دوره آیلتس

دوره آیلتس آنلاین

با در نظر گرفتن اهمیت کسب نمره آیلتس در آینده تحصیلی – مهاجرتی شما، آزمون و خطا در مسیر یادگیری زبان، هزینه‌های زمانی و مالی هنگفتی در پی خواهد داشت. بنابراین اگر هدف مشخص، فرصت معین و تصمیم قاطعی برای کسب نمره تضمینی آیلتس دارید، دوره خصوصی آیلتس تضمینی برای شما طراحی شده است.

زمان : ۱۱ تا ۱۴ دقیقه
یک امتحان به صورت گفتار رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است.
بخش اول ۴ تا ۵ دقیقه بطول می‌انجامد و متقاضی باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل، وضعیت خانوادگی و علایق خود جواب دهد.
در بخش دوم باید به مدت ۲ دقیقه در مورد موضوعی که به شما داده می‌شود صحبت کنید. 
در بخش سوم به مدت ۴ تا ۵ دقیقه با مصاحبه‌کننده صحبت خواهید کرد. 

بخش شنیداری (listening)

زمان: حدوداً ۳۰ دقیقه
تعداد سؤال: دفترچه‌ای حاوی چهل سؤال در ۴ بخش
نوار امتحان شنیداری فقط یکبار پخش می‌شود.
با پایان گرفتن نوار ده دقیقه فرصت دارید تا جواب‌ها را از دفترچه سوالات به پاسخنامه منتقل نمایید.
دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد.
دو بخش دوم شامل موضوعاتی دانشگاهی است. یک مکالمه حداکثر چهار نفره و یک کنفرانس، تشکیل دهنده این بخش‌ها هستند.

بخش نوشتاری (writing)

زمان: ۶۰ دقیقه
برای دو موضوع باید انشاء بنویسید.
در موضوع اول (Task 1) باید نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسد و در آن مسئله یا مشکلی را شرح دهید. نامه شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد.
درموضوع دوم (Task 2) باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد.

بخش خواندن (reading)

زمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سؤال
دفترچه حاوی متون که جمعاً ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.
متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتاب‌ها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آن‌ها خواننده غیر متخصص است.
بخش اول در مورد امور روزمره اجتماعی است.
بخش دوم در مورد جزوات آموزشی و احتیاجات رفاهی است.
بخش سوم شامل یک متن بلند با موضوعی عمومی است.

به مرکز آموزش آیلتس آکادمی ۲۴TALK خوش آمدید

دوره آیلتس

دوره آیلتس آنلاین آکادمی ۲۴talk ، حاصل تلاش و تحقیق برترین اساتید آیلتس کشور می‌باشد که در دوره آیلتس آنلاین با توجه به تحقیق و بررسی نیازمندی زبان آموزان علاوه بر چهار مهارت اصلی مثل  speaking ،writing ،reading ،listening  و شیوه‌های کارامد برای گرفتن نتیجه بهتر، چه به صورت پکیج چهار مهارته و یا با توجه به نیازمندی شما روی یکی از این مهارت‌ها کلاس را خصوصی و سفارشی برای شما آماده می‌کنیم. شما با شرکت در دوره‌‌ی آیلتس و کلاس‌های جانبی (مثل بحث ازاد (free discussion)  و کارگاه‌ها (workshop)) که برای شما تدارک دیده‌ایم می‌تونید هم با نحوه امتحان دادن آشنا شوید هم نمره خود را بین یک الی یک و نیم نمره بالا ببرید.

انتخاب اساتید مناسب و با تجربه
انتخاب موارد آموزشی مناسب با سطح زبان آموزان
عدم تعطیلی کلاس‌ها در ساعت و روز توافق شده
برگزاری مرتب و منظم دوره طبق تعداد جلسات ثبت نام شده
رعایت کلیه قوانین شرعی و اخلاقی و پرهیز از هرگونه مظاهر فساد اخلاقی
یک جلسه جبرانی در طول ترم در صورت تشکیل نشدن از سمت زبان آموزان خواهیم داشت. 
کلاس ها به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار می شوند. 
حداقل سن شرکت در کلاس‌ها ۱۷  می باشد.
زبان آموز متعهد به حضور در کلاس در راس ساعت مقرر می باشد.

هر داوطلب آزمون آیلتس به خوبی از اهمیت دانستن حدود نمره خود پیش از آزمون اصلی آگاه است. بر اساس همین نمره است که داوطلب برنامه ریزی می کند و تمرینات و کلاس های خود را با در نظر داشتن همین نمره پشت سر می گذارد. گاهی پس از دریافت این نمره، اگر دلخواه داوطلب نباشد، او برنامه ی آینده ی خود را تغییر داده و به زمانی دیگر و دیرتر موکول می کند. بسیاری از افراد از طریق همین آزمون ها به نقاط ضعف خود پی می برند و بسیاری هم برای غلبه بر این کاستی ها از این دسته آزمون ها استفاده می کنند.
برای ۲۴talk ،اما، این آزمون گام نخست است. از آن جایی که در ۲۴talk آموزش شخصی سازی می شود و هر زبان آموز بسته ی آموزشی مختص خود را دریافت می کند، آگاهی از نمره، شرط اول این مسیر است. قدم بعدی پس از دانستن نمره، مشاوره ی تخصصی است که با توجه به نیازسنجی اولیه و هدف گذاری داوطلب و با در نظر گرفتن محدودیت های (زمانی، مالی و …) او انجام می شود.

چرا دوره آیلتس ۲۴talk ؟

از آن جایی که تدریس مهارت ها در این مرکز به صورت تفکیک شده انجام می گردد، این امکان وجود دارد که داوطلبان کلاس های خود را در سطوح متفاوتی بگذرانند؛ بدین معنی که ممکن است شخصی در مهارت Writing دوره ی Pre-IELTS و در مهارت Reading دوره ی IELTS خود را سپری کند. این موضوع کمک بسیاری به هدفمندتر بودن دوره و مطالب ارائه شده می کند. این امکان نیز وجود دارد که زبان آموزان کلاسی تنها برای یکی از مهارت های مورد نیاز خود بردارند و آموزش خود را تنها در یک بخش ادامه دهند. علاوه¬بر این امکانات، داوطلبان می¬توانند در ۲۴talk آموزش¬های خود را به¬صورت طبقه¬بندی¬شده دریافت کنند، به این معنی که بخش های مختلف آزمون (مانند بخش اول Writing یا بخش دوم Speaking) هر کدام بسته ی آموزشی مختص خود را دارند و در صورت نیاز داوطلبان حتی می توانند تنها یکی از این بخش ها را آموزش ببینند. برای نمونه، اگر کسی تنها در بخش دوم مهارت Writing دچار مشکل است، می تواند همین یک بخش را زیر نظر اساتید آموزشگاه بگذراند

آیلتس آکادمیک

آیلتس آکادمیک رو معمولاً از کسانی میخوان که برای تحصیل مهاجرت میکنند یا اینکه میخوان اونجا تدریس بکنند. برای سایر مهاجرین آیلتس جنرال لازم هست.امتحان آکادمیک در قسمت Listening و Speaking عیناً مانند جنرال است و هیچ تفاوتی ندارند. نحوه بارم بندی و نمره دهی سوالات البته در موارد مختلف بسته به درجه سختی و آسانی سوالات و همچنین وزن سوالات، یکسان نیست.آیلتس آکادمیک و جنرال، به خاطر تفاوت در هدفی که آزمون‌دهنده از این تست دنبال می‌کند، با هم تفاوت دارند.

دوره آیلتس

آیلتس جنرال

آزمون آیلتس جنرال یکی از انواع آزمون آیلتس است که در سراسر دنیا برای افرادی که قصد مهاجرت برای تحصیل در دوره متوسطه و یا کار را دارند، طراحی شده است. آیلتس‌جنرال، برای ارزیابی مهارت‌های مکالمات روزمره و اجتماعی در محیط‌‌کاروآموزشی طراحی‌شده است. پس اگر قصد مهاجرت به کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزیلند و انگلستان را دارید نیازمند به شرکت در آزمون آیلتس جنرال و کسب نمره مورد درخواست سازمان و یا مؤسسه مقصد می‌باشید.

چرا دوره آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی بزرگسالان

آموزش آنلاین آیلتس و زبان انگلیسی، یادگیری شما را راحت تر و سرعت بیشتری می‌بخشد که با توجه به مشغله‌های زندگی امروز (مثل شلوغی،هزینه رفت و آمد،موقعیت مکانی و ….) خیلی افراد وقت کافی برای شرکت در کلاس زبان و آموزش دوره آیلتس  ندارند و به دنبال پیدا کردن دوره‌های آموزش به صورت آنلاین و غیر حضوری هستند  کلاس‌ها به صورت آنلاین و از طریق تماس تصویری اسکایپ بوده و از تمامی نقاط ایران و جهان می توانید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

ویژگی های کلاس

راه های پیش روی زبان آموزان یکی از گزینه های زیر است:
در صورت کسب نمره ی ۴ الی ۵: شرکت در دوره های Pre-IELTS
در صورت کسب نمره ی ۵ الی ۶: شرکت در دوره های تخصصی IELTS
در صورت کسب نمره ی ۶٫۵ به بالا: شرکت در دوره های بهبود نمره ی IELTS و رفع اشکال

منابع

دوره آیلتس
Pre IELTS

منابع اصلی آموزشی در دوره های آیلتس (IELTS)، جزوه‌های تخصصی و اختصاصی هستند که از بین منابع معتبر گرد‌ آوری شدند. 
این جزوه‌ها از بیشتر از ۲۰۰ عنوان کتاب معتبر دوره های آیلتس تهیه شده‌اند. بعضی از این منابع کتاب‌های Collin’s، Barron، New Insight on IELTS و Focus on IELTS هستند.
از آنجا که منابع بین المللی آیلتس همواره در حال تغییر و به روز شدن هستند، این جزوه‌ها نیز ماهی یک بار با توجه به تغییرات منابع بین المللی، به روز رسانی می‌شوند.
در کنار جزوه‌های اصلی، از سری کتاب های Collins هم برای ارزیابی مستمر وضعیت شما استفاده می‌شود.
Collins (Get Ready) Listening
Collins (get ready) Reading
Grammar (Cambridge) 1-10 
Collins (get ready) Speaking
Vocabulary (Collins) 1-10

دوره آیلتس
IELTS

منابع اصلی آموزشی در دوره های آیلتس (IELTS)، جزوه‌های تخصصی و اختصاصی هستند که از بین منابع معتبر گرد‌ آوری شدند. 
این جزوه‌ها از بیشتر از ۲۰۰ عنوان کتاب معتبر دوره های آیلتس تهیه شده‌اند. بعضی از این منابع کتاب‌های Collin’s، Barron، New Insight on IELTS و Focus on IELTS هستند.
از آنجا که منابع بین المللی آیلتس همواره در حال تغییر و به روز شدن هستند، این جزوه‌ها نیز ماهی یک بار با توجه به تغییرات منابع بین المللی، به روز رسانی می‌شوند.
در کنار جزوه‌های اصلی، از سری کتاب های Collins هم برای ارزیابی مستمر وضعیت شما استفاده می‌شود.
Collins IELTS Listening
Collins IELTS Reading
Grammar (Cambridge) 11-20
Collins IELTS Writing
Collins IEILTS Speaking
Vocabulary (Collins) 11-20

برنامه ما برای شما

کارگاه اصطلاحات زبان انگلیسی
کارگاه آیلتس :

آزمون آیلتس فقط دانش زبان نیست شما نیاز به یادگیری و مهارت کافی برای شرکت در این آزمون دارید. به همین خاطرما برای شما کارگاه  آیلتس را فراهم کرده‌ایم. این کلاس ها تاثیر بسزایی در ارتقاء سطح زبان عمومی متقاضیان این آزمون گذاشته و به راحتی سطح نمره زبان آموزن را بین ۰٫۵ الی ۱ نمره افزایش خواهد داد.

کارگاه بحث آزاد Free discussion
کارگاه بحث آزاد :

 دوره کارگاه بحث آزاد(Free discussion) به منظور پاسخگویی به نیاز علاقمندانی که قصد تقویت مهارت Speakingو مهارت بحث و سخنرانی (Lecture) خود را دارند برنامه ریزی شده است. در هر جلسه از این کلاس‌‌ها، یک موضوع توسط استاد به بحث گذاشته شده و دانشجویان درباره آن موضوع به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.