دوره زبان انگلیسی نوجوانان

دوره زبان انگلیسی نوجوانان

دوره زبان انگلیسی نوجوانان به سبک ۲۴talk
در عصر تکنولوژی و اطلاعات بالاخره باید از یک جا یادگیری آنلاین رو آغاز کرد. برای شروع یک جلسه تعیین سطح و مشاوره رایگان مهمان ما باش.

به مرکز آموزش نوجوانان آکادمی ۲۴TALK خوش آمدید

دوره زبان انگلیسی نوجوانان دوره زبان انگلیسی نوجوانان​​
آکادمی تخصصی زبان انگلیسی نوجوانان

دوره  نوجوانان انگلیسی در کلاس‌های خصوصی یا نیمه خصوصی، مختص نوجوانان با ارائه خدماتی با کیفیت طراحی شده است

اساتید مجرب

یکی از نقاط قوت و ضمانت‌های ما که باعث شده روز به روز تعداد افراد خانواده ۲۴talk بیشتر بشه و ما بتونیم به زبان آموزان بیشتری خدمات ارائه کنیم، اساتید با تجربه و توانمند مجموعه هست. 

علاقه و یادگیری

نوجوانی سنیه که قدرت یادگیری انسان‌ها بسیار بالاست و خصوصا در مورد مبحث فرّاری مثل زبان انگلیسی این سن یکی از بهترین دوران برای تثبیت و تسلط هست اما چیزی که می‌تونه مانعی بزرگ سر راه نوجوانان باشه نداشتن علاقه به زبان انگلیسی هست. در این دوره مهم‌ترین وظیفه و مزیت ما علاقه‌مند کردن نوجوانان به زبان انگلیسی با استفاده از تنوع و روش‌های جذاب آموزشی هست.

مخصوص نوجوانان

کتاب‌ها و محتوای آموزشی این دوره مخصوص نوجوانان است. با توجه به اینکه نوجوان‌ها ضائقه متفاوتی با دیگر گروه‌های سنی دارند، نیاز است که محتوای آموزشی آن‌ها اختصاصی و ویژه خودشان باشد.

چرا یادگیری زبان انگلیسی برای نوجوانان مهم است؟

نوجوان‌ها دارای هوش و گیرایی بسیار بالایی هستند و البته دغدغه‌های زندگی روزمره بزرگترها را ندارند. این دو دلیل باعث میشه که نوجوانی به یک فرصت بی بازگشت و غنی برای یادگیری بدون استرس و نگرانی‌ تبدیل بشه. زبان انگلیسی به عنوان یکی از ابزارهای مهم برقراری ارتباط با جهان امروز برای داشتن آینده‌ای بهتر و درخشان‌تر لازمه.
یک نگاه گذرا به زندگی موفق‌ترین افراد دنیا نشان می‌دهد که آن‌ها در سنین نوجوانی شروع به یادگیری و تلاش برای رسیدن به اهداف خود کرده اند و شاید حال و روز خوب الان آن‌ها ثمره تلاششان در آن دوران باشد. برای مثال بیل گیتس و پاول آلن ( بنیانگذران ماکروسافت) از سن ۱۵ سالگی به سمت علاقه‌شان یعنی علوم کامپیوتر، برنامه‌نویسی و دیجیتالی کردن بازی دوز رفته‌اند یا مارک زاکربرگ ( بنیان‌گذار فیس بوک ) از سن ۱۲ سالگی کدنویسی رو با نوشتن یک برنامه پیام‌رسان برای دفتر کار پدرش شروع کرد.
جدای از مطالب گفته شده شاید اگر نوجوانان دیروز تنها رفتن به مدرسه لازمه زندگی کردنشان بود اما نوجوانانی که در دنیای امروز زندگی می‌کنند به جز مدرسه آشنایی با زبان انگلیسی و کامپیوتر از الزامات اصلی زندگیشان به حساب می‌آید. ​

اعتماد به نفس بیشتر

اعتماد به نفس بالاتر

نوجوانی سن تمرین مسئولیت پذیری هست. اعتماد به نفس یکی از موارد لازم برای قبول مسئولیت‌های کوچک اما آینده ساز دوران نوجوانی ست. آشنایی با یک زبان دوم و اینکه توانسته‌ای به چنین موضوع پر اهمیتی دست پیدا کنی به بالا رفتن اعتماد به نفس کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

توانایی یادگیری زبان‌های دیگر​

رشد و بلوغ فکری سریع‌تر

با یادگیری این زبان بین‌المللی به دنیایی از متون و کتاب‌هایی که به رشد فکری نوجوان کمک می‌کنه دسترسی پیدا خواهد کرد. طبیعتا نتیجه آن افزایش سرعت پیشرفت و تعالی خواهد بود.

تلفظ بومی (Native)​

تلفظ بومی (Native)

در سنین بالاتر، هویت و شخصیت هر فرد کاملا شکل گرفته و زبان مادری به عنوان یک عنصر مهم هویتی در فرد نهادینه می شود. بنابراین تلفظ صحیح کلمات برای آن‌ها سخت‌تر خواهد بود. درحالیکه نوجوانان به خاطر شکل نگرفتن زبان مادری به عنوان یک جزء هویتی راحت‌تر می‌توانند کلمات را به شکل صحیح تلفظ کنند.

توانایی یادگیری زبان‌های دیگر​

توانایی یادگیری زبان‌های دیگر

روش یادگیری زبان‌های مختلف تقریبا شبیه یکدیگر است و کسی که توانسته در سن کم به زبان انگلیسی مسلط شود، هم زمان بیشتری و هم توان بیشتری برای یادگیری زبان دیگر کشورها دارد. افراد چندزبانه بدون شک جزء موفق‌ترین‌های دنیا به حساب می‌آیند.

چرا دوره زبان انگلیسی نوجوانان بصورت آنلاین ؟

شرکت در دوره‌های آنلاین از دو منظر در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند. یکی مربوط به هزینه‌های رفت وآمد به کلاس‌های حضوری و البته هزینه‌ی آموزشگاه می‌شود.شما در کلاس‌های خصوصی آنلاین ۲۴talk میشه گفت به اندازه فقط شهریه آموزشگاه‌های حضوری خرج می‌کنید.

 موضوع مهم‌تر هزینه زمانی که برای رفت و آمد به کلاس‌های حضوری صرف می‌کنید خواهد بود. شما بدون دردسرهای ترافیکی و معطلی‌های مسیر به راحتی می‌توانید در منزل خودتون به آموزش زبان بپردازید.

ویژگی های کلاس

دوره نوجوانان زبان انگلیسی مخصوص گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال هست. کلاس‌ها بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی به شکل کاملا آنلاین برگزار می‌شود.

سطح بندی

دوره زبان انگلیسی نوجوانان سطح B و E​
سطح B و E


کتاب‌های انتشارات آکسفورد
سطح Beginner – B :
Family and Friends 

سطح Elementary – E : 
Solutions – Elementry 

هر کتاب شامل ۱۲ درس و در ۴ ترم اموزش داده می شود و سطح بندی آن ازtalk 1 تا talk 8  می‌باشد

هدف ما برای نوجوانان در دوره  مقدماتی این می باشد که زبان آموزان جملات معمول و روزمره را در سطح مقدماتی متوجه شده و از آنها برای رفع نیازهای اساسی خود به کار ببرند.
زبان آموزان در سطح پایه (Elementry) می توانند به صورت شفاف نکات اصلی و استاندارد در مورد مدرسه، دانشگاه و مسائل روزمره را درک کرده و گفتگو کنند.

سطح PI و I ​
سطح PI و I

کتاب‌های انتشارات آکسفورد
سطحPre-Intermediate – PI :
Solutions – Pre-Intermediate

سطح Intermediate – I:
Solutions – Intermediate

هر کتاب شامل ۱۲ درس و در ۴ ترم اموزش داده می شود و سطح بندی آن ازtalk 9 تا talk 16  می‌باشد

سطح Pre-Intermediate برای نوجوانان امکان این را فراهم میکند که در صورت سفر خارجی کردن به راحتی بتوانند با دیگران تعامل داشته باشند.
در انتهای سطح Intermediate زبان آموز می تواند تعامل صحیح و روانی را برقرار کند. به راحتی امکان شرکت کردن در طرح ایده، دفاع از ایده خود و حتی مباحث فنی و تخصصی را درک کرده و صحبت کند.

سطح UI و A ​
سطح UI و A

کتاب‌های انتشارات آکسفورد
سطح Upper-Intermediate – UI :
Solutions – Upper-Intermediate

 سطح Advanced – A :
Solutions – Advanced

هر کتاب شامل ۱۲ درس و در ۴ ترم اموزش داده می شود و سطح بندی آن ازtalk 17 تا talk 24  می‌باشد

سطح فوق العاده UI برای نوجوان، امکان شرکت کردن در هر بحث و همچنین خواندن متن های سخت تر و پیچیده تر را نیز فراهم میکند.
سطح A تمام نیاز زبان آموز را برای استفاده از زبان انگلیسی در اختیارش قرار میدهد تا به سطح مناسبی از زبان انگلیسی به عنوان زبان دومش دست یابد.

برنامه ما برای شما

دوره زبان انگلیسی نوجوانان آموزش
بهترین اساتید

مدرسین ۲۴Talk، که همگی دارای مدارک تحصیلی مرتبط می باشند، پس از گذراندن دوره های ویژه تربیت مدرس مختص دوره های آنلاین مشغول به تدریس می شوند و در حین فعالیت نیز از هیچ تلاشی برای پیشرفت حرفه ای دریغ نمی کنند. معلمان آکادمی ما دارای توانایی تدریس کلیه سطوح زبانی را به افراد در سنین مختلف دارند.
با اساتید ما اشنا شوید.

دوره زبان انگلیسی نوجوانان مکالمه محور
مکالمه محور بودن

دوره زبان انگلیسی نوجوانان مکالمه محور خواهد بود. شاید اصلی‌ترین و مهم‌ترین مبحث زبان انگلیسی بحث مکالمه باشد. در کلاس‌های ما به خاطر اینکه یک یا نهایتا دو زبان‌آموز در کلاس نیمه خصوصی وجود دارد، استاد زمان بیشتری را برای صحبت کردن زبان‌آموز که لازمه پیشرفت در مکالمه هست صرف می‌کند.

دوره زبان انگلیسی نوجوانان خدمات ما
خدمات ما

۱) امکان برگزاری کلاس‌ها بصورت ترمیک، نیمه فشرده و فشرده
۲) امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموز
۳) استفاده از بروزترین منابع
۴) شخصی سازی کلاس ها
۵) تخفیف های ویژه
۶) محتوای آموزشی جانبی

سوالات متداول

شاید برای شما هم سوال باشد!اگر سوال دیگری دارید می توانید در انتهای صفحه سوال خود را برای ما بفرستید و یا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید

دوره زبان انگلیسی نوجوانان سوالات متداول​

دوره نوجوانان انگلیسی آکادمی ۲۴talk با حداقل سن ۱۳ سال می باشد. آموزش به صورت آنلاین بوده و شما در منزل می‌توانید زبان انگلیسی را بیاموزید 

برای اطلاع از قیمت های این دوره می‌توانید به صحفه تعرفه خدمات ۲۴talk  مراجعه کنید

آزمون تعیین سطح نداریم .در دوره نوجوانان زبان انگلیسی تعیین سطح مانند یک جلسه کلاس برگزار می شود که شما  با فضای آموزشی آشنا شوید و ما به آن به چشم تعیین سطح نگاه نمی‌کنیم، بلکه ارزیابی شما برای این است که در سطح و شرایط مناسب قرار بگیرد.

  • اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت
  • یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، رایانه رو میزی و لپ تاپ
  • در صورت استفاده از رایانه رو میزی یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
  • استفاده از نرم افزار اسکایپ

خیر، تمامی کلاس های ما از محل آموزشگاه برگزار میشه و از ابتدا تا پایان کلاس تحت نظارت تیم آموزش ما هست.

ارتباط با ما

اگر در مورد دوره زبان انگلیسی نوجوانان ۲۴talk  سوالی دارید لطفا با استفاده از اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید

تلفن

۰۲۱-۲۲۵۴۷۲۷۵ 

پست الکترونیک

official24talk@gmail.com

نشانی

تهران، پاسداران، دروس، خیابان هدایت، بالاتر از میدان هدایت، کوچه شیفته

با تکمیل فرم همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و برای زمان تعیین سطح و مشاوره رایگان با شما هماهنگ میکنند. 

enemad-logo