دوره آیلتس

دوره آیلتس

دوره آیلتس و مقدماتی آیلتس

دوره آیلتس مناسب آن دسته از زبان آموزانیست که از پایه زبانی خوبی برخوردارند و قصد آمادگی و شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند. هر ترم به گونه ای طراحی و بودجه بندی شده است که شما بتوانید نمره مطلوب خود را در این آزمون بگیرید. هر ترم شامل نکات آموزشی، تکنیک ها و ترفندهای موفقیت در یکی از مهارت های چهارگانه زبانی است.

دوره آیلتس مقدماتی Pre-IELTS

اگر قصد شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارید اما از سطح کنونی زبان خود رضایت کافی ندارید، دوره مقدماتی آیلتس برای شما یک نقطه شروع عالی محسوب می شود. هدف اصلی این دوره ارتقاء دانش عمومی زبان شما همزمان با معرفی مقدماتی ساختار آزمون آیلتس می باشد.
معرفی اجمالی آزمون آیتلس

کلمه IELTS مخفف International English Language Testing System است. این آزمون توسط موسساتی در انگلستان و استرالیا طراحی، مدیریت و اجرا می شود.

آزمون آیلتس به دو صورت آکادمیک و عمومی برگزار می شود. آزمون آکادمیک مخصوص افرادی است که قصد ادامه تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی زبان دارند. آزمون عمومی مناسب سایر متقاضیان مهاجرت است.

آزمون آیلتس از چهار بخش تشکیل شده است که توانایی شما را در Listening، Reading، Writing و Speaking می سنجند. دو بخش گوش دادن و صحبت کردن برای هر دو روش آکادمیک و عمومی یکسان است.

تنها دو بخش خواندن و نوشتن است که در این دو روش آزمون متفاوت است.
آزمون آیلتس IELTS نمره قبولی یا ردی ندارد و شما در هر بخش نمره ای بین ۰ تا ۹ می گیرید. نمره ۰ به معنای عدم شرکت در آزمون و نمره ۹ به معنای تسلط کامل در آن بخش است.

نمرات به صورت نیم نمره، نیم نمره افزایش می یابند. یک نمره کلی هم دریافت می کنید که نشان می دهد در مجموع چقدر با زبان انگلیسی آشنایی دارید.

خصوصیات دوره Pre-IELTS

هدف اصلی آزمون آیلتس اطمینان از این موضوع است که شما در دانشگاه یا کشور مقصد می توانید از پس نیاز های زبانی خود بر بیایید. بنابراین می توان این آزمون را یک روش سنجش دانش زبانی استاندارد و واقعی معرفی کرد.

دوره واقعی آموزش آیلتس، در حقیقت همان فراگیری زبان انگلیسی است و نه چیز دیگر. بنابراین، هرچقدر بتوانید دانش زبان عمومی خود را بیشتر تقویت کنید، در مدت زمان کمتری با ساختار آزمون و تکنیک ها و ترفندهای شرکت در آن آشنا خواهید شد.

در دوره Pre-IELTS تمرکز اصلی بر تقویت چهار مهارت زبانی شما قرار دارد و این فرآیند تا زمانی ادامه پیدا می کند که آمادگی دست و پنجه نرم کردن با سوالات واقعی آزمون آیلتس را بدست بیاورید.

pre ielts

لیست کتاب ها

دوره آیلتس
دوره آیلتس

همانطور که میدانید آزمون آیلتس، یک ارزیابی کاملا استاندارد از توانایی شما در استفاده از دانش زبان دارد و صرفا به سنجش میزان دانش زبانی شما بسنده نمی کند. این بدان معناست که نگاه طراحان آزمون به مقوله زبان کاملا کاربردیست و هدف آن ها اطمینان از این موضوع است که شما در کشورهای دیگر قادر خواهید بود از پس کارهای روزمره و  آکادمیک خود بر می آیید.

 بنابراین، در طول مسیر یادگیری باید همواره این نکته را بخاطر داشته باشید که دونستن کلمات و گرامر به تنهایی نمیتونه شما رو به هدفتون برسونه. بلکه باید روی کارهایی که میتونین با دانش زبانیتون انجام بدین تمرکز کنین.

کتاب دوره

منبع اصلی استفاده شده در دوره آیلتس سری کتاب های Collins است که جزء برترین منابع در زمینه آمادگی برای این آزمون بین المللی محسوب میشوند. پیشنهاد ما به زبان آموزان سطوح پایین تر این است که مستقیم به سراغ کلاس های تخصصی آیلتس نروند و تمرکزشون بیشتر بر تقویت زبان عمومیشان باشد که با شرکت در دیگر دوره های ما بدست میاید.

لیست کتاب ها

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

مهاجرت

دوره مهاجرت

هدف اصلی دوره مهاجرت موسسه زبان ۲۴Talk اینه که با یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما، در بازه زمانی مد نظرتون شما رو به سطح مطلوب برسونه.

آمادگی آزمون

دوره آمادگی آزمون

دوره آمادگی آزمون هایی از قبیل تافل، PTE، زبان عمومی دانشگاه تهران و زبان کنکور شیوه آموزش در هر دوره بسته به ماهیت آزمون و نمره مورد نظر زبان آموز متفاوت خواهد بود.

دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه

با داشتن مجموعا ۱۲ ترم میتونه در زمان نسبتا کوتاهی شما رو به اهدافتون برسونه. همچنین، سرعت یادگیری بالایی رو برای اونایی که با محدودیت زمانی درگیر هستن به همراه داره.

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.