writing IELTS: اصطلاحات علمی کاربردی

writing IELTS: اصطلاحات علمی کاربردی

مهارت رایتینگ آیلتس از مهارتهایی محسوب می‌شود که می‌توان با رعایت ساختاری خاص و بکارگیری از اصطلاحات رایتینگ آیلتس در این بخش نمره و سطح خوبی را کسب نمایید. حفظ کردن عبارات و اصطلاحات رمز موفقیت شما در بدست آوردن نمره بالایی در رایتینگ آیلتس نیست.
در این ویدیو ما قصد داریم تا عبارات و اصطلاحات کاربردی در رایتینگ آیلتس رو بررسی کنیم، اما تمام این عبارات و اصطلاحات به تنهایی کافی نیستند، بلکه شما نیاز دارید تا کلمات مختص و مرتبط به موضوعات سوال رو یاد بگیرید و از اون ها در رایتینگ خودتون استفاده کنید.
با استفاده از اصطلاحات علمی کاربردی در رایتینگ آیلتس می‌تونید یکپارچگی متنی رو که نگارش کردید به شدت افزایش بدید. استفاده از این عبارات یکی از فاکتورهای کسب نمره بالا در رایتینگ هست.
توی این ویدیو(به همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی) در مورد این موضوع توضیح داده شده.
استفاده از یه کلمه یا عبارت تکراری در حین نوشتن در بخش ارزیابی مهارت نوشتاری آزمون آیلتس باعث می­شه تا شما رو از لحاظ دایره لغت ضعیف نشون بده و این خود عاملی برای کسب امتیاز پایین بشه. پس شما باید تلاش کنید تا از کلمات متنوع­ تری استفاده کنید. بعضی از این عبارات شامل:
Many people believe that
Some people think that
On the other hand
آزمون آیلتس شامل چهار بخش است: مهارت مکالمه (Speaking)، مهارت شنیداری (Listening)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت درک مطلب (Reading).
در بخش  رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون آیلتس را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید.
امیدوارم ویدیو اصطلاحات علمی کاربردی در رایتینگ آیلتس برای شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo