دوره بحث آزاد Free Discussion

دوره زبان بحث آزاد | Free Discussion

دوره بحث آزاد زبان انگلیسی فرصتی طلایی برای بحث کردن

به مرکز آموزش آنلاین بحث آزاد آکادمی ۲۴TALK خوش آمدید
دوره بحث آزاد زبان

به‌دلیل اینکه هدف و کارکرد دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی، تبدیل هر چه بیشتر لغاتPassive  (لغاتی که در صورت شنیدن یا دیدن، زبان آموز قادر به درک آنها میباشد ولی به جهت تمرین کم و ناکافی حضور ذهن لازم برای استفاده از آن لغات و اصطلاحات در حین صحبت کردن را ندارد) به لغاتActive  میباشد، که این خود منجر به استفاده صحیح واژگان در جمله و سرعت بخشیدن به مهارت گفتاری زبان آموزان می شود.

دوره بحث آزاد با هدف پیشرفت بیشتر در روان صحبت کردن و فراهم کردن فرصتی برای استفاده از ساختارها و کلمات جدید طراحی شده است. به عبارت دیگر، این دوره فرصتی برای بیشتر صحبت کردن به زبان انگلیسی و افزایش توانایی شما در مکالمه است.دوره های بحث آزاد موضوع-محور هستند. بدین شکل که در هر جلسه یک یا دو موضوع از طرف استاد انتخاب شده و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد تا پیش از حضور در کلاس روی موضوعات تحقیق کنند و با اطلاعات کافی در کلاس حاضر شوند و بصورت فعالیت های دو به دو و گروهی به بحث و تبادل نظر بپردازند. در پایان هر جلسه استاد به ارائه توضیحاتی درباره مباحث مطرح شده و اشکالات احتمالی زبان آموزان می پردازد. از این طریق زبان آموزان همچنین فرصت فراگیری لغات و اصطلاحات جدیدی را نیز پیدا می کنند.


زبان آموزان در این کلاس ها توانایی صحبت کردن درباره ی ایده ها و نظرات نسبتا پیچیده، اصطلاحات عامیانه و روزمره، مکالمات سطح پیشرفته، بیان عقاید و نقطه نظرات موافق و مخالف و صحبت درباره اخبار روزمره، بحث درباره برنامه های آینده، تفسیر فیلم و موسیقی، تفسیر تفاوت های فرهنگی و اجتماعی را می آموزند که در نهایت منجر به تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری و افزایش دایره لغات آنها می شود.

ما به عنوان آکادمی مجازی آموزش زبان آنلاین ۲۴talk برنامه ریزی هایی در خصوص متد‌ها و روش‌ها و سیستم آموزشی انجام داده‌ایم که بهترین بهره‌گیری از سیستم آموزشی و ارائه عالی‌ترین خدمات را برای شما داشته باشیم که مزایایی شامل انسجام در دوره‌ها و امکان یادگیری مطابق با استاندارد بین‌المللی و …. را داراست
اساتید و کتب آموزشی و روش آموزش زبان چهار عنصر سازنده یک سیستم آموزشی موفق در یک آکادمی را تشکیل می‌دهد و تلاش ما بر این است که زبان آموز در فضایی کاملا دوستانه و بدون نگرانی و با اعتماد به نفس به یادگیری زبان بپردازند.در هر جلسه از این دوره دوازده جلسه ای، موضوعی که از قبل توسط استاد اطلاع رسانی شده به بحث گذاشته می شود و زبان آموزان در مورد آن به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. در طول بحث ها، شما همچنین فرصت یادگیری کلمات و ساختارهای جدید را نیز خواهید داشت.

 شما در هر سطح زبانی که باشید به راحتی می توانید در این دوره شرکت کنید به این دلیل که دوره مکالمه آزاد در سه سطح Basic، Pre-Intermediate و Advanced برگزار می شود.


زمان برگزاری این دوره به چه صورت است؟
دوره بحث آزاد زبان

در آکادمی ۲۴Talk، کلاس های بحث آزاد زبان مطابق با نیاز زبان آموزان محترم با توجه به شرایط کاری، زندگی و تحصیلی بصورت کلاس های ۱ تا ۳ روز در هفته طراحی و برگزار می گردد.

سرعت در یادگیری
سرعت یادگیری

مخصوص افرادی که خواهان سرعت در ارتقا مهارت مکالمه زبان انگلیسی خود هستند

تمرکز در یادگیری
تمرکز در یادگیری

تمرکز بر روی دو مهارت اصلی مکالمه و شنیداری

چرا دوره آنلاین برای بحث آزاد
دوره بحث آزاد زبان

امروزه دوره های زبان مختلفی در دسترس می باشد، این تنوع بر اساس نیاز زبان آموزان به وجود آمده است. ما در تیم ۲۴talk دوره های برتر آموزش زبان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم . دوره‌ی آموزش زبان بحث آزاد با مجموع ۱۲ جلسه کلاس، به صورت آنلاین و از طریق تماس تصویری اسکایپ بوده و از تمامی نقاط ایران و جهان می توانید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

سوالات متداول
دوره بحث آزاد زبان

شاید برای شما هم سوال باشد!اگر سوال دیگری دارید می توانید در انتهای صحفه سوال خود را برای ما بفرستید و یا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید

دوره بحث آزاد زبان

 با مراجعه به سایت ما و ثبت نام در سایت میتونید به راحتی کلاس رایگان ثبت نام کنید. کافیه در سایت ثبت نام کنید و به صورت پیش فرض کلاس رایگان برای شما انتخاب میشود. پس از آن پشتیبانی با شما تماس گرفته و زمان کلاس تعیین میشود. اساتید ما راس ساعتی که انتخاب کردین با شما تماس میگیرن و کلاستون برگزار میشه.

برای اطلاع از قیمت های این دوره می‌توانید به صحفه تعرفه خدمات ۲۴talk  مراجعه کنید

آزمون تعیین سطح نداریم .در دوره بزرگسالان تعیین سطح مانند یک جلسه کلاس برگزار می شود که شما  با فضای آموزشی آشنا شوید و ما به آن به چشم تعیین سطح نگاه نمی‌کنیم، بلکه ارزیابی شما برای این است که در سطح و شرایط مناسب قرار بگیرد.

  • اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
  • یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، رایانه رو میزی و لپ تاپ
  • در صورت استفاده از رایانه رو میزی یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
  • استفاده از نرم افزار اسکایپ

خیر، تمامی کلاس های ما از محل آموزشگاه برگزار میشه و از ابتدا تا پایان کلاس تحت نظارت تیم آموزش ما هست.

ارتباط با ما
دوره بحث آزاد زبان

اگر درمورد آکادمی زبان بزرگسال ۲۴talk  سوالی دارید لطفا با استفاده از اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید

تلفن

۰۲۱-۲۲۵۴۷۲۷۵ 

پست الکترونیک

official24talk@gmail.com

نشانی

تهران، پاسداران، دروس، خیابان هدایت، بالاتر از میدان هدایت، کوچه شیفته

با تکمیل فرم همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و برای زمان کلاس رایگان با شما هماهنگ میکنند.