دوره صرفا مکالمه
دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه زبان انگلیسی - فشرده و نیمه فشرده

دوره صرفا مکالمه بهترین دوره برای شماست، اگر هدفتون یادگیری کامل، سریع و بدون نقصه.

دوره صرفا مکالمه ، با داشتن مجموعا ۱۲ ترم میتونه در زمان نسبتا کوتاهی شما رو به اهدافتون برسونه. همچنین، سرعت یادگیری بالایی رو برای اونایی که با محدودیت زمانی درگیر هستن به همراه داره. در کنار همه اینها، محتوای دوره کاملا با کلاس هایی که قبلا ممکنه شرکت کرده باشین متفاوته که باعث میشه تجربه جدیدی از یادگیری زبان به دست بیارین.

مشخصات دوره

۳ سطح

کتاب Person To Person

۱۲ درس

دوره صرفا مکالمه

مدت زمان کوتاه

افرادی که قصد دارند در مدتی کوتاه، توانایی مکالمه زبان انگلیسی خود را برای سفر بهبود ببخشند.

دوره صرفا مکالمه

تمرکز روی یک مهارت

افرادی که به دلیل مشغله‌ی زیاد شغلی یا شخصی، تمرکز و وقت لازم برای دست و پنجه نرم کردن با همه‌ی مهارت ها و اجزای زبان به ویژه گرامر را ندارند.

دوره صرفا مکالمه

تجربه یادگیری قبلی

افرادی که قبلا در دوره های زبان عمومی و موسسات شرکت نموده‌اند اما نتیجه دلخواه خود را کسب نکرده‌اند.‌

چرا دوره صرفا مکالمه؟
هر سوالی در مورد این دوره دارید، خوشحال می شویم که پاسخگوی شما باشیم.

دوره صرفا مکالمه زبان انگلیسی

یکی از تاثیر گذار ترین مهارت های زبان انگلیسی، توانایی در مکالمه است.

دوره صرفا مکالمه مناسب افرادی است که قصد دارند در مدتی کوتاه توانایی انجام مکالمه را در سطح قابل قبولی به دست آورند. در طی این دوره زبان آموز به طور مستقیم با مبحث گرامر درگیر نخواهد شد. دلیلش هم اینه که این دوره، با نگاه واقعی و کاربردی به زبان انگلیسی طراحی شده. به زبان ساده تر، مبنای علمی این دوره، مثل دیگر دوره های ۲۴Talk، اینه که هدف از یادگیری زبان صرفا کسب دانش زبانی نیست بلکه کسب مهارت استفاده از این دانش به عنوان ابزار ارتباطی هست.

سطح دوره صرفا مکالمه زبان انگلیسی

این دوره شامل سه سطح beginner, Elementary , Pre-Intermediate می‌باشد.
هر سطح از این دوره شامل ۱۲ درس می‌باشد (موضوعات اجتماعی و روزمره)

کتاب دوره صرفا مکالمه زبان انگلیسی

در این دوره از کتاب Person To Person استفاده می‌شود که در قالب سه جلد ارائه شده است.
این کتاب جامع و کلی است و بر اساس نیاز های روزمره طراحی شده است.

در انتهای این دوره زبان آموز چه توانایی دارد؟

با گذراندن دروس دوره صرفا مکالمه زبان آموز قادر خواهد بود در برقراری ارتباطات اجتماعی و بیان مکالمات و فعالیت های روزمره مهارت بیشتری کسب نماید.

تمامی مهارت های زبانی جایگاه و اهمیت ویژه خودشون رو دارن و حتی یافته های علمی نشون میدن که چهار مهارت زبانی(مکالمه، نوشتاری، شنیداری، خواندن) با همدیگه ارتباط تنگاتنگی دارن به این معنی که پیشرفت در هر کدوم اثرات غیر مستقیم بر دیگر مهارت ها داره.

با این وجود، بعضی مواقع موقعیت و شرایط شما یا بهتره بگیم انگیزه یا هدف شما از یادگیری باعث میشه یک مهارت بر دیگری اولویت پیدا کنه. مثلا اگه شرکتی که میتونین در اون شغل مورد علاقتون رو بدست بیارید توانایی انجام مکاتبات به زبان انگلیسی رو برای استخدام الزامی کرده باشه، مهارت نوشتاری برای شما تبدیل به یک اولویت میشه که لازمه در کمترین زمان ممکن به دستش بیارین.

خیلی از شما با محدودیت زمانی مواجه هستین و نیازه که ظرف چند ماه آینده توانایی انجام مکالمات روزمره رو بدست بیارین. این موضوع میتونه بخاطر یک کنفرانس علمی باشه که پیش رو دارین یا حتی مهاجرت. خوبی این دوره اینه که از سطح پایه شروع میشه و برای شرکت در اون هیچ پیش نیازی وجود نداره. 

بعلاوه، شما کافیه در طول کلاس با جملات و اصطلاحاتی که مطرح میشن خوب تمرین کنین و خارج از کلاس کافیه به سی دی کتاب گوش کنین یا همون جملات رو به کار ببرین. هیچ تاکیدی روی گرامر یا فراگیری لیستی از لغات و واژگان وجود نداره. 

امیدواریم از دوره صرفا مکالمه نهایت لذت و استفاده رو ببرین. با آرزوی موفقیت.

لیست کتاب ها

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

مهاجرت

دوره مهاجرت

هدف اصلی دوره مهاجرت موسسه زبان ۲۴Talk اینه که با یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما، در بازه زمانی مد نظرتون شما رو به سطح مطلوب برسونه.

دوره بزرگسالان

دوره بزرگسالان

جامع ترین دوره ۲۴Talk که میتونیم بهش بگیم دوره استاندارد موسسه که طیف وسیعی از نیازهای زبانی را پوشش میده. اولین ویژگی این دوره اینه که از مبتدی تا پیشرفته را پوشش میده.

آیلتس

دوره آیلتس

دوره نام آشنای آیلتس مناسب آن دسته از زبان آموزانیست که از پایه زبانی خوبی برخوردارند و قصد آمادگی و شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند.