دوره زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره زبان انگلیسی بزرگسالان

با بیست دقیقه جلسه رایگان با ما آشنا شو و ما هم در این زمان با توجه به سبک یادگیری شما یک دوره خصوصی سفارشی ایجاد می‌کنیم.

به مرکز آموزش بزرگسالان آکادمی ۲۴TALK خوش آمدید

دوره زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان ، حاصل تلاش و تحقیق تیم قدرتمند اساتید آکادمی زبان ۲۴talk   است. در دوره‌ی بزرگسالان هر ۴ مهارت اصلی speaking ،writing ،reading ،listening   تدریس می‌شود و در کنار آن مهارت هایی مانند تلفظ (Pronunciation) ، گرامر (Grammar)، واژگان (Vocabulary)، را نیز می‌‌آموزید که باعث می‌شود شما در پایان هر ترم با مهارت‌هایی که آموخته اید به راحتی مکالمه کنید و از آنها استفاده کنید.
در دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان کلاس‌ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود که به استاد این اجازه را می‌دهد که زمان کافی برای آموزش تمام مهارت‌های مورد نیازتان داشته باشد و شما فرصت کافی برای مکالمه داشته باشید .
باتوجه به شخصیت متفاوت شما مثل تفاوت در مهارت‌های فردی باعث شده که تیم و کارشناسان ما کلاس‌ها را  برای هر نفر شخصی سازی کرده و مطالب بهتر و متناسب با هر شخص را آموزش دهند.

انتخاب اساتید مناسب و با تجربه
انتخاب موارد آموزشی مناسب با سطح زبان آموزان
عدم تعطیلی کلاس‌ها در ساعت و روز توافق شده
برگزاری مرتب و منظم دوره طبق تعداد جلسات ثبت نام شده
رعایت کلیه قوانین شرعی و اخلاقی و پرهیز از هرگونه مظاهر فساد اخلاقی
یک جلسه جبرانی در طول ترم در صورت تشکیل نشدن از سمت زبان آموزان خواهیم داشت. 
کلاس ها به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار می شوند. 
حداقل سن شرکت در کلاس‌ها ۱۷  می باشد.
زبان آموز متعهد به حضور در کلاس در راس ساعت مقرر می باشد.

ما به عنوان آکادمی مجازی آموزش زبان آنلاین ۲۴talk برنامه ریزی هایی در خصوص متد‌ها و روش‌ها و سیستم آموزشی انجام داده‌ایم که بهترین بهره‌گیری از سیستم آموزشی و ارائه عالی‌ترین خدمات را برای شما داشته باشیم که مزایایی شامل انسجام در دوره‌ها و امکان یادگیری مطابق با استاندارد بین‌المللی و …. را داراست
اساتید و کتب آموزشی و روش آموزش زبان چهار عنصر سازنده یک سیستم آموزشی موفق در یک آکادمی را تشکیل می‌دهد و تلاش ما بر این است که زبان آموز در فضایی کاملا دوستانه و بدون نگرانی و با اعتماد به نفس به یادگیری زبان بپردازند.در آکادمی ۲۴talk آموزش زبان به صورت آنلاین بوده و تعیین سطح مانند یک جلسه کلاس برگزار می‌شود که شما با فضای آموزشی آشنا شوید. ما به آن به چشم تعیین سطح نگاه نمی‌کنیم بلکه ارزیابی شما برای اینکه در سطح و شرایط مناسب قرار بگیرید.

آکادمی تخصصی زبان انگلیسی بزرگسالان

تمام کلاس های ما خصوصی یا نیمه خصوصی و مخصوص بزرگسالان  طراحی شده است. ارائه آموزش با کیفیت در یک محیط خلاق. 

اساتید مجرب

ما شهرت و اعتبار خود را بر کیفیت بالای معلمان خود بنا کرده ایم. ما بهترین استعدادهای تدریس را در کشور به خدمت می گیریم، معلمان با تجربه، متمرکز و حرفه ای که به طور مداوم دانش آموزان خود را به نتایج عالی می رسانند.

مکالمه

در طی این دوره زبان آموز به طور مستقیم با مبحث گرامر درگیر نخواهد شد. دلیلش هم اینه که این دوره، با نگاه واقعی و کاربردی به زبان انگلیسی طراحی شده. به زبان ساده تر، مبنای علمی این دوره، مثل دیگر دوره های ۲۴Talk، اینه که هدف از یادگیری زبان صرفا کسب دانش زبانی نیست بلکه کسب مهارت استفاده از این دانش به عنوان ابزار ارتباطی هست.

مخصوص بزرگسالان

در مجوعه‌ی ۲۴Talk، مطالب کتاب‌های مورد استفاده به صورت دقیق مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته شده و برنامه ریزی سرفصل ها به گونه ای انجام شده است که تکمیل دوره همراه با تاکید بر مهمترین بخش های کتاب باشد تا فرآیند آموزش و یادگیری حالت فرسایشی پیدا نکند.

چرا دوره بزرگسالان مهم است؟

یادگیری زبان انگلیسی در هر سن و سالی بسیار مهم است و مردم در بسیاری از کشور‌ها شروع به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم می‌کنند، همانطور که در مدارس ما و دیگر کشور‌ها انگلیسی به عنوان زبان دوم تدریس می‌شود. دوره بزرگسالان زبان انگلیسی مهم است چون شانس گرفتن یک شغل مناسب را افزایش می‌دهد یا کار کردن با ابزار و نرم افزار‌هایی مثل کامپیوتر مستلزم دانستن زبان انگلیسی و از همه مهم‌تر زبان اصلی اینترنت (حدود ۷۰ درصد ) انگلیسی می‌باشد. یادگیری زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان‌های دیگر آسان تر است. اگر تصمیم به تحصیل در دیگر کشور‌ها را دارید پس مستلزم بلد بودن زبان انگلیسی هستید. یادگیری زبان یک مهارت است پس باعث افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. بسیاری از منابع دانشگاهی به ویژه در مقاطع بالا برای استفاده از پژوهش‌ها و تحقیقات زبان انگلیسی، کاربرد بسیاری دارد. اگر اهل سفر و مسافرت هستید دانستن زبان انگلیسی به مدیریت و کیفیت زمان سفر کمک می‌کند.اما برخی هم برای برطرف کردن نیاز‌های شخصی به سراغ یادگیری زبان می‌روند. به هر حال وقتی که یک ایده و امید برای یادگیری زبان داشته باشید، انگیزه دارید تا مطالعه را هر چه زودتر شروع کنید البته که اهمیت این موضوع برای خیلی از ما امری بدیهی است و نیاز به توضیح خاصی ندارد.

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

آزمون‌های بین المللی

افرادی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشور‌های اروپایی،آسیایی،آمریکاو ... را دارند نیازمند مدارک معتبر آیلتس و تافل و GRE هستند اما با توجه به گستردگی و تنوع و همچنین هزینه‌های شرکت در آزمون‌ها ممکن است دچار سردرگمی شوید برای گرفتن مشاوره و راهنمایی بهتر می‌توانید به بخش ارتباط با ما در انتهای صحفه با ما در ارتباط باشید

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

مهاجرت برای کار و تحصیل

اگر در محیط کار نیاز به ارتباط دائم با کسانی دارید که به زبان شما صحبت نمی‌کنند، دانستن زبان‌ آن‌ها می‌تواند به راحت‌تر صحبت کردن ، فهم بیشتر، اشتراک گذاری ایده‌ها و در نهایت ارتباطی سریع‌تر منجر شود. شما حتی می توانید در زمینه کاری خودتان قرارداد‌های بیشتری ببندید، فروشتان را بیشتر کنید و راحت‌تر ارتقای شغلی بگیرید.

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دلایل فرهنگی

علاقه داشتن به فیلم، سریال، موزیک یا حتی شعرهایی که به زبان‌های خارجی نوشته شده‌اند، خود به تنهایی یکی دیگر از دلایلی است که شما را برای درک راحت‌تر و بهتر آن‌ها ترغیب می‌کنند تا یک زبان جدید را یاد بگیرید. بسیاری از فیلم ها و سریال ها و محتوای رسانه ای به زبان انگلیسی در دسترس هستند که لذت تماشای این محتواهادر حالیکه زبانشان را متوجه می‌شوید دو‌‌‌چندان خواهد کرد

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

زبان انگلیسی زبان بین المللی

هم‌اکنون ۶۷ کشور در کل جهان، زبان انگلیسی را به‌عنوان زبان رسمی کشور خود اعلام کرده‌اند. این دلایل و بسیاری دیگر همچون جنگ‌های جهانی، موجب شدند تا زبان انگلیسی به‌عنوان زبان رسمی و بین‌المللی در سطح جهان مورد استفاده قرار گیرد. به همین خاطر، حضور در مجامع بین‌المللی، از ملزومات زندگی مدرن و از دلایل اصلی یادگیری زبان انگلیسی محسوب می‌شود، حتی در سفرهای تفریحی.

چرا دوره آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی بزرگسالان

 

امروزه دوره های زبان مختلفی در دسترس می باشد، این تنوع بر اساس نیاز زبان آموزان به وجود آمده است. ما در تیم ۲۴talk دوره های برتر آموزش زبان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم . دوره‌ی آموزش زبان بزرگسالان ، از مبتدی تا پیشرفته شامل ۲۴ ترم می باشد. کلاس‌ها به صورت آنلاین و از طریق تماس تصویری اسکایپ بوده و از تمامی نقاط ایران و جهان می توانید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

ویژگی های کلاس

کلاس های آکادمی دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان برای حداقل سن ۱۷ سال، به صورت خصوصی و نیمه خصوصی طراحی شده است و از طریق اینترنت برگزار می شود.

منابع

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
سطح A1-A2

سطح Beginner – A1

سطح Elementary – A2

هر کتاب شامل ۱۲ درس و در ۴ ترم اموزش داده می شود و سطح بندی آن ازtalk 1 تا talk 8  می‌باشد

می‌توانید به خوبی جملات را درک کنید و به طور پیاپی از اصطلاحات مربوط به حوزه ای که در حال صحبت کردن در آن هستید خیلی سریع استفاده کنید.
به طور مثال اطلاعات شخصی و خانوادگی،جملاتی که در هنگام خرید کردن کاربرد دارند،جملاتی که هنگام کار کردن مورد استفاده قرار می‌گیرند و …

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان