TOEFL Writing:چطور نمره رایتینگ تافل را افزایش دهیم

TOEFL Writing:چطور نمره رایتینگ تافل را افزایش دهیم

ویدیو چطور نمره رایتینگ تافل را افزایش دهیم : اگر می خواهید نمره نگارش TOEFL خود را بهبود بخشید ، باید روی پاراگراف معرفی خود تمرکز کنید. در هر دو رایتینگ تافل ، اما به ویژه برای رایتینگ دوم ، شما می خواهید معرفی شما بی عیب و نقص باشد.مقاله شما توسط ممتحن درجه چند و یک سیستم کامپیوتری طبقه بندی می شود. این ممتحن‌ها نه تنها به دنبال این هستند که ببینند گرامر و واژگان را به اندازه کافی می شناسید ، بلکه از آنها تعجب می کنند که آیا می دانید چگونه می توانید مقاله را به سبک دانشگاهی ترتیب دهید.در این ویدیو ، جوش مک پرسون از معلم سخنرانی TOEFL شما را به صورت مرحله به مرحله طی فرایند نوشتن یک پاراگراف مقدمه ای کامل می برد.هنگامی که سؤال رایتینگ تسک دو تافل را درک کردید و به طرح کلی خود فکر کردید ، مقاله خود را با یک بیانیه کلی شروع کنید.
بعد از بیان کلی شما باید شروع به پایین تر کردن موضوع کنید و آن را خاص تر کنید. بعد از اینکه آن را خاص تر کردید ، وقت آن است که این سؤال دوباره مطرح شود. این سه مرحله اول بسیار مهم است زیرا آنها متوجه میشوند که شما می دانید چگونه می توانید موضوع را توسعه دهید.برای رایتینگ تافل ، شما باید تصور کنید که ممتحن نمی داند سوال چیست ، بنابراین مهم است که کلی را شروع کنید و سپس آن را خاص تر کنید. هنگامی که ممتحن TOEFL این موضوع را می بینند ، نمره نگارش شما را به هم می زند زیرا برداشت خوبی از خود به جا گذاشته اید.بعد از اینکه یک بیان کلی را بیان کردید ، آن را باریک تر کنید تا آن را خاص تر کنید و این سؤال را مجدداً تکرار کنید ، وقت آن است که نظر خود و دو دلیل خاص را برای نظر خود بیان کنید.اگر این مراحل را دنبال کنید ، نه تنها نمره نوشتن TOEFL خود را با ۳ امتیاز بهبود می دهید ، بلکه می دانید که چگونه رایتینگ TOEFL خود را هر بار دقیقاً چطور شروع کنید.
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید
امیدوارم ویدیو چطور نمره رایتینگ تافل را افزایش دهیم برای شما مفید واقع شده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *