دوره بحث آزاد Free Discussion

دوره بحث آزاد

دوره بحث آزاد (فقط مکالمه) Free discussion

دوره بحث آزاد با هدف پیشرفت بیشتر در روان صحبت کردن و فراهم کردن فرصتی برای استفاده از ساختارها و کلمات جدید طراحی شده است. به عبارت دیگر، این دوره فرصتی برای بیشتر صحبت کردن به زبان انگلیسی و افزایش توانایی شما در مکالمه است.

در هر جلسه از این دوره دوازده جلسه ای، موضوعی که از قبل توسط استاد اطلاع رسانی شده به بحث گذاشته می شود و زبان آموزان در مورد آن به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. در طول بحث ها، شما همچنین فرصت یادگیری کلمات و ساختارهای جدید را نیز خواهید داشت. شما در هر سطح زبانی که باشید به راحتی می توانید در این دوره شرکت کنید به این دلیل که دوره مکالمه آزاد در سه سطح Basic، Pre-Intermediate و Advanced برگزار می شود.

دوره بحث آزاد مناسب چه افرادی است؟

افرادی که خواهان سرعت در ارتقا مهارت مکالمه خود هستند.

تمرکز بر روی دو مهارت اصلی مکالمه و مهارت شنیداری

دوره بحث آزاد

دوره های بحث آزاد موضوع-محور هستند. بدین شکل که در هر جلسه یک یا دو موضوع از طرف استاد انتخاب شده و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد تا پیش از حضور در کلاس روی موضوعات تحقیق کنند و با اطلاعات کافی در کلاس حاضر شوند و بصورت فعالیت های دو به دو و گروهی به بحث و تبادل نظر بپردازند. در پایان هر جلسه استاد به ارائه توضیحاتی درباره مباحث مطرح شده و اشکالات احتمالی زبان آموزان می پردازد. از این طریق زبان آموزان همچنین فرصت فراگیری لغات و اصطلاحات جدیدی را نیز پیدا می کنند.

زبان آموزان در این کلاس ها توانایی صحبت کردن درباره ی ایده ها و نظرات نسبتا پیچیده، اصطلاحات عامیانه و روزمره، مکالمات سطح پیشرفته، بیان عقاید و نقطه نظرات موافق و مخالف و صحبت درباره اخبار روزمره، بحث درباره برنامه های آینده، تفسیر فیلم و موسیقی، تفسیر تفاوت های فرهنگی و اجتماعی را می آموزند که در نهایت منجر به تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری و افزایش دایره لغات آنها می شود.

هدف از دوره مکالمه آزاد چیست؟

به‌دلیل اینکه هدف و کارکرد دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی، تبدیل هر چه بیشتر لغاتPassive  (لغاتی که در صورت شنیدن یا دیدن، زبان آموز قادر به درک آنها میباشد ولی به جهت تمرین کم و ناکافی حضور ذهن لازم برای استفاده از آن لغات و اصطلاحات در حین صحبت کردن را ندارد) به لغاتActive  میباشد، که این خود منجر به استفاده صحیح واژگان در جمله و سرعت بخشیدن به مهارت گفتاری زبان آموزان می شود.

زمان برگزاری این دوره به چه صورت است؟

در آکادمی ۲۴Talk، کلاس های بحث آزاد مطابق با نیاز زبان آموزان محترم با توجه به شرایط کاری، زندگی و تحصیلی بصورت کلاس های ۱ تا ۳ روز در هفته طراحی و برگزار می گردد.