دوره نوجوانان

دوره مکالمه بزرگسالان

دوره مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان

دوره مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان سریع ترین و جامع ترین فرصت یادگیری.

درصورتی که یادگیری زبان را از سنین نوجوانی شروع کنید، به خودتان فرصت یادگیری بدون عجله را هدیه داده اید و یک قدم از بقیه هم سن و سالانتان در زندگی جلوتر هستید. هدف دوره نوجوانان در آکادمی ۲۴Talk همین اصل می باشد.
دوران نوجوانی را می توان دوره طلایی برای یادگیری زبان دوم نامید. این موضوع دلایل مختلفی دارد. نوجوانان از زمان آزاد بیشتری برخوردارند و همچنین دغدغه های فکری کمتری دارند. نکته دیگر این است که در سنین بالاتر، هویت و شخصیت هر فرد کاملا شکل گرفته و زبان مادری به عنوان یک عنصر مهم هویتی در فرد نهادینه می شود.

مشخصات دوره نوجوانان

۲۴ ترم

کتاب Solutions آکسفورد

۶ سطح هر سطح ۱۲ درس

دوره نوجوانان زبان انگلیسی

نوجوانان

رده سنی مناسب برای این دوره از سن ۱۳ الی ۱۸ سال می باشد.

عمومیت بالای مباحث

پرکاربرد در حوزه های مختلف به دلیل عمومیت بالای مباحث مناسب برای افراد بالای ۱۸ سال

تقویت مکالمه

تقویت مکالمه

نوجوانانی که سعی دارند مهارت های عمومی زبان را با نگاه ویژه به مبحث مکالمه تقویت کنند

دوره مکالمه محور نوجوانان
هر سوالی در مورد این دوره دارید، خوشحال می شویم که پاسخگوی شما باشیم.

دوره مکالمه نوجوانان زبان انگلیسی

نوجوانان می آموزند و فراموش نمی کنند. این نقطه طلایی برای یادگیری است.

این بدان معناست که فرد بزرگسال به سختی می تواند لهجه و آواهای زبان اول خود را رها کند و معمولا با همان لحن به صحبت در زبان دوم خواهد پرداخت. این در حالیست که یک نوجوان قادر است به آزمون و خطا بپردازد و با موانع ذهنی زیادی برای یادگیری زبان دوم مواجه نمی شود. اندام ها و ماهیچه هایی که مسئول بیان کلمات و جملات هستند تا قبل از ۱۸ سالگی دارای انعطاف بوده ولی پس از این سن تقریبا شکل ثابتی پیدا می کنند که بیشتر مناسب صحبت به زبان مادری هستند.

مشخصات سطح دوره نوجوانان

از پایه ترین سطح که مقدماتی می باشد شروع میکنیم و تا بالاترین سطح که ( پیشرفته ) نامیده می شود ادامه خواهیم داد. دوره ای مناسب است که تمام موارد را در بر بگیرد و بر اساس علایق و سن طراحی شده باشد.

کتاب دوره یادگیری مکالمه زبان انگلیسی

این دوره با استفاده از سری کتاب های Solutions از انتشارات آکسفورد و با استفاده از متد مختص آموزش نوجوانان برگزار میشود.

اهداف بلند مدت این دوره چیست؟

شما پس از شرکت در این دوره ها می توانید در سری آزمون های ویژه نوجوانان از دانشگاه کمبریج به نام های KET For School ، PET For School و به ترتیب در پایان مقطع Elementary و Pre-Intermediate شرکت کنید و مدرک این دانشگاه را دریافت کنید.

مخاطب دوره​

این دوره برای نوجوانان علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی در هرسطحی از مقدماتی (Beginner) تا پیشرفته (Advanced) طراحی شده.

نوجوانان

فلسفه طراحی دوره مختص نوجوانان اساسا بخاطر ارزش قائل شدن برای تمایزهای شخصیتی و روحیات و علایق متفاوت این قشر از زبان آموزان است. نوجوانان به احتمال زیاد قادر نخواند بود تا با محتوای کتاب ها و دوره های بزرگسال ارتباط چندانی برقرار کنند. این در حالیست که تمامی مطالب ارائه شده در دوره نوجوانان در راستای علاقه مندی های نوجوانان طراحی شده اند که باعث می شود زبان آموزان کم سن و سال با علاقه بالا در مباحث کلاسی شرکت کرده و با اشتیاق بالا به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

از نظر تعداد سطوح و میزان پوشش مطالب، دوره نوجوانان با بزرگسالان برابری می کند. این بدان معناست که زبان اموز نوجوان نیازی به تغییر دوره در طول فرآیند یادگیری ندارد و می تواند با محتوای مخصوص سن خود از سطح مبتدی به پیشرفته برسد. مزیت اصلی این امر، حفظ انسجام و پیوستگی مطالب است.

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

دوره بزرگسالان

دوره بزرگسالان

جامع ترین دوره ۲۴Talk که میتونیم بهش بگیم دوره استاندارد موسسه که طیف وسیعی از نیازهای زبانی را پوشش میده. اولین ویژگی این دوره اینه که از مبتدی تا پیشرفته را پوشش میده.

آمادگی آزمون

دوره آمادگی آزمون

دوره آمادگی آزمون هایی از قبیل تافل، PTE، زبان عمومی دانشگاه تهران و زبان کنکور شیوه آموزش در هر دوره بسته به ماهیت آزمون و نمره مورد نظر زبان آموز متفاوت خواهد بود.

دوره کودکان

دوره کودکان

کسی که یادگیری را از سنین پایین‌تر شروع می‌کند زبان را بهتر و عمیق‌تر فرا می‌گیرد و در نتیجه بهتر می‌تواند با زبان دوم ارتباط برقرار کند.

اگر قصد دارید به فرزند نوجوان خود یک مهارت بسیار مفید و کاربردی – یعنی همان توانایی مکالمه به زبان انگلیسی – هدیه دهید، شرکت در دوره مکالمه نوجوانان موسسه آنلاین ۲۴Talk می تواند یک راهکار مناسب باشد. خصوصا اینکه بدون نیاز به رفت آمد و تنها با اتصال به اینترنت از منزل، فرزند نوجوان شما به اساتید مجرب دسترسی پیدا خواهد کرد. شما از طریق داشبورد هوشمند و آنلاین، می توانید روند پیشرفت درسی فرزند خود را پیگیری کنید و از بابت بازدهی کلاس ها خیالتون راحت باشه.

دوره نوجوانان beginner

دوره نوجوانان - سطح Beginner مقدماتی

Unit 1-3
Talk 1
Unit 4-6
Talk 2
Unit 8-11
Talk 3
Unit 12-15
Talk 4

هدف ما برای نوجوانان در این دوره این می باشد که زبان آموزان جملات معمول و روزمره را در سطح مقدماتی یا مبتدی متوجه شده و از آنها برای رفع نیازهای اساسی خود به کار ببرند. مثل معرفی خودش ( زبان آموز امکان معرفی خود را دارد) و یا در مورد مسائل شخصی در صورتی که سوال پرسیده شود به راحتی پاسخ دهند. در انتهای دوره به در سطح مقدماتی و ساده امکان صحبت کردن را دارید.

دوره نوجوانان - سطح Elementary

Unit 1-3
Talk 5
Unit 4-6
Talk 6
Unit 7-8
Talk 7
Unit 9-10
Talk 8

زبان آموزان در این سطح می تواند به صورت شفاف نکات اصلی و استاندارد در مورد مدرسه، دانشگاه و مسائل روزمره را درک کرده و گفتگو کنند. خوب این سطح برای نوجوانان امکان این را فراهم میکند که رشد بیشتری کرده باشند و حتی در صورت سفر کردن به راحتی تعامل بهتری داشته باشند. روان تر صحبت میکنید و می توانید تجربه، رویداد ها و حتی رویاهای خودش را بیان کند.

دوره Elementary نوجوانان
دوره pre intermediate نوجوانان

دوره نوجوانان - سطح Pre-Intermediate

Unit 1-3
Talk 9
Unit 4-6
Talk 10
Unit 7-8
Talk 11
Unit 9-10
Talk 12

زبان آموزان در این سطح می تواند به صورت شفاف نکات اصلی و استاندارد در مورد مدرسه، دانشگاه و مسائل روزمره را درک کرده و گفتگو کنند. خوب این سطح برای نوجوانان امکان این را فراهم میکند که رشد بیشتری کرده باشند و حتی در صورت سفر کردن به راحتی تعامل بهتری داشته باشند. روان تر صحبت میکنید و می توانید تجربه، رویداد ها و حتی رویاهای خودش را بیان کند.

دوره نوجوانان - سطح Intermediate

Unit 1-3
Talk 13
Unit 4-6
Talk 14
Unit 7-8
Talk 15
Unit 9-10
Talk 16

سطح اینترمدیت (Intermediate) برای نوجوانان، سطح بسیار کاربردی می باشد و می تواند گفت شروع استفاده روان از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم می باشد. در انتهای این سطح زبان آموز می تواند تعامل صحیح و روانی را برقرار کند. به راحتی امکان شرکت کردن در طرح ایده، دفاع از ایده خود و حتی مباحث فنی و تخصصی را درک کرده و صحبت کند.

دوره Intermediate نوجوانان
دوره Intermediate Plus نوجوانان

دوره نوجوانان - سطح Intermediate-Plus

Unit 1-3
Talk 17
Unit 4-6
Talk 18
Unit 7-8
Talk 19
Unit 9-10
Talk 20

خوب سطح فوق العاده Intermediate-plus برای نوجوان، امکان شرکت کردن در هر بحث و همچنین خواندن متن های سخت تر و پیچیده تر را نیز فراهم میکند. به راحتی زبان آموز می تواند از مزایا و معایب سخن گفته و تقریبا آماده شود برای آخرین سطح یادگیری زبان در دوره نوجوانان. در انتهای این دوره زبان آموز، به راحتی و بسیار روان از انگلیسی برای مقاصد خودش استفاده کند.

دوره نوجوانان - سطح Upper-Intermediate

Unit 1-3
Talk 21
Unit 4-6
Talk 22
Unit 7-9
Talk 23
Unit 10-12
Talk 25

افتخار میکنیم که زبان آموزانی نوجوان در این سطح داریم، این سطح آخر دوره نوجوانان آکادمی ۲۴Talk می باشد. ما در پایان این سطح که انتهای دوره هم می باشد توانایی سلیل و روان صحبت کردن برای اهداف اجتماعی، دانشگاهی و حرفه ای را شاهد هستیم. زبان آموز به راحتی متن های طولانی را درک کرده و ارتباط برقرار میکند. این سطح تمام نیاز زبان آموز را برای استفاده از زبان انگلیسی در اختیارش قرار میدهد تا به سطح مناسبی از زبان انگلیسی به عنوان زبان دومش دست یابد.

دوره Advance نوجوانان

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.