TOEFL Writing : اشتباهات رایج رایتینگ تافل

TOEFL Writing : اشتباهات رایج رایتینگ تافل

پنج اشتباه در نوشتن TOEFL وجود دارد که باید از آن جلوگیری کنید. شما باید از این اشتباهات خودداری کنید زیرا بسیار مهم است که پیشرفت خود را در نوشتار مشاهده می کنید.:
بلافاصله شروع به نوشتن نکنید. دو یا سه دقیقه اول وقت شما ، به خصوص برای کار نوشتن رایتینگ تافل، باید مدتی وقت بگذارید تا پاسخ نوشتاری خود را مشخص کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که می دانید دلایل نظر شما چیست و دو مثال شخصی که برای تهیه نسخه پشتیبان از دلیل خود استفاده خواهید کرد. در مرحله اول کمی برنامه ریزی طول می کشد. بنابراین مطمئن شوید که به خود زمان کافی می دهید تا به تشریح بپردازید.
یکی دیگر از اشتباهات رایج رایتینگ تافل این است که زبان آموزان نوشتار خود را ویرایش نمی کنند. به یاد داشته باشید ، در بخش نوشتن TOEFL هیچ بررسی طلسم وجود ندارد ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که هنگام تمرین ، چک کردن طلسم را خاموش کرده اید و زمان کافی برای برگشت و بررسی پاسخ های خود دارید.
حالا می دانم که فکر می کنید استفاده از کلمات فانتزی بسیار جالب است ، اما اینگونه نیست. نمره نگارش TOEFL شما بر اساس نه تنها واژگان شما بلکه وضوح ، ساختار ، دستور زبان و توسعه موضوع به دست می آید. وقتی از کلمه بزرگی استفاده می کنید که درک نمی کنید آزمونگرهای  TOEFL می دانند. فقط از واژگانی که احساس راحتی می کنید استفاده کنید.
در کار نوشتن  TOEFL Writing 1، کار شما این است که فقط اطلاعات را گزارش کنید. اگر نظر شخصی خود را مطرح کنید ، امتیاز کسب می کنید.
و همچنین اطمینان حاصل کنید که این کار را به تنهایی انجام نمی دهید. برای هر دو بخش صحبت کردن و نوشتن روش های زیادی برای اشتباه کردن وجود دارد.
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید
امیدوارم ویدیو اشتباهات رایج رایتینگ تافل برای شما مفید واقع شده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *