writing IELTS:چند کلمه در رایتینگ آیلتس بنویسیم

writing IELTS:چند کلمه در رایتینگ آیلتس بنویسیم

این مساله که چند کلمه در رایتینگ آیلتس بنویسیم یکی از سوالات رایجیه که زبان آموزان از اساتید خود می‌پرسن و جالبه بدونید که نظرات مختلفی در این مورد وجود داره.
ویدیو چند کلمه در رایتینگ آیلتس بنویسیم ( به همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی) در این مورد صحبت شده. متاسفانه، توصیه و ذهنیت بسیار بدی در مورد این سوال وجود داره. دو نمونه از بدترین توصیه های شنیده شده این هستن که ” که شما نباید ۲۵۰ کلمه در رایتینگ تسک ۲ خودتون بنویسید، نوشتن ۱۰ درصد کمتر مشکلی نداره” و ” شما باید تا جایی که ممکنه بنویسید تا نمره خوبی بگیرید”. این دو پیشنهاد کاملا اشتباه می‌باشن و باعث از دست دادن نمره می‌شن.
توی این ویدیو (به همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی) به موضوع پرداخته شده.
تنها پیشنهادی که شما باید به اون گوش کنید اینه که اگر می‌خواید به یه سوال به طور کامل پاسخ بدید، شما باید حداقل ۲۵۰ کلمه برای رایتینگ تسک ۲ و حداقل ۱۵۰ کلمه برای رایتینگ تسک ۱ بنویسید.اگر شما کمتر از این مقدار برای هر یک از تسک ها بنویسید، شما به سوال به طور کامل پاسخ ندادید و در زمینه پاسخ به سوال یا Task achievement از شما نمره کسر خواهد شد. ممتحنین آیلتس به همین دلیل باید بنشینند و تمامی کلمات نوشته شما را بشمارن. این واقعا ناراحت کننده است که یک زبان آموز، یک جواب بسیار خوب برای رایتینگ تسک ۲ آماده می‌کنه و فقط ۲۴۹ کلمه می‌نویسه. متاسفانه، ممتحن می‌بایست از اون نمره کسر کند.
آزمون آیلتس شامل چهار بخش است: مهارت مکالمه (Speaking)، مهارت شنیداری (Listening)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت درک مطلب (Reading).
در بخش  رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون آیلتس را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید.
امیدوارم ویدیو چند کلمه در رایتینگ آیلتس بنویسیم برای شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo