دوره های آموزش زبان انگلیسی آکادمی ۲۴Talk

دوره های آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا پیشرفته

دوره های آموزش زبان آکادمی ۲۴Talk با داشتن بالغ بر ۹ تنوع موضوعی، این امکان را به زبان آموزان میدهد که متناسب با نیاز خود دوره مورد نظر را انتخاب کند. 

این دوره ها در زمان های متفاوت و با حضور اساتید مختلف تعریف شده است که به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی، فشرده یا نیمه فشرده برگزار میشوند و برای تمامی سنین قابل اجرا می باشند.

این دوره ها بر روی سایت در یک محیط زیبا با تماس ویدیویی برگزار میشوند که دارای تخته سیاه، محیط گفت و گو، امکان انتقال فایل های صوتی و تصویری و مکالمه تصویری بین استاد و زبان آموز می باشد.

شما میتوانید با مطالعه جزییات هر دوره برای ثبت نام در کلاس ها درخواست ثبت کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لیست دوره های آکادمی ۲۴Talk

محبوب ترین دوره های آکادمی ۲۴Talk

دوره بزرگسالان

دوره بزرگسالان

جامع ترین دوره ۲۴Talk که میتونیم بهش بگیم دوره استاندارد موسسه که طیف وسیعی از نیازهای زبانی را پوشش میده. اولین ویژگی این دوره اینه که از مبتدی تا پیشرفته را پوشش میده.

دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه

با داشتن مجموعا ۱۲ ترم میتونه در زمان نسبتا کوتاهی شما رو به اهدافتون برسونه. همچنین، سرعت یادگیری بالایی رو برای اونایی که با محدودیت زمانی درگیر هستن به همراه داره.

آیلتس

دوره آیلتس

دوره نام آشنای آیلتس مناسب آن دسته از زبان آموزانیست که از پایه زبانی خوبی برخوردارند و قصد آمادگی و شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند.

برخی از نظرات زبان آموزان درباره ی دوره های آکادمی ۲۴Talk

enemad-logo