اساتیدحسین آذری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد)
زبان آموز گرامی، سلام. حسین هستم. ورود شما رو به دنیای زبان 24Talk خوشامد میگم. مهمترین عنصر هر زبان توانایی فرد تو مکالمه یا همون گفت و شنوده. این یعنی وقتی میتونیم بگیم یک زبان بخصوص رو بلدیم که بتونیم بدون مشکل به اون زبان افکارمون رو بیان کنیم و همچنین متوجه حرفای بقیه افراد بشیم. البته این چیزی از ارزش مهارت های دیگه مثل خوندن و نوشتن کم نمیکنه. نکته جالب اینجاست که تنها راه تقویت مکالمه خود مکالمه هست! یعنی تنها زمانی پیشرفت تو زبان حاصل میشه که حرف بزنیم و دانش زبانیمون رو به کار ببریم. پس تو کلاسای من بیشتر وقتمون به گفت و گو و صحبت در مورد موضوعات کاربردی مربوط به دنیای واقعی خواهد گذشت. نکته آخر: انگلیسی رو به کار ببرید تا اونو یاد بگیرید. (.Use English to learn it)

مسعود بداقی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. مسعود هستم. ده سالی سابقه ی تدریس و ترجمه ی زبان انگلیسی و بقیه ی مسائل مربوط به اون رو دارم. از مدیریت آموزشی تا برگزاری دوره های تربیت مدرس و طراحی سوال، از تدریس تو مدرسه ی دوزبانه تا تدریس امتحان های بین المللی (به ویژه آیلتس). به هر چی که علاقمند باشین، فکر کنم بتونیم به یه حرف مشترک برسیم. به ویژه اگه به هنر و سرگرمی علاقه داشته باشین. توی کلاس ها بیشتر تمرکز بر روی خود شمای زبان آموزه و این شمایین که راه یادگیری زبان رو طی می کنین و من تنها در طول این مسیر همراه شما میام و اگه جایی کمک لازم داشته باشین در کنارتونم. و البته خودم هم کلی درس یاد می گیرم. پس اگه آماده هستین بیاین کلاس رو شروع کنیم.

مسعود یاوری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
درود، یاوری هستم، مسعود. دانش‌آموخته مقطعِ کارشناسی ارشدِ آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تربیت مدرس و همینطور قهرمان و عضو اسبق تیم ملیِ سنگنوردی و مربی و مدرس حالِ حاضر سنگنوردی و کوهنوردی. بیش از هشت سال سابقه تدریسِ زبان انگلیسی دارم و بسیار خرسندم که در دنیایِ 24talk.ir افتخار آشنایی با شما عزیزان را دارم. برایِ من زبان و زبان‌آموزی دریچه ای است به فهمی متفاوت از دنیایی که می‌شناخته‌ایم و به همین دلیل امکانِ زندگی‌ایی متفاوت در دنیایی که هر لحظه در حالِ تغییر است. به نظر من از میان چهار مهارتِ اصلیِ زبان، توانایی مکالمه و تکلم و فهم شنیدار سریع‌ترین و در‌دسترس‌ترین ابزار حضور فعالانه داشتن در جهان است . پس اگر میخواهیم در تغییر دادن و به‌ روز شدنِ دنیایِ پیرامونمان نقشی مثبت داشته باشیم بایستی مجهز به این مهارتها باشیم و البته که گفت و شنودی نخواهد بود مگر دهانی گشوده شود و گوشی آماده شنیدن باشد. پس اگر آماده اید: lets dance through the beauty of dialogues...

سمیرا ناصری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 1 روز در هفته (پنجشنبه ها)
سلام. سمیرا ناصری هستم. فیلمساز و مدرس زبان انگلیسی. در رشته ی فیلمسازی و مدیا آرت تحصیل کردم و حدود پنج سال است که در کنار کارهای دیگر، زبان انگلیسی هم تدریس می کنم. فکر می کنم بهترین راه یادگیری زبان، استفاده از آن در متن موضوعاتی ست که بیش از همه برایمان مهم هستند و یا ما را به هیجان می آورند. این روش به باروری تخیل کمک کرده و یادگیری ما را سرعت می بخشد. تخیل المانی ضروری در یادگیری ست، چرا که برای یادگیری بهتر نیاز داریم خودمان را در جایگاه فردی آشنا به زبان تصور کنیم و از این طریق اعتماد به نفسمان را در صحبت کردن به زبان های مختلف بالا ببریم. امیدوارم که در کنار هم ساعات لذت بخشی از یادگیری را تجربه کنیم.

فاطمه شناسا

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج) 2 جلسه در هفته (شنبه و دوشنبه)
فاطمه شناسا هستم. علاقه زیادی به فلسفه ، روانشناسی ، هنر (از همه نوعش) ، ورزش و زبان های گوناگون دارم. بدلیل محل زندگی و سفرهایی که داشته ام با فرهنگ غرب آشنایی زیادی دارم. شاد بودن و شاد کردن را کلید موفقیت خیلی از مسائل میدانم. معتقدم دنیا همیشه در حال تغییر است و ما هم به نسبت باید با آن حرکت کنیم و چه عالی که در این مسیر مهارت های خود را ارتقا دهیم و در طول این تغییرات خود را توانمند سازیم. من دانه را همراه با شما میکارم روش مراقبت را نشان میدهم. به خاطر داشته باشید که این خود شما هستید که باید در خوب رشد کردن دانه تلاش کنید تا به یک درخت تنومند و پرمیوه تبدیل گردد. در مسیر یادگیری زبان سفری بی خطر و ماجراجویانه ای را برایتان آرزومندم ، به امید موفقیت های روزافزون.

مجتبی عبیری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد) 3 جلسه در هفته (زوج) 6 جلسه در هفته 2 جلسه در هفته (شنبه و دوشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (چهارشنبه و پنجشنبه)
سلام. من مجتبی عبیری هستم. 13 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های مختلف تهران و اصفهان دارم و تا کنون در دوره های مختلف آموزشی و سطوح مختلفی به تدریس پرداخته ام. از جمله این دروه ها می توان به تدریس کتاب های New Interchanges، Headway، Person to Person،American English File، Top Notch، Passages وSummit اشاره کرد. همچنین من فعالیت زبانی خود را در زمینه ترجمه متون و ترجمه هم زمان نیز ادامه دنبال کرده ام و تا کنون تعدادی از کتب ترجمه بنده به چاپ رسیده است. به علاوه در زمینه ترجمه همزمان با نهاد هایی چون دفاتر اینترپل، UNODC و سازمان اکو در تهران همکاری داشته ام و مترجم هیئت های نمایندگی ایران در نشست های خارجی بوده ام. من با لهجه انگلیسی آمریکایی صحبت می کنم ولی به دلیل همکاری مداوم با افرادی از دیگر ملت ها با لهجه های دیگر انگلیسی آشنایی کامل دارم. با من به سرزمین اعجاب انگیز زبان انگلیسی سفر خواهید کرد و در این تجربه جدید، قدم به قدم در کنار شما خواهم بود تا هم از زیبایی های یادگیری یک زبان دیگر لذت ببرید و هم تا رسیدن به نتیجه مطلوبتان شما را یاری خواهم کرد. به نظر من در این مسیر، زبان آموزان می بایست با کابردی ترین و مفید ترین ساختار ها در کمترین زمان ممکن آشنا شوند و با تمرین مداوم و مستمر، دانش زبانی فراگرفته شده را نهادینه نمایند. یادتان باشد ما تنها چند کلیک با شما فاصله داریم، پس آنلاین شوید و آنچه می خواهید به دست آورید.

ساحل شهبازی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) آیلتس IELTS مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام، ساحل شهبازی هستم دانشجو موسیقی و علافه مند به زبان ها و فرهنگ های گوناگون. انگلیسی را به دلیل سفر ها و موقعیت هایی که داشتم از مدرسین انگلیسی زبان آموختم. به نظرم بهترین روش آشنایی با فرهنگ و عقاید یک ملت یادگیری زبان آنهاست. مهم ترین چیز در یادگیری زبان این است که بتوانید به راحتی با استفاده از آن با افراد ارتباط برقرار کنید و افکارتان را به زبان بیاورید. برای یادگیری مطالب زبان بهتر است به جای تلاش برای حفظ کردنشان، مداوم در حرف زدن خود از آن ها استفاده کنیم. امیدوارم در کنار هم اول از هر چیز از یادگیری زبان لذت ببریم و بعد به موفقیت برسیم.

سامان پور ایلیایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. من سامان پورایلیایی هستم، ۳۰ سالم هست و فوق لیسانس مهندسی عمران دارم. تقریبا از ۱۰ سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم و در ۱۹ سالگی تدریس زبان انگلیسی رو بعد از گذراندن دوره های TTC در آموزشگاه های تهران شروع کردم. بنده زبان انگلیسی را با لهجه امریکایی صحبت میکنم. معتقد هستم که زبان انگلیسی یک مهارت هست که برای همه دست یافتنی بوده و با صبر و تکرار این مهارت بدست می آید. تنها چیزهایی که شما رو میتونه به هدفتون نزدیک کنه، تکرار و همچنین داشتن مربی یا مدرس خوب و دلسوز است. امیدوارم بتونیم با هم لذت زبان آموزی رو تجربه کنیم.

هادی میررضایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد) 3 جلسه در هفته (فرد)
سلام. هادی میررضایی هستم مدرس زبان انگلیسی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با تجربه بیش از ده سال تدریس در تمامی سطوح و تمامی سننین از کودکان نوجوانان و بزرگسالان که برای دلایل مختلفی مانند انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه تجارت و اخذ مدارک زبان می آموزند فعالیت داشته ام. من و همکارانم در این مجموعه علامه مند هستیم تا با به کارگیری بهترین روش ها منابع و برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به بهترین و مفیدترین شکل ممکن کنیم.

فیلتر ها


دوره ها


انتخاب روز های کلاس


جنسیت