دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی

زبان مادریمون رو با حرف زدن یاد گرفتیم، زبان انگلیسی رو هم با حرف زدن یاد می‌گیریم!

باید انجامش بدی تا یاد بگیری!

یه جمله معروف هست که میگه چیزی رو که بشنوی فراموش می‌کنی، چیزی رو که ببینی یادت می‌مونه، اما چیزی رو که انجام بدی یاد می‌گیری.

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

 با زبان انگلیسی اونقدر درگیر شو که زندگیش کنی!

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

تو مسیر با هم‌سفرهات ارتباط بگیر!

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

از کمک‌های یه راهنمای با تجربه استفاده کن!

یه مکالمه‌ی خوب مثل چای غلیظ اول صبح حسابی سرحالت میاره!
تو دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی همه‌ی مهارت‌های لازم برای انگلیسی حرف زدن رو یاد می‌گیری.
دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​
دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

شهروند جهانی شو

تو کجای دنیای اینترنت هستی؟

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

راحت منظورت رو برسون

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

با زیرنویس خداحافظی کن

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

گوشات رو خوب باز کن

افق دیدت رو وسیع کن

خودت رو برای آیلتس و تافل گرم کن

راز جلو افتادن از بقیه اینه که شروع کنی. پس از همین الان شروع کن!

چیزی رو که با لذت یاد بگیریم هرگز فراموش نمی‌کنیم. 

تو هر جلسه از دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​ در مورد یه موضوع جذاب حرف بزن و کلی فعالیت جالب و باحال دیگه انجام بده!

چرا در دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​ آنلاین شرکت کنم؟

شرکت در دوره‌ی مکالمه زبان آنلاین اونقدر مزیت داره که اگه بدونی دلت میخواد از این به بعد همه چیز رو آنلاین یاد بگیری!

اول این که هرجا که باشی و هرزمان که دلت بخواد می‌تونی از منابع و مطالب آموزشی استفاده کنی. حتی با یه گوشی یا تبلت که روش Skype نصبه می‌تونی راحت بری سر کلاس! از اتلاف وقت تو ترافیک و مسیر هم خبری نیست. تازه، این دوره خیلی خیلی ارزون تر از دوره های حضوریه! 

یه چیز جالب دیگه در مورد دوره‌ی مکالمه آنلاین اینه که هم‌کلاسی‌ها و اساتیدت می‌تونن از هرجای دنیا باشن! به علاوه، ثابت شده که محیط به شدت تعاملی دوره‌های آنلاین به حفظ مطالب در ذهنت کمک زیادی میکنه. در ضمن، تو این دوره می‌تونی مرتب گزارش پیشرفت هم بگیری!

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​ ۲۴talk چه ویژگی‌هایی داره؟

این دوره ساختار خلاقانه و منحصر به فردی داره که توسط یه تیم باتجربه از بهترین مدرسین زبان طراحی شده. برنامه‌ی درسی این دوره از سه بخش کلی تشکیل شده: Before Class، In Class و After Class که هر کدوم شامل یک سری فعالیته که زبان آموز رو پیش از کلاس، در کلاس و بعد از کلاس همراهی می‌کنه. 

خوبی شرکت در این دوره اینه که فرایند یادگیری زبان فقط محدود به مدتی که تو کلاس هستی نمیشه، بلکه قبل و بعد از کلاس هم تیم پشتیبانی حواسش بهت هست، تو رو با فعالیت‌های جذاب و آموزنده برای کلاس آماده میکنه، به سوالاتت جواب میده و روند پیشرفتت رو به طور مرتب چک میکنه.

چی یاد می‌گیرم؟

این دوره‌ از سطح مبتدی (beginner) شروع و از ۷ ترم ۸ جلسه‌ای تشکیل شده. هر ترم براساس سطح زبان آموز طراحی شده و هر جلسه یه موضوع جذاب و کاربردی داره. این دوره مناسب گروه سنی ۱۶ سال به بالاست و کلاس‌ها به صورت نیمه‌خصوصی (۴ تا ۶ نفر) برگزار میشه. در این دوره مهارت‌های زیادی یاد میگیری مثل:

سر کلاس چه خبره؟

تمام جلسات دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​​ براساس یک درسنامه‌ی سفارشی و متناسب با نیاز زبان آموز طراحی و پیاده‌سازی شده. هر درسنامه هم از پنج بخش تشکیل شده و هر بخش در کنار تمرکز اصلی روی مهارت مکالمه و انگلیسی حرف زدن، تلاش میکنه مهارت‌های دیگه رو هم تقویت کنه.

این بخش‌ها شامل بخش آماده سازی (Warm-up)، کنفرانس (Lecture)، بازی (Game) و دو بخش بحث و گفتگو (Discussion) هست که با فعالیت‌های متنوع سعی می‌کنه سایر مهارت‌های زبانی مانند نوشتن، سخنرانی، شنیدن، درک مطلب، بحث و استدلال رو هم آموزش بده.

کار پشتیبان آنلاین چیه؟

یه چیز خیلی جذاب درمورد دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​ تیم پشتیبانشه! پشتیبان قبل و بعد کلاس با انجام این کارها تو فرایند یادگیری کمکت میکنه: مطالب و فایل‌های مربوط به هر جلسه رو برات می فرسته، جواب تمرین‌هایی که تو گروه می‌فرستی رو چک میکنه، به سوال‌های آموزشیت جواب میده، اگه محتوای بیشتری نیاز داشتی در اختیارت قرار میده، و در آخر اینکه هماهنگی‌های کلاس (کنسلی، تاخیر، غیبت،…) رو انجام میده. تازه میتونی از پشتیبان بخوای که جلسه ضبط و برات ارسال بشه.

چه کتابی می‌خونیم؟

درسنامه‌ی تمام جلسات دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​ حاصل تحقیق و گردآوری تیمی باتجربه و متخصص از اساتید آکادمی ۲۴talk هست و با توجه ویژه به تقویت مهارت صحبت کردن و براساس به‌روزترین کتاب‌های آموزشی، ویدیوهای آموزنده و جذاب و منابع آنلاین طراحی شده: 

اساتید چه کسایی هستن؟

مجازی بودن آکادمی زبان انگلیسی ۲۴talk یه مزیت خیلی بزرگ داره و اون هم توانایی آکادمی در به کارگیری اساتید از سرتاسر دنیاست. درواقع دست ما برای انتخاب بهترین و باتجربه‌ترین استاد بازه بازه چون هیچ خبری از محدودیت جغرافیایی نیست. برای اینکه با چندتا از استادهای خیلی خوب آکادمی آشنا بشی، به صفحه‌ی معرفی اساتید سر بزن. 

شاید برای تو هم سوال باشه:

دوره‌ی مکالمه‌ زبان انگلیسی​

این دوره از سطح مبتدی (beginner) تا متوسط (intermediate) برای گروه سنی بزرگسال طراحی شده، اما دوره‌ی آموزشی کودکان هم داریم که به طور ویژه برای این گروه سنی و متناسب با نوع نیازها و مهارت‌های آن‌ها طراحی شده.

اطلاعات کامل مربوط به هزینه‌ی دوره مکالمه رو می‌تونی تو صفحه‌ی تعرفه خدمات ۲۴talk  بخونی. 

ما اینجا آزمون تعیین سطح نداریم. به‌جاش یه کلاس رایگان آنلاین برات برگزار می‌کنیم تا هم تو با فضای آموزشی این دوره آشنا بشی هم ما بتونیم تشخیص بدیم کدوم ترم برای شروع مناسب‌تره.

کلا دو تا چیز!

  • اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
  • یک صفحه نمایش که می‌تونه هرکدوم از اینا باشه: گوشی تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر رومیزی یا لپ‌تاپ (اگه می خوای با کامپیوتر یا لپ‌تاپ آنلاین بشی، حتما وب کم و هندزفری هم داشته باش.)

نه. این دوره برای هر جلسه‌اش یه درسنامه‌ی ویژه داره که خودش از تحقیق و گردآوری به‌روزترین کتاب‌های آموزشی درست شده. برای هر جلسه این درسنامه به صورت آنلاین برات فرستاده میشه. 

.بله! تمام کلاس‌ها در تمام مدت برگزاری تحت نظارت تیم آموزش آکادمیه

با ما در ارتباط باش:

تلفن

۰۲۱-۲۲۵۴۷۲۷۵ 

پست الکترونیک

[email protected]

نشانی

تهران، پاسداران، دروس، خیابان هدایت، بالاتر از میدان هدایت، کوچه شیفته

با تکمیل فرم همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و برای زمان تعیین سطح و مشاوره رایگان با شما هماهنگ میکنند. 

enemad-logo