کودکان

دوره زبان انگلیسی برای کودکان

دوره آنلاین کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی

دنیای کودکان زبان مخصوص به خودش را نیاز دارد. بهترین یادگیری زمانی اتفاق می افتد که با تفریح همراه باشد.

کسی که یادگیری را از سنین پایین‌تر شروع می‌کند نسبت به کسی که در سنین بالاتر شروع به یادگیری کرده است، زبان را بهتر و عمیق‌تر فرا می‌گیرد و در نتیجه بهتر می‌تواند با زبان دوم ارتباط برقرار کند.

فواید یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان​
یادگیری زبان کودک اجتماعی

کودک اجتماعی تر

تقویت برخورد اجتماعی کودکان حتی در سنین بالاتر

یادگیری زبان نتیجه بهتر کودکان

نتیجه بهتر

کسب نتایج بهتر در امتحانات جامع و تست های مربوط به زبان

خلاقیت ذهنی کودکان انگلیسی

خلاقیت ذهنی

تقویت خلاقیت ذهن کودکان و تبحر بیشتر در حل مسائل

توانایی ذهنی کودکان انگلیسی

توانایی ذهنی

پیشرفت توانایی ذهنی و قوه درک کودکان

* بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری از سنین پایین است. تا مدت‌ها تصور می‌شد که یادگیری زبان از سنین کم باعث بروز اختلال و مشکلات زبان‌شناسی در کودکان می‌شود اما پژوهشگران معتقدند که یادگیری زبان دوم از مراحل آغازین تولد کودک شروع می‌شود.

* این موضوع به این معناست که یادگیری زبان دوم در سنین پایینتر بسیار بهتر و موفق‌تر از یادگیری در سنین نوجوانی و بالاتر است.

بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی:

* کارشناسان آموزش کودکان معتقدند کودکانی که قبل از دوره‌ی نوجوانی شروع به یادگیری زبان دوم می‌کنند بهتر می‌توانند کلمات را به طور صحیح تلفظ کنند. تفاوت هجاها و آواها در زبان های مختلف باعث تفاوت لهجه‌ها می‌شود.

* به همین دلیل بهترین سن آموزش زبان به کودکان قبل از ۱۰سالگی است، درست زمانی که کودک هنوز در زبان مادری خود پیشرفت چندانی نداشته است. برای یادگیری گرامر هم بهتر است تا قبل از ۱۵ سالگی اقدام نمایند.

دوره زبان انگلیسی کودکان
با چهار کلیک، کودک خود را در محیط آموزش و یادگیری زبان انگلیسی قرار دهید:

عضو سایت شوید

در مرحله اول عضویت در سایت مورد نیاز است. حالا شما عضو جدید آکادمی می باشید.

سطح زبان فرزند

گروه آموزش ما سطح زبان کودک را مشخص میکنند. بهترین روش یادگیری را پیدا میکنیم.

یک جلسه رایگان

یک جلسه رایگان در اختیار شما قرار میدهیم تا با محیط کلاس آنلاین آشنا شوید.

شروع یادگیری

تمام مراحل انجام شد، از حالا دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان ما شروع می شود.

دوره آموزش زبان کودکان

با آموزش زبان به کودکان در سنین پایین، شما به آن ها فرصت یادگیری بدون عجله را می‌دهید و آن‌ها را در زندگی جلو می‌اندازید.

کودکان از یادگرفتن لذت لذت می‌برند و برای آن‌ها اهمیتی ندارد که موضوعاتی که فرا می‌گیرند بر روی کدام یکی از مهارت‌های مغز آن ها تاثیر می‌گذارد. آن ها تنها از امر یادگرفتن خوشحال می‌شوند!

مزیت بسیار بالا برای یادگیری زبان توسط کودکان این است که آن ها از اشتباه کردن نمی‌‌ترسند!

آن ها بدون هراس و ترس جملات را حتی به اشتباه به زبان می‌آورند و از لغاتی که در حین تدریس فرا گرفته‌اند استفاده می‌کنند.

عادی سازی در یادگیری:

وقتی آموزش زبان انگلیسی را از سنین کودکی شروع کنید، کودک توانایی صحبت کردن به زبانی غیر از زبان مادری خود را موضوعی غیر معمولی و فوق‌العاده تلقی نمی‌کند و احساس راحتی و تعلق بیشتری با جوامع دنیا خواهد کرد.

وقتی کودک به وسیله یادگیری زبان با فرهنگ کشوری که در حال یادگیری زبان آن است آشنا می‌شود، در هنگام بزرگسالی احساس راحتی بیشتری در درک دنیای پیشرفته‌ای که زبان‌ها و فرهنگ آن‌ها در تقارنی با یکدیگر است پیدا خواهد کرد.

استفاده از کتاب های جذاب Family and Friends از انتشارات Oxford، که محتوی آهنگ ها و بازی های شاد و سرگرم کننده هست، می تواند سرعت یادگیری کودکان را نیز افزایش دهد.

یک هدف مهم که در دوره کودکان دنبال می شود، ایجاد علاقه و انگیزه کافی برای یادگیری زبان انگلیسی در فرزندان شماست.داشتن یک تجربه خوب و مثبت از کلاس زبان بسیار ارزشمند است و باعث جلوگیری از دلسردی کودکان برای ادامه یادگیری در مقاطع بالاتر خواهد شد.

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

دوره نوجوانان

دوره نوجوانان

درصورتی که یادگیری زبان را از سنین نوجوانی شروع کنید، به خودتان فرصت یادگیری بدون عجله را هدیه داده اید و یک قدم از بقیه هم سن و سالانتان در زندگی جلوتر هستید.

دوره بزرگسالان

دوره بزرگسالان

جامع ترین دوره ۲۴Talk که میتونیم بهش بگیم دوره استاندارد موسسه که طیف وسیعی از نیازهای زبانی را پوشش میده. اولین ویژگی این دوره اینه که از مبتدی تا پیشرفته را پوشش میده.

دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه

با داشتن مجموعا ۱۲ ترم میتونه در زمان نسبتا کوتاهی شما رو به اهدافتون برسونه. همچنین، سرعت یادگیری بالایی رو برای اونایی که با محدودیت زمانی درگیر هستن به همراه داره.

لیست کتاب ها

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.