writing IELTS:مدارس مختلط یا مدارس تک جنسیتی

writing IELTS:مدارس مختلط یا مدارس تک جنسیتی

بعضی از استادان بر این باور هستن که کلاس‌های درس جدا، شانس یادگیری دانش آموزان را بالا می‌بره. از این رو در بعضی از کشورها شاهد افزایش روزافزون مدارس تک جنسیتی هستیم.
در ویدیو مدارس مختلط یا مدارس تک جنسیتی در رایتینگ آیلتس (به همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی) در مورد ابن موضوع بحث شده. در نیوساوث ولز استرالیا مقامات محلی بر این عقیده‌ان که جدا کردن دخترها و پسرها در کلاسهای درس به نفع اونهاست و نتایج بهتری در برداره. در سیدنی، مرکزاین ایالت دوازده درصد دبیرستانهای دولتی تک جنسیتی هستن. میراثی از نظام آموزشی سنتی از زمانی که پسران به تحصیل در رشته های فنی تشویق می‌شدن و دختران به فعالیتهای درون منزل.
آدام یک دانش آموز جوان می گوید :” این مدرسه جوابگوی تمام نیازهای من است. در برنامه های زیادی از تئاترو موسیقی گرفته تا ورزش شرکت می کنم و واقعا فکر نمی کنم مدرسه بهتری وجود داشته باشد که بتواند پاسخگوی نیازهای من باشد.”
با وجود پسرانه بودن این مدرسه، اکثردبیران اون زن هستن. تمرینی برای آموختن احترام به جنس مخالف فازغ از فضای رقابتی که حضور دختران در کلاس ممکنه بدان دامن بزنن.
آزمون آیلتس شامل چهار بخش است: مهارت مکالمه (Speaking)، مهارت شنیداری (Listening)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت درک مطلب (Reading).
در بخش  رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون آیلتس را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید.
امیدوارم ویدیو مدارس مختلط یا مدارس تک جنسیتی در رایتینگ آیلتس برای شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo