TOEFL Writing: ضمایر در رایتینگ تافل (Pronouns)

TOEFL Writing: ضمایر در رایتینگ تافل (Pronouns)

ضمایر در رایتینگ تافل به انسجام و پیوستگی(coherence and cohesion) کلی رایتینگ کمک می کنند
داشتن یک مقاله ی منسجم و یکپارچه برای نمره کلی شما در هر دو تسک رایتینگ TOEFL، به ویژه تسک ۲ بسیار مهم است. شما همیشه باید رایتینگ خود را تا جای ممکن برای خواننده ساده فهم و روان کنید. در آزمون تافل، خواننده، ممتحن خواهد بود.
یکی از راه های بهبود انسجام شما این است که از ضمایر در رایتینگ تافل برای کاهش تکرار (Repetition) استفاده کنید. این مسئله در معیارهای تعیین نمره  رایتینگ (marking criteria for writing) تحت عنوان “Referencing” ذکر شده است.
باید هنگام استفاده از ضمایر به اینکه شکل فاعلی آن را استفاده کنید یا شکل مفعولی دقت کنید. شکل فاعلی معمولا پیش از فعل اصلی ظاهر می شود و شکل مفعولی بعد از فعل و بعد از حروف اضافه. این مساله برای ضمایر شخصی خیلی پیچیده نیست. اما معمولا برای استفاده صحیح از whom دچار مشکل می شویم. باید این نکته را در نظر داشته باشید که همانطور که him صورت مفعولی he است، whom نیز صورت مفعولی who است. بنابراین هرجا بتوانید یکی از ضمایر شخصی مفعولی را جایگزین کنید یعنی باید از whom استفاده کنید. می توانید شکل جمله را تغییر دهید تا این آزمایش جواب دهد. در ویدیو ضمایر در رایتینگ تافل (TOEFL Writing: Pronouns) به این نکات و ….. می‌پردازد.
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید
امیدوارم ویدیو  ضمایر در رایتینگ تافل (TOEFL Writing: Pronouns) برای شما مفید واقع شده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *