دوره تربیت مدرس زبان
تربیت مدرس

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی (TTC) برای فرصت های شغلی بهتر

دوره تربیت مدرس TTC موسسه ۲۴Talk از بهترین و به روزترین متد ها بهره میگیره و شامل موارد مختلفی میشه از جمله آموزش تئوری های تدریس، آشنایی با انواع روش ها و تکنیک های تدریس، آموزش عملی تدریس زبان، انجام تدریس در سر کلاس های آموزشی وابسته به نکات کلاسی، انجام Observe های گوناگون از سطوح و کلاس های گوناگون، آموزش نکات کلیدی و سوالات رایج معلمین پیرامون مشکلات کلاس و آموزش مدیریت کلاس. ارزشیابی این دوره هم به دو شکل ارزشیابی تئوری های آموزشی و تدریس عملی در محیط واقعی انجام میشه.

اگر کمتر از ۵ سال سابقه تدریس زبان دارید و یا تصمیم دارید حرفه تدریس زبان انگلیسی را در موسسه زبان آنلاین ۲۴Talk شروع کنید، دوره تربیت مدرس شما را به هدف خود می رساند. عبارت TTC که مخفف Teacher Training Course است، به معنی “دوره تربیت مدرس” است که در آن اصول و مبانی تدریس زبان انگلیسی به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود. برای شرکت در این دوره لازم است در سطح بالایی از نظر دانش زبان انگلیسی قرار داشته باشید. همچنین لازمه که جمع امتیازاتتون در پایان دوره به یه سطح مشخصی برسه تا بتونین مدرک پایان دوره تربیت مدرس دریافت کنین و به طور رسمی به عنوان مدرس در موسسه زبان ۲۴Talk مشغول به کار بشین.

مشخصات دوره تربیت مدرس

حداقل ۸ نفر

حداکثر ۱۶ نفر در هر دوره

تعداد جلسات ۱۵ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای

ویژگی های دوره تربیت مدرس

منابع دوره

منابع دوره

به دلیل جامع بودن دوره تربیت مدرس، تمرکز بر روی یک کتاب خاص نخواهد بود و در نتیجه اساتید جزواتی را که از طریق تجربه ایشان و منابع مختلف جمع آوری شده در اختیار متقاضیان قرار خواهند داد.

شرایط شرکت در دوره

لازم سطح زبان شما حداقل در حد پیشرفته (Advanced) یا C1 باشد و بتوانید به صورت روان، بدون هیچ اشکال گرامری و با دامنه واژگان قابل قبولی به زبان انگلیسی مکالمه کنید.

مراحل شرکت در دوره تربیت مدرس

تماس با موسسه و تعیین وقت مصاحبه حضوری
تکمیل Application Form در موسسه و تحویل آن به دپارتمان مربوطه
شرکت در مصاحبه
شرکت در آزمون کتبی در همان روز
شرکت در دوره تربیت مدرس TTC بدون غیبت (۱۵ جلسه ۹۰ دقیقه ای)
انجام پروژه های محوله و قبولی در ارزشیابی های مستمر در طول دوره
آزمون DEMO در حضور اساتید دوره
در صورت گرفتن نمره قبولی، شروع همکاری با موسسه بصورت مشروط (۳ ماه)
در صورت گرفتن تاییدیه در پایان دوره مشروط، امضاء قرارداد برای ادامه همکاری

مدارک لازم جهت شرکت در دوره تربیت مدرس

کارت ملی
۲۰۰۰۰ تومان هزینه آزمون
۷۵۰۰۰۰ تومان شهریه دوره

اگر از مدرس حرفه ای زبان انگلیسی هستید با بیش از ۵ سال سابقه همکاری با موسسات معتبر، می توانید با کامل کردن فرم جذب مدرس و شرکت در مصاحبه حضوری و آزمون کتبی، مستقیما به آزمون عملی (DEMO) دعوت شوید و در صورت قبولی، پس از یک جلسه briefing همکاری خود را با موسسه ۲۴Talk شروع کنید.

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

شرکت ها و سازمان ها

دوره شرکت ها و سازمانها

دوره آموزش زبان شرکت ها با ۲۴Talk باعث افزایش اعتماد به نفس شده و اعضای شرکت شما را قادر می سازد تا ارزش آفرینی بیشتری برای بیزینس شما داشته باشند.

کار و تجارت

دوره کار و تجارت

دوره کار و تجارت مناسب افرادیه که یک پیش زمینه مختصر از زبان انگلیسی دارن و تمایل دارن بطور تخصصی تو زمینه های کسب و کار به ادامه یادگیری زبان بپردازن.

دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه

با داشتن مجموعا ۱۲ ترم میتونه در زمان نسبتا کوتاهی شما رو به اهدافتون برسونه. همچنین، سرعت یادگیری بالایی رو برای اونایی که با محدودیت زمانی درگیر هستن به همراه داره.

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.

تلفن

۰۲۱-۲۲۵۴۷۲۷۵ 

پست الکترونیک

official24talk@gmail.com

نشانی

تهران، پاسداران، دروس، خیابان هدایت، بالاتر از میدان هدایت، کوچه شیفته

با تکمیل فرم همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و برای زمان کلاس رایگان با شما هماهنگ میکنند.