ساختار سازمانی ۲۴talk

ساختار سازمانی ۲۴talk

محسن ضیایی - ساختار سازمانی 24talk

محسن ضیایی

بنیان گذار – رئیس هیئت مدیره 

ارش دهقانی- ساختار سازمانی 24talk

آرش دهقانی

هم بنیان گذار، مدیر عامل

هدف و ماموریت ساختار سازمانی ۲۴talk

محسن ضیایی

بنیان گذار – رئیس هیئت مدیره 

در دنیای امروز با سرعت و رشد تکنولوژی، الزامات بازنگری در شیوه آموزش اجتناب‌ناپذیر است. دانش و تخصص، فن‌آوری و خلاقیت و به ‌روز بودن، از ابزارهای این رشد است. اما آنچه که بیش از موارد یاد شده اهمیت دارد، توجه مسولانه به نیازهای آموزشی مخاطبان ، به منظور رشد و تعالی آنهاست.
۲۴ تاک اکنون در کنار تیمی همراه ،همدل و منسجم، راهی امیدوارکننده را طی کرده و علاوه بر پاسخگویی به نیاز زبان آموزان و ایجاد بستر مناسب آموزشی برای اساتید سعی بر این دارد که بتواند در زمینه های بیشتری افتخار همراهی با مخاطبان خود را داشته باشد

آرش دهقانی

هم بنیان گذار 

ما آکادمی زبان ۲۴Talk را با هدف ایجاد یک بستر آموزشی شفاف و با کیفیت در فضای آنلاین ایران به وجود آوردیم. ما در سال ۱۳۹۷ به عنوان یک بستر آموزش بین اساتید و زبان آموزان قرار گرفتیم و در تمام این مدت تلاش کردیم علاوه بر افزایش کیفیت کلاس ها در فضای آموزش، زیر ساخت های فنی را نیز ارتقا دهیم. برای پاسخگویی و خدمات دهی بهتر، همیشه در حال به روزرسانی و توسعه خدمات و محصولاتمون هستیم. تمام آنچه امروز توانسته ایم انجام دهیم، حاصل تلاش یک تیم قوی است، تیمی جوان، جنگنجو و مسئولیت پذیر.

اساتید

اساتید

ما شهرت و اعتبار خود را بر کیفیت بالای معلمان خود بنا کرده ایم. ما بهترین استعدادهای تدریس را در کشور به خدمت می گیریم، معلمان با تجربه، متمرکز و حرفه ای که به طور مداوم دانش آموزان خود را به نتایج عالی می رسانند.

درباره ما

درباره ما

من همیشه به علت وقت کم و مشغله‌ی زیاد و نیاز مبرمی که به یادگیری زبان داشتم، با موسسات مختلف زبان به مشکل بر‌می‌خوردم. دنبال کلاسی می‌گشتم که کاملا مناسب با نیاز های من باشه و پیداش نمی‌کردم.
موقتا به یه کلاس زبانی رفتم که تا حد زیادی طبق خواسته های من نبود ولی خب مجبور بودم دیگه! سخت بود، نمی‌ دونستم از کجا شروع کنم، ولی باید میرفتم به جنگش ( البته جنگ واقعی که نه جنگ خیلی واقعی ).

همکاری با ما

همکاری با ما

بزرگترین دارایی ما اعضای تیم آکادمی ۲۴Talk هستند، نیروهایی جوان و پرانگیزه در محیطی صمیمانه و پر انرژی که می‌توانند مهارت های مختلفی یاد بگیرند. تمام بچه ها در کنار مسئولیت های مستقل و مشخصی که دارند آزادی و استقلال تصمیم گیری هم دارند که این منجر به خلق ده ها تغییر رو به رشد شده که امروز ما مدیون همین خلاقیت ها و پشتکار اعضای تیم هستیم. توی آکادمی مسیر برای پیشرفت بچه هایی که استخدام شده اند مشخص شده است و با کمی همت و تلاش به نتجیه دلخواهتون می رسید و در کنار هم روز به روز رشد میکنیم.