنید دامنه لغات و دانش گرامری فعال خود را تقویت کنید. این موضوع کمک شایانی به بالا رفتن کیفیت نوشته شما خواهد کرد. همچنین در نوشتن رایتینگ استفاده از کلمات و ترکیب‌های ربط (Connectors) بسیار مفید و تاثیرگذار هستند.

در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید
امیدوارم ویدیو نمونه تسک دو رایتینگ تافل (Independent Question ) برای شما مفید واقع شده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *