دوره آمادگی آزمون

دپارتمان آمادگی آزمون موسسه ۲۴Talk

این دپارتمان با هدف ایجاد آمادگی شرکت در آزمون های متعدد زبان انگلیسی راه اندازی شده است. هر گروه آموزشی مسئولیت طراحی، برگزاری و ارزشیابی دوره آمادگی آزمون بخصوصی را دارد. در حال حاضر دوره های آمادگی آزمون هایی از قبیل تافل، PTE، زبان عمومی دانشگاه تهران و زبان کنکور سراسری را ارائه می دهد.
شیوه آموزش در هر دوره بسته به ماهیت آزمون و نمره مورد نظر زبان آموز متفاوت خواهد بود. برنامه آموزشی پس از انجام تعیین سطح و جلسه مشاوره توسط کارشناسان ما طوری تنظیم می شود که شما را در کمترین زمان ممکن به بالاترین حد آمادگی برای آزمون مورد نظرتان برساند.
اساتیدی که مسئولیت آموزش هر آزمون را بر عهده دارند، دارای تخصص و مهارت بالایی در حوزه مربوطه هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر پس از گذراندن دوره به هدف مطلوب خود برسید.

آمادگی آزمون - آزمون PTE


از حدود دو سال پیش که اداره مهاجرت استرالیا این مدرک را مورد تایید قرار داد، محبوبیت آن در بین زبان آموزان بالا رفت زیرا برخی عقیده دارند که گرفتن نمره لازم در PTE ساده تر از IELTS و TOEFL است. البته کشور کانادا هنوز مدرک آزمون PTE را قبول ندارد.
نمره ۶۵ در آزمون PTE معادل نمره ۷ در IELTS می باشد و به عقیده بسیاری از متقاضیان کسب نمره مذکور در PTE به مراتب ساده تر از دریافت نمره ۷ در آزمون آیلتس است.
در حال حاضر هیچ مرکزی در کشور ما این آزمون را بطور رسمی برگزار نمی کند. با این وجود، کشورهای همسایه مانند ترکیه و امارات متحده به صورت هفتگی برگزار می شود. هزینه شرکت در آزمون در ترکیه پایین تر از شهر دوبی در امارات متحده است.

در ادامه به بررسی ساختار کلی آزمون PTE خواهیم پرداخت.

بخش اول: Speaking and Writing

۷۷ تا ۹۳ دقیقه زمان برای این قسمت لازم است و شامل موارد زیر است:
– معرفی شخصی
– خواندن بلند read Aloud
– تکرار جمله
– توصیف تصویر
– تکرار یک lecture
– جواب به سوالات کوتاه
– خلاصه کردن متن (یک جمله)
– خلاصه کردن متن (یک پاراگراف)
– مقاله (۲۰ دقیقه)

بخش دوم: Reading

۳۱ تا ۴۰ دقیقه زمان شامل:
– سوالات چند گزینه ای
– چیدن پاراگراف ها
– پر کردن جاهای خالی
(۱۰ دقیقه برای استراحت به صورت اختیاری)

بخش سوم: Listening

۴۵ تا ۵۷ دقیقه برای:
خلاصه کردن یک بخش Speaking

– سوالات چند گزینه ای
– پر کردن جای خالی
– مشخص کردن (highlight) خلاصه درست
– مشخص کردن کلمات نادرست

نمره شما تنها ۵ روز پس از برگزاری آزمون در وبسایت Pearson در دسترس قرار می گیرد و در صورت نیاز می توانید مجددا برای آزمون بعدی ثبت نام کنید.

آزمون EPT - آمادگی آزمون

دوره آمادگی آزمون EPT و یا دوره آمادگی آزمون English Proficiency Test آزمونی برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد و توسط همین دانشگاه به منظور سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان برگزار می‌گردد.
تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین‌المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه، موظف به شرکت در آزمون EPT و همچنین کسب حداقل نمره قبولی در آن هستند. برگزاری این آزمون از سال ۱۳۸۶ در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی آغاز گردید.
دوره  EPT را می‌توان با آزمون بین المللی Toefl PBT مقایسه نمود، ولی تنها تفاوت آن با آزمون TOEFL این است که بخش شنیداری و نگارش ندارد. موسسه آنلاین ۲۴Talk، با همراهی اساتید مجرب، شما را در حضور موفق این آزمون همراهی خواهد نمود.
دوره EPT با توجه به روند آزمون EPT طراحی و تدریس می‌گردد بنابراین این دوره جمع‌بندی جامعی از منابع آزمون EPT می‌باشد و همچنین مجموعه‌ای از نمونه سوالات این آزمون می‌باشد. این آزمون شامل مهارت‌های واژگان، گرامر و درک مطلب شما عزیزان می‌باشد و درجه سختی آن همانند آزمون زبان دکتری و یا کنکور دکتری می‌باشد.
بهتر است که بدانید این آزمون هر ماه برگزار می‌شود و شما عزیزان می‌توانید در هر ماهی که آماده‌تر بودید و یا از لحاظ زمانی برایتان مقدور بود در این آزمون شرکت نمایید. نمره قبولی در این آزمون برای ارائه قبل از دفاع ۵۰۰ (یا همان ۵۰ از ۱۰۰) می‌باشد.
موسسه ۲۴Talk در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی، با توجه به نیاز و دغدغه دانشجویان عزیز کشور، دوره آمادگی  آزمون EPT را برای دانشجویان مقطع دکترا دانشگاه آزاد برگزار می‌نماید.

آمادگی آزمون MSRT

موسسه ۲۴Talk در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی، با توجه به نیاز و دغدغه دانشجویان عزیز کشور، دوره آمادگی آزمون زبان MSRT را برای متقاضیان برگزار می‌نماید.آزمون MSRT در واقع همان MCHE است که توسط اداره بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم نام آن تغییر پیدا کرده است. اما تفاوتی در آزمون ایجاد نشده است و کلیه سرفصل‌ها مانند قبل در قالب چهار مهارت شنیداری، درک مطلب، لغت و ساختار مورد آزمایش قرار می‌گیرد. مدرک این آزمون تنها در داخل کشور اعتبار دارد.
برنامه ریزی دوره بر اساس سطح زبانی و امتیاز مورد نیاز زبان آموز خواهد بود.
امکان برگزاری کلاس در بازه زمانی مناسب دوره های نیمه فشرده ۲ الی ۳ روز در هفته وجود دارد.
دوره های فشرده تکروز در هفته نیز ارائه می شود.
آموزش توسط اساتید با تجربه و خبره انجام می شود.
برگزاری دوره ها به شکل متنوع در ساعات و روزهای مختلف حتی پنج شنبه ها.
کلیه سرفصل ها در قالب چهار مهارت شنیداری، درک مطلب، لغت و ساختار قرار می گیرد.

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

مهاجرت

دوره مهاجرت

هدف اصلی دوره مهاجرت موسسه زبان ۲۴Talk اینه که با یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما، در بازه زمانی مد نظرتون شما رو به سطح مطلوب برسونه.

آیلتس

دوره آیلتس

دوره نام آشنای آیلتس مناسب آن دسته از زبان آموزانیست که از پایه زبانی خوبی برخوردارند و قصد آمادگی و شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند.

دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه

با داشتن مجموعا ۱۲ ترم میتونه در زمان نسبتا کوتاهی شما رو به اهدافتون برسونه. همچنین، سرعت یادگیری بالایی رو برای اونایی که با محدودیت زمانی درگیر هستن به همراه داره.

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.

تلفن

۰۲۱-۲۲۵۴۷۲۷۵ 

پست الکترونیک

[email protected]

نشانی

تهران، پاسداران، دروس، خیابان هدایت، بالاتر از میدان هدایت، کوچه شیفته

با تکمیل فرم همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و برای زمان کلاس رایگان با شما هماهنگ میکنند. 

enemad-logo