TOEFL Writing: بهبود و افزایش نمره رایتینگ تافل

TOEFL Writing: بهبود و افزایش نمره رایتینگ تافل

در ویدئو بهبود و افزایش نمره TOEFL Writing ، نحوه ارزیابی رایتینگ TOEFL را ارزیابی می کند و متقاضیان TOEFL در صورت تمایل به تقویت  مهارت های نوشتن خود ، راهکارهایی اراِئه می‌دهد.اگر شما هم مانند بسیاری از زبان آموزان  TOEFL ، قبلاً این آزمون را داده اید با استفاده از  گرامر و واژگان می توانید نمره خود را بهبود ببخشید. شما ساختار و سازماندهی مقاله نویسی TOEFL Writing را می شناسید ، اما به برخی از عادت های بد و خطاهای تکراری راجع به دستور زبان و واژگان نیاز دارید.خبر خوب این است که اینها معمولاً برطرف می شوند.
چند خطای متداول وجود دارد که دانش آموزان هنگام نوشتن مقاله های TOEFL خود مرتکب می شوند ، و ما در این فیلم ها می خواهیم به چند مورد از این موضوعات بپردازیم.
ابتدا ، جاش قصد دارد تاپ نوین TOEFL TST Prep را برای نوشتن قالب های پیشرفته به اشتراک بگذارد ، که برای کمک به زبان آموزان  دارای واژگان محدود اثبات شده است که می توانند با ساختار جمله پیچیده و واژگان پیچیده بنویسند.
پس از آن ، نگاهی عمیق تر به جملات شرطی خواهیم انداخت. چند مقاله خاص در مقاله مستقل TOEFL وجود دارد که می توانید نوع خاصی از جمله های شرطی را وارد کنید. این به بهبود نمره شما کمک می کند زیرا جملات مشروط طولانی تر هستند ، شامل چندین بند هستند و ساخت درست آن دشوار است.
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید
امیدوارم ویدیو بهبود و افزایش نمره TOEFL Writing برای شما مفید واقع شده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *