دوره زبان انگلیسی کودکان

بچه ها، بهترین کاوشگران در جهان هستند.

دوره زبان انگلیسی کودکان با استفاده از اینترنت پیشرفت و ترقی در آینده فرزندتان را تضمین می‌کند . ما کنار شما در منزلتان زبان انگلیسی را به کودکتان می‌آموزیم!

به مرکز آموزش کودکان آکادمی ۲۴TALK خوش آمدید

دوره زبان انگلیسی کودکان

دوره آموزش زبان کودکان با دوره‌های دیگر متفاوت است هدف از این دوره ایجاد علاقه در کودکان است.
وقتی آموزش زبان انگلیسی را از سنین کودکی شروع کنید، کودک توانایی صحبت کردن به زبانی غیر از زبان مادری خود را موضوعی غیر معمولی و فوق‌العاده تلقی نمی‌کند و احساس راحتی و تعلق بیشتری با جوامع دنیا خواهد کرد.
وقتی کودک به وسیله یادگیری زبان با فرهنگ کشوری که در حال یادگیری زبان آن است آشنا می‌شود، در هنگام بزرگسالی احساس راحتی بیشتری در درک دنیای پیشرفته‌ای که زبان‌ها و فرهنگ‌هادر تقارن با یکدیگر است پیدا خواهد کرد

یک جلسه جبرانی در طول ترم در صورت تشکیل نشدن کلاس خواهیم داشت. 
کلاس ها به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار می شوند. 
حداقل سن شرکت در کلاس‌ها ۵ و حداکثر ۱۴ می باشد.
زبان آموز متعهد به حضور در کلاس در راس ساعت مقرر می باشد.

در آکادمی ۲۴talk آموزش زبان به صورت آنلاین بوده و تعیین سطح مانند یک جلسه کلاس برگزار می‌شود که شما و فرزند عزیزتان با فضای آموزشی آشنا شوید و ما به آن به چشم تعیین سطح نگاه نمی‌کنیم بلکه ارزیابی کودک برای اینکه در سطح و شرایط مناسب قرار بگیرد 

آکادمی تخصصی زبان انگلیسی کودکان

تمام کلاس های ما خصوصی  یا نیمه خصوصی و مخصوص کودکان طراحی شده است. ارائه آموزش با کیفیت در یک محیط خلاق. 

اساتید مجرب
تمامی اساتید ما دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکتری می باشند و ۶۰ ساعت دوره آموزشی روانشناسی آموزش کودک را گذرانده‌اند و بر شیوه برخورد و رفتار با کودک آگاه و مسلط هستند و امکان انتخاب اساتید را می توانید داشته باشید.با اساتید ما اشنا شوید.
هم بازی و هم یادگیری

بازی، قوی ترین ابزار برای یادگیری کودکان است، ما در آکادمی زبان ۲۴Talk از منابعی بهره می بریم که کودک را مشتاق به یادگیری بیشتر میکند. دنیای رنگی کودکان نیاز به روانشناسی خاص خودش را دارد.

مخصوص کودکان

کلاس مخصوص کودکان، نیاز به صبر، پشتکار و تکرار دارد. در آکادمی زبان ۲۴Talk اساتید مجرب برای بهترین بازخورد پرورش داده شده اند تا کودک به بهترین نتیجه در یادگیری زبان دست یابد.

چرا دوره کودکان مهم است؟

کودکانی که یادگیری زبان را از سنین کم آغاز می‌کنند از مزیت های فوق العاده‌ای بهره‌مند می‌شوند و تثبیت زبان در ذهن کودکان بسیار سریع‌تر انجام می‌شود .کودکان از یادگرفتن لذت می برند و خوشحال می شوند. اگر متد آموزشی صحیحی به آن‌ها آموزش داده شود، آن‌ها را با طراوت‌تر می‌کنند و در نتیجه بچه‌ها از تدریس لذت می برند و سرعت یادگیری آن‌ها بالا می‌رود.

شجاعت

کودکان حتی اگر درست یا نادرست بودن چیزی را ندانند،بدون هراس و ترس آن را امتحان می‌کنند که این موضوع در یادگیری زبان هم صدق می کند

اجتماعی شدن

تقویت برخورد اجتماعی کودکان در سنین بالاتر رشد بیشتری دارد.یادگیری زبان جدید احتمال موفقیت کودکان را در امتحانات مدرسه بالا می‌برد.

افزایش خلاقیت

با افزایش سن خلاقیت و رویاپردازی کودک نیز بیشتر می شود و می تواند سازه های پیچیده تر درست کرده و تبحر بیشتری برای درک و حل مسائل پیدا کند

لهجه

اگر در سنین کم شروع کنند می توانند در سنین بالاتر به صورت روان و بدون لهجه صحبت کنند .یکی از دلایل قانع کننده شروع یادگیری زبان از سنین کم می باشد

چرا دوره آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان

امروزه دوره های زبان مختلفی در دسترس می باشد، این تنوع بر اساس نیاز زبان آموزان به وجود آمده است. ما در تیم ۲۴talk دوره های برتر آموزش زبان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم . دوره‌ی آموزش زبان کودکان، از مبتدی تا پیشرفته شامل ۲۴ ترم می باشد. کلاس‌ها به صورت آنلاین و از طریق تماس تصویری اسکایپ بوده و از تمامی نقاط ایران و جهان می توانید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید. شیوه تدریسی که برای هر کودک با توجه به بازده، سرعت یادگیری و بدون استرس بودن آن  در نظر گرفته شده علاوه بر آن متد های آموزشی جداگونه و به‌ روز مثل شعر، بازی، موسیقی و … زبان انگلیسی را یاد می گیرند .
از نظر روان شناسان آموزش زبان دوم از سن ۳ تا ۱۴ سال بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان است، زیرا کودک می تواند لهجه خود را تقویت کرده و در آینده تسلط بیشتری در مکالمه به زبان انگلیسی داشته باشد.

ویژگی های کلاس

کلاس های آکادمی برای کودکان ۵ الی ۱۴ سال، به صورت خصوصی و نیمه خصوصی طراحی شده است و از طریق اینترنت برگذار می شود.

منابع

دوره زبان انگلیسی کودکان /منابع
سن ۷-۵

little friends

first friend 1

first friend 2

 

هر کتاب شامل ۲ ترم بسته به سطح و توانایی فرزند شما می باشد 

مبتدیان سطح صفر که قبلاً هیچ نوع آموزش زبان انگلیسی را نگذرانده‌اند. آنها با الفبا یا اعداد آشنا نیستند. در این سطح، آنها یاد می‌گیرند که چگونه حروف الفبا، اعداد و رنگ‌ها را به همراه موارد واژگان بسیار اساسی بگویند، بخوانند و بنویسند.

دوره زبان انگلیسی کودکان/منابع
سن ۱۱-۷

family and friends 1

family and friends 2

family and friends 3

هر کتاب شامل ۴ ترم بسته به سطح و توانایی فرزند شما می باشد 

می تواند جملات و اصطلاحات متداول مربوط به مناطقی را که بیشترین ارتباط را دارند ،بفهمند (به عنوان مثال اطلاعات اولیه شخصی و خانوادگی ، خرید و..) می تواند در کارهایی ساده که مستلزم تبادل ساده و مستقیم اطلاعات در مورد مسائل آشنا است، برقرار کند.

دوره زبان انگلیسی کودکان/منابع
سن ۱۴-۱۱

family and friends 4

family and friends 5

family and friends 6

هر کتاب شامل ۴ ترم بسته به سطح و توانایی فرزند شما می باشد 

می تواند با سهولت تقریباً همه چیز شنیده یا خوانده شده را درک کند. می تواند اطلاعاتی را از منابع مختلف گفتاری و نوشتاری خلاصه کند ، استدلال ها و حساب ها را با یک نمایش منسجم بازسازی کند. می تواند خود را به طور خودجوش ، بسیار روان و دقیق بیان کند و حتی در شرایط پیچیده تر تفاوت های معنایی را درک کند

برنامه ما برای شما

دوره زبان انگلیسی کودکان/گزارش به خانواده
گزارش ما به خانواده ها

اساتید مجرب ما سعی می‌کنند تمام مسائل و مشکلات آموزشی را برای فرزند شما در طول هر جلسه برطرف کنند و اگر نیاز به تلاش و تمرین بیشتر باشد، به خانواده اطلاع می‌دهد و یا خانواده‌ها می‌توانند خارج از ساعت کلاسی فرزندشان با تیم پشتیبانی و اساتید در ارتباط باشند .

دوره زبان انگلیسی کودکان/ارزیابی
ارزیابی

دوره ترمیک کودکان،حاصل تحقیق و تلاش گروه بزرگی از اساتید مجرب آموزشگاه ۲۴talk می‌باشد که هدف اصلی آن‌ها در این دوره ایجاد علاقه به زبان انگلیسی در کودکان است که احساس متفاوت نسبت به کلاس های مدرسه دارد و خود کودکان مشتاق و خلاق می شوند و با اساتید همکاری می کنند 

دوره زبان انگلیسی کودکان/خدمات
خدمات ما

۱)ظرفیت نامحدود کلاس ها
۲)آماده سازی برای آزمون‌ها
۳)استفاده از به روز ترین منابع 
۴)امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموز
۵)شخصی سازی کلاس ها 
۶)تخفیف های ویژه
۷)اشتراک ویدیو

سوالات متداول

شاید برای شما هم سوال باشد!اگر سوال دیگری دارید می توانید در انتهای صحفه سوال خود را برای ما بفرستید و یا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید

سوالات متداول در خصوص دوره کودکان زبان انگلیسی

دوره آموزش زبان آکادمی ۲۴talk برای کودکان ۵ الی ۱۴ سال می باشد .آموزش به صورت آنلاین بوده و فرزندتان در منزل کنار شما می‌تواند زبان انگلیسی را بیاموزد 

برای اطلاع از قیمت های این دوره می‌توانید به صحفه تعرفه خدمات ۲۴talk  مراجعه کنید

در دوره کودکان تعیین سطح مانند یک جلسه کلاس برگزار می شود که شما و فرزند دلبندتان با فضای آموزشی آشنا شوید و ما به آن به چشم تعیین سطح نگاه نمی‌کنیم، بلکه ارزیابی کودک برای این است که در سطح و شرایط مناسب قرار بگیرد.

  • اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
  • یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، رایانه رو میزی و لپ تاپ
  • در صورت استفاده از رایانه رو میزی یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
  • استفاده از نرم افزار اسکایپ

خیر، تمامی کلاس های ما از محل آموزشگاه برگزار میشه و از ابتدا تا پایان کلاس تحت نظارت تیم آموزش ما هست.

نظر خانواده ها در خصوص دوره کودکان

فاطمه
فاطمه
ادامه مطلب
کلاس ها واقعا شاده، پر از خنده است ، فارغ از بحث کلاس و یادگیری زبان ، همین که می بینم همیشه میخنده و از کلمات انگلیسی استفاده میکنه برام واقعا لذت بخشه.
شقایق
شقایق
ادامه مطلب
رستاک، پسرم بسیار بازیگوش و عاشق تبلته، خوشحالم که در این دوره شرکت کرد ، یادگیری زبان از طریق انلاین تجربه جدیدی برای خانواده ما هست.
محمد
محمد
ادامه مطلب
برای هر پدر و مادری ، کیفیت و کمیت دوره ها و کلاس های بچه هاش بسیار اهمیت داره، چی بهتر از اینکه از تو خونه کنار خودم یک کلاس با کیفیت شرکت کرده.

ارتباط با ما

اگر درمورد آکادمی زبان کودکان ۲۴talk  سوالی دارید لطفا با استفاده از اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید

تلفن

۰۲۱۲۲۵۴۷۲۷۵

پست الکترونیک

official24talk@gmail.com

نشانی

تهران، پاسداران، دروس، خیابان هدایت، میدان هدایت، کوچه شیفته