اساتیدحسین آذری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد)
زبان آموز گرامی، سلام. حسین هستم. ورود شما رو به دنیای زبان 24Talk خوشامد میگم. مهمترین عنصر هر زبان توانایی فرد تو مکالمه یا همون گفت و شنوده. این یعنی وقتی میتونیم بگیم یک زبان بخصوص رو بلدیم که بتونیم بدون مشکل به اون زبان افکارمون رو بیان کنیم و همچنین متوجه حرفای بقیه افراد بشیم. البته این چیزی از ارزش مهارت های دیگه مثل خوندن و نوشتن کم نمیکنه. نکته جالب اینجاست که تنها راه تقویت مکالمه خود مکالمه هست! یعنی تنها زمانی پیشرفت تو زبان حاصل میشه که حرف بزنیم و دانش زبانیمون رو به کار ببریم. پس تو کلاسای من بیشتر وقتمون به گفت و گو و صحبت در مورد موضوعات کاربردی مربوط به دنیای واقعی خواهد گذشت. نکته آخر: انگلیسی رو به کار ببرید تا اونو یاد بگیرید. (.Use English to learn it)

مسعود بداقی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. مسعود هستم. دوازده سالی سابقه ی تدریس و ترجمه ی زبان انگلیسی و بقیه ی مسائل مربوط به اون رو دارم. از مدیریت آموزشی تا برگزاری دوره های تربیت مدرس و طراحی سوال، از تدریس تو مدرسه ی دوزبانه تا تدریس امتحان های بین المللی (به ویژه آیلتس). به هر چی که علاقمند باشین، فکر کنم بتونیم به یه حرف مشترک برسیم. به ویژه اگه به هنر و سرگرمی علاقه داشته باشین. توی کلاس ها بیشتر تمرکز بر روی خود شمای زبان آموزه و این شمایین که راه یادگیری زبان رو طی می کنین و من تنها در طول این مسیر همراه شما میام و اگه جایی کمک لازم داشته باشین در کنارتونم. و البته خودم هم کلی درس یاد می گیرم. پس اگه آماده هستین بیاین کلاس رو شروع کنیم.

مسعود یاوری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
درود، یاوری هستم، مسعود. دانش‌آموخته مقطعِ کارشناسی ارشدِ آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تربیت مدرس و همینطور قهرمان و عضو اسبق تیم ملیِ سنگنوردی و مربی و مدرس حالِ حاضر سنگنوردی و کوهنوردی. بیش از هشت سال سابقه تدریسِ زبان انگلیسی دارم و بسیار خرسندم که در دنیایِ 24talk.ir افتخار آشنایی با شما عزیزان را دارم. برایِ من زبان و زبان‌آموزی دریچه ای است به فهمی متفاوت از دنیایی که می‌شناخته‌ایم و به همین دلیل امکانِ زندگی‌ایی متفاوت در دنیایی که هر لحظه در حالِ تغییر است. به نظر من از میان چهار مهارتِ اصلیِ زبان، توانایی مکالمه و تکلم و فهم شنیدار سریع‌ترین و در‌دسترس‌ترین ابزار حضور فعالانه داشتن در جهان است . پس اگر میخواهیم در تغییر دادن و به‌ روز شدنِ دنیایِ پیرامونمان نقشی مثبت داشته باشیم بایستی مجهز به این مهارتها باشیم و البته که گفت و شنودی نخواهد بود مگر دهانی گشوده شود و گوشی آماده شنیدن باشد. پس اگر آماده اید: lets dance through the beauty of dialogues...

مجتبی عبیری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد) 3 جلسه در هفته (زوج) 6 جلسه در هفته 2 جلسه در هفته (شنبه و دوشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (چهارشنبه و پنجشنبه)
سلام. من مجتبی عبیری هستم. 13 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های مختلف تهران و اصفهان دارم و تا کنون در دوره های مختلف آموزشی و سطوح مختلفی به تدریس پرداخته ام. از جمله این دروه ها می توان به تدریس کتاب های New Interchanges، Headway، Person to Person،American English File، Top Notch، Passages وSummit اشاره کرد. همچنین من فعالیت زبانی خود را در زمینه ترجمه متون و ترجمه هم زمان نیز ادامه دنبال کرده ام و تا کنون تعدادی از کتب ترجمه بنده به چاپ رسیده است. به علاوه در زمینه ترجمه همزمان با نهاد هایی چون دفاتر اینترپل، UNODC و سازمان اکو در تهران همکاری داشته ام و مترجم هیئت های نمایندگی ایران در نشست های خارجی بوده ام. من با لهجه انگلیسی آمریکایی صحبت می کنم ولی به دلیل همکاری مداوم با افرادی از دیگر ملت ها با لهجه های دیگر انگلیسی آشنایی کامل دارم. با من به سرزمین اعجاب انگیز زبان انگلیسی سفر خواهید کرد و در این تجربه جدید، قدم به قدم در کنار شما خواهم بود تا هم از زیبایی های یادگیری یک زبان دیگر لذت ببرید و هم تا رسیدن به نتیجه مطلوبتان شما را یاری خواهم کرد. به نظر من در این مسیر، زبان آموزان می بایست با کابردی ترین و مفید ترین ساختار ها در کمترین زمان ممکن آشنا شوند و با تمرین مداوم و مستمر، دانش زبانی فراگرفته شده را نهادینه نمایند. یادتان باشد ما تنها چند کلیک با شما فاصله داریم، پس آنلاین شوید و آنچه می خواهید به دست آورید.

هادی میررضایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد) 3 جلسه در هفته (فرد)
سلام. هادی میررضایی هستم مدرس زبان انگلیسی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با تجربه بیش از ده سال تدریس در تمامی سطوح و تمامی سننین از کودکان نوجوانان و بزرگسالان که برای دلایل مختلفی مانند انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه تجارت و اخذ مدارک زبان می آموزند فعالیت داشته ام. من و همکارانم در این مجموعه علامه مند هستیم تا با به کارگیری بهترین روش ها منابع و برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به بهترین و مفیدترین شکل ممکن کنیم.

ساحل شهبازی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) آیلتس IELTS مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام، ساحل شهبازی هستم دانشجو موسیقی و علافه مند به زبان ها و فرهنگ های گوناگون. انگلیسی را به دلیل سفر ها و موقعیت هایی که داشتم از مدرسین انگلیسی زبان آموختم. به نظرم بهترین روش آشنایی با فرهنگ و عقاید یک ملت یادگیری زبان آنهاست. مهم ترین چیز در یادگیری زبان این است که بتوانید به راحتی با استفاده از آن با افراد ارتباط برقرار کنید و افکارتان را به زبان بیاورید. برای یادگیری مطالب زبان بهتر است به جای تلاش برای حفظ کردنشان، مداوم در حرف زدن خود از آن ها استفاده کنیم. امیدوارم در کنار هم اول از هر چیز از یادگیری زبان لذت ببریم و بعد به موفقیت برسیم.

سامان پور ایلیایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. من سامان پورایلیایی هستم، ۳۰ سالم هست و فوق لیسانس مهندسی عمران دارم. تقریبا از ۱۰ سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم و در ۱۹ سالگی تدریس زبان انگلیسی رو بعد از گذراندن دوره های TTC در آموزشگاه های تهران شروع کردم. بنده زبان انگلیسی را با لهجه امریکایی صحبت میکنم. معتقد هستم که زبان انگلیسی یک مهارت هست که برای همه دست یافتنی بوده و با صبر و تکرار این مهارت بدست می آید. تنها چیزهایی که شما رو میتونه به هدفتون نزدیک کنه، تکرار و همچنین داشتن مربی یا مدرس خوب و دلسوز است. امیدوارم بتونیم با هم لذت زبان آموزی رو تجربه کنیم.

فاطمه شناسا

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج) 2 جلسه در هفته (شنبه و دوشنبه)
سلام. فاطمه شناسا هستم. علاقه مند به فلسفه، روانشناسی، هنر، ورزش و زبان های گوناگون. بدلیل محل زندگی و سفرهایم با فرهنگ غرب آشنایی زیادی دارم. دنیا همیشه در حال تغییر است و ما هم با آن حرکت میکنیم و چه عالی که در این مسیر مهارت هایمان را ارتقا و خود را توانمند سازیم. شما دانه تان را همراه با من میکارید ,بنده روش مراقبت را نشان میدهم. به خاطر داشته باشید که این شما هستید که باید در خوب رشد کردن دانه تلاش کنید تا به یک درخت پرمیوه تبدیل گردد. در مسیر یادگیری زبان سفری شاد، بی خطر و ماجراجویانه ای را برایتان آرزومندم، به امید موفقیت های روزافزون.

سینا زارع

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام. سینا زارع هستم.

یاسر نظیفی گیلوان

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
به نام خدا یاسر نظیفی گیلوان هستم. کارشناس ارشد ادبیات انگلیسی و متولد 3 آوریل 1985. شاید علت اینکه ادبیات انگلیسی را اینقدر دنبال کردم و حتی در آزمون دکتراش قبول شدم این باشه که من عاشق شکسپیرم و هر دو مون متولد ماه آوریل هستیم. من از سال 2005 تدریس زبان انگلیسی را شروع کردم و در طول 15 سال گذشته همیشه سعی کردم یاد بگیرم، تجربه کسب کنم و کیفیت کار خودم را بالاتر ببرم. آن هم از منابع مختلف مثل کتاب ها، اساتیدم، همکارانم و حتی زبان آموزانم. برای من داستان شخصی یادگیری زبان خیلی پرفراز و نشیب بود. ولی نکته ی جالبش اینه که فهمیدم در هر سنی و با هر شرایطی میشه به هر هدفی رسید اگر که پشتکار داشته باشیم. من در سال 2011 سه کتاب را از فارسی به انگلیسی ترجمه کردم و هر سه کتاب در همون سال منتشر شدن. بعد از اون خیلی جدی تر حیطه ی ترجمه را هم دنبال کردم. پس از اون به عنوان مترجم وارد خبرگزاری ها شدم ولی خیلی زود مسیرم را توسعه دادم و به ترجمه بسنده نکردم و به یک خبرنگار و تحلیل گری که به زبان انگلیسی مینوسه و نظر میده تبدیل شدم. حالا پس از این سال ها برای خبرگزاری ها و روزنامه های مختلفی نوشتم و می نویسم. ویدئو ژورنالیسم را هم دو ساله به حیطه ی فعالیت هام اضافه کردم. ولی همچنان نمیتونم از تدریس دل بکنم. چون حس خیلی خوبی داره. به انسان های دیگه کمک میکنی تا اونها هم بتونن وارد دنیای زبان انگلیسی بشن. من در سال 2010 یک دفتر تخصصی آموزش آیلتس و تافل افتتاح کردم. خیلی از شاگردام در طول این سالها با کمک من موفق به کسب مدارک آیلتس وتافل شدند و حالا در کشورهای دیگه ی جهان در حال تحصیل، کار و زندگی هستند. هنوز هم با اونها در ارتباطم وخیلی خوشحالم که تونستم سهمی در رشد و موفقیت زندگیشون داشته باشم. درآمد من از ژورنالیسم و سایر فعالیت های تجاریم خیلی بیشتر از تدریسه ولی موضوع اینه که تدریس برای من محل کسب درآمد نیست، محل کسب رضایت همنوعانمه. من همیشه به شاگردان موفقم افتخار می کنم و به همین دلیل با تمام توانم برای موفقیتشون تلاش می کنم تا تعداد شاگردان موفقم همیشه بیشتر و بیشتر بشه.

سمیه بختیاری

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
با عرض سلام و درود. سمیه بختیاری هستم. مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم. از نظر من، کلاس درس بهترین مکان و آموزش زیباترین موهبت الهی هست. همیشه از اینکه سر کلاس باشم لذت بردم. ۱۵ سال هست که سابقه تدریس در مقاطع و سطوح مختلف را دارم.

نگار یاوری

مکالمه کودکان (Kid Talk)
6 جلسه در هفته 3 جلسه در هفته (فرد) 3 جلسه در هفته (زوج) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) دوجلسه در هفته
نگار یاوری هستم با مدرک کارشناسی مترجمی زبان و سابقه ی حدود ده سال تدریس در سطوح مختلف و علاقه مند به موسیقی، نقاشی و کلا هنر و هر چیزی که بتونه باعث شه دید زیباتری به زندگی داشته باشی. و اینکه یادتون باشه life is a one-time offer, live passionately «زندگی فقط یکباره، از اون به خوبی استفاده کنید»

فاطمه عبدالهی

مکالمه کودکان (Kid Talk)
6 جلسه در هفته 3 جلسه در هفته (زوج) 3 جلسه در هفته (فرد) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) دوجلسه در هفته
سلام . من فاطمه عبدالهی هستم. کارشناس مترجمی زبان انگلیسی و امسال وارد چهاردهمین سال فعالیتم به عنوان مدرس زبان انگلیسی شدم. در زمینه ها و سطوح مختلف تدریس داشته ام اما سطح مورد علاقه ام کودکان ونوجوانان است. به نظر من کنجکاوی و ذهن جستجوگر کودکان و نوجوانان بزرگترین نیروی محرک در آموزش زبانها به آنهاست ضمن اینکه روحیه پاک و نیروی زندگی جاری در کودکان و نوجوانان بزرگترین منبع انرژی برای من در مسیر آموزش است. برای نیل به بهترین نتیجه در آموزش زبان به کودکان نیاز داریم که همراه و همدل و دوست و هم سطح آنها باشیم تا با ایجاد یک فضای صمیمانه به بروز استعدادها و توانایی هایشان و عبور از سد نتوانستن و ترس از اشتباه به باور توانایی برسند. امیدوارم در این مسیر بتوانم همراه خوبی برایشان باشم.

یلدا زارعی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام یلدا زارعی هستم. نزدیک به ۱۰ سال هست که در سطوح مختلف تدریس میکنم. دوره های بسیتر زیاد و مختلفی برای تدریس زبان دیدم که با به کارگیری همشون، تا به امروز، سعی کردم هرروز به روز تر و رو به جلو باشم. کلاسهای خصوصی و گروهی از کودک تا بزرگسال علاقه اصلی زندگی من هست. از نوجوونی به هنر و زبان علاقه ی زیادی پیدا کردم. زبان، موسیقی، شعر و خطاطی رو به صورت حرفه ای پیش گرفتم اما در نهایت زبان انگلیسی انتخاب نهایی من برای تدریس بود. مفتخرم که در خدمت علاقه مندان زبان و فرهنگ هستم و میتونم تاثیری هرچند جزیی در روند افزایش علاقه به یادگیری داشته باشم.

بهنام حشمتی

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
درود، بهنام حشمتی هستم. دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی دارای مدرک TTC (دوره ی تربیت مدرس) با سابقه ی مقاله نویسی و داستان نویسی در زبان انگلیسی و آلمانی. دارای بیش از شش سال تجربه ی تدریس زبان های انگلیسی و آلمانی هستم و هم اکنون افتخار همکاری با مجموعه 24talk.ir را دارم. زبان همیشه برای من دنیایی جدید بوده و هست. یادگیری زبان زندگی ما را متحول کرده و فرصت های بسیاری را برای ما ایجاد می کند. در هر شغل و رشته ای، آشنایی با زبان امروزه یکی از شروط موفقیت برای هر فردی می باشد. از آنجایی که مهارت گفتار یکی از مهمترین آیتم ها در میان چهار مهارت "گفتار، شنیدار، خواندن و نوشتن" می باشد، این مساله حائز اهمیت فراوان می باشد که مهارت نامبرده به طور روزانه و مکرر تمرین شود. چرا که اگر شما بهترین مقاله ی دنیا را هم به زبان انگلیسی بنویسید، باز مهارت زبانِ شما را از روی گفتارتان قضاوت می کنند. تمام چیزی که برای یادگیری یک زبان جدید نیاز دارید انگیزه، اراده و شیوه ی صیحیح مطالعه و یادگیری می باشد. پس اگر آماده ی یادگیری و ایجاد تحول در زندگی خود هستید، همین امروز شروع کنید.

حامد فیروزبخش

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
با سلام حامد فیروزبخش هستم دارای مدرک آیلتس آکادمیک و دانش آموخته مقطع لیسانس مترجمی زبان انگلیسی. لیدر تور و مترجم شفاهی از سال 1395 بوده ام و سابقه 6 سال تدریس و مدیریت برندترین موسسات زبان را برعهده داشته ام. باعث افتخار است که در تیم 24Talk همکاری می نمایم. زبان مهم ترین راه ارتباطی جوامع گوناگون با یکدیگر است که در این میان انگلیسی از مهم ترین زبان های دنیاست که یادگیری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مسئله ی قابل توجه در یادگیری هر زبانی این است که آن را همچون زبان مادری خود فرا بگیرید. انگلیسی را با متد های جدید درک کنید. Understand English like your own mother tongue

نیما نعمایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk)
6 جلسه در هفته 3 جلسه در هفته (فرد) 3 جلسه در هفته (زوج)
سلام نیما نعمایی هستم دانش آموخته فوق لیسانس معماری از نیویورک و در حال حاضر نیز در دوره دکتری مرتبط با معماری و روانشناسی در آمریکا مشغول به تحصیل هستم. از اویل دوره دبیرستان در کشورهای مختلفی همچون قبرس، انگلستان و امارات زندگی و تحصیل کرده ام. مدت 6 سال است که در کشور امریکا ساکن بوده ام و در 4 سال اخیر نیز به آموزش دوره های تخصصی مکالمه و آیلتس به دانش آموزان بین المللی در کنار کار تدریس در دانشگاه اشتغال داشته ام. تدریس یکی از علایق من هست. من در کلاسهای خودم سعی میکنم با توجه به علایق و خواسته دانش آموز پیش برم و با هم مثل بازیکنان یک تیم جلو بریم تا به هدفمون برسیم. اگر به دنبال یادگیری انگلیسی با یک عالمه سر گرمی هستن، جای درستی آمدید پس بیاین شروع کنیم.

ثریا شعبانی فر

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. ثریا شعبانی فر هستم.

زهرا تاجیک

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
6 جلسه در هفته
سلام زهرا هستم، عاشق بچه ها و تدریسم! از این که بتونم با مردم و فرهنگ هر کشوری به زبان خودشون ارتباط برقرار کنم لذت میبرم و به خاطر همین یاد گرفتن زبان یکی از تفریحات منه :) از سال ۹۳ تدریس زبان رو شروع کردم و سعیم بر این بوده که نه من و نه زبانآموز حوصلمون تو کلاس سر نره و یادم بمونه که همیشه چیزی برای یادگیری هست!

آیدا نیکبخت

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام، آیدا نیکبخت هستم، کارشناس ارشد مهندسی متالورژی. با شرکت در کلاس های ترجمه همزمان از سن ۱۵ سالگی، علاقه ام به زبان انگلیسی دو چندان شد و درهای زیادی به رویم باز شد. حدود ۶ سال هست که به تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف مشغولم و از هر لحظه سپری کردن زمان در کلاس ها آموختم و لذت بردم. با توجه به نیاز روزافزون همه ما به زبان انگلیسی، من و همکارانم در این مجموعه با رعایت تقدم و تاخر مراحل یادگیری زبان انگلیسی، در پی تسهیل و فراهم کردن زمینه برای برقراری ارتباط موثر تر شما عزیزان هستیم. امیدوارم با گذاشتن انرژی و استفاده از مطالب ما در 24Talk از پیشرفت خود در این زمینه لذت ببرید.

مژده طهرانی

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام. مژده طهرانی هستم با مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی. علاقمند به زبان انگلیسی و تدریس آن به تمامی سنین هستم. یادگیری زبان اگر همراه با انجام کارهای موردعلاقه مثل گوش دادن به موسیقی و فیلم دیدن و در محیطی دوستانه همراه باشه یادگیری هم سریعتر میشه و هم لذت بخش. امیدوارم بتونم در مسیر یادگیری همراهتون باشم.

مریم شجاعی

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام، مریم شجاعی هستم، دانشآموخته مقطع کارشناسی ارشد علوم اعصاب شناختی (cognitive neuroscience) از دانشگاه فردوسی مشهد. من معتقدم سخنگویان هر زبان به شیوه متفاوتی به جهان مینگرند که ریشه در زبان آنان دارد. بنابراین، یادگیری هر زبان طرز فکری متفاوت و شیوه زندگی جدیدی را به ارمغان میآورد. علاقه من به زبانآموزی از همین واقعیت نشئت میگیرد. زبان انگلیسی را در سن هفت سالگی و تحت آموزش پدرم یاد گرفتم و تا کنون به یادگیری زبان ترکی استانبولی، فرانسه و اسپانیایی مشغول بودهام.

مهدی مجیدی

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام و درود. مهدی مجیدی هستم. دانش آموخته مقطع کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از داشنگاه فرهنگیان. بسیار سعادتمندم که بتونم با استفاده از آموزش زبان به شما عزیزان گوشه ای از بینش پهناور شما رو گسترده تر کنم و افق جدیدی از علم و آگاهی رو برای شما به ارمغان بیارم. طبق نظریه نسبیت زبانی یا به عبارتی نظریه سپیر-وورف با یادگیری زبانی جدید، نوع تفکر و چینش ذهنی شما تغییر می کنه و افق های دورتری براتون قابل مشاهده میشه. ما اینجا هستیم که با هم به یکی از ژرف ترین و اساسی ترین ابزار های دنیا برای ارتباط و کسب دانش دست پیدا کنیم و آینده روشن تری رو برای خودمون و دنیای اطرافمون بسازیم.

فلق مهدوی

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام. فلق مهدوی هستم. رشته تحصیلی من در مقطع کارشناسی ارشد, مدیریت اجرایی هست و دوسال در مالزی درس خوندم و به این واسطه با فرهنگ های مختلفی آشنا شدم.به خاطر علاقه ای که به یادگرفتن و آموزش داشتم به سمت آموزش کشیده شدم و از سال۹۴ با گروههای سنی مختلف از کودک و نوجوان تا برزگسال کار کرده ام. به نظرم یادگیری زبان انگلیسی ۵ مرحله مهم داره: ۱.تعیین هدف روشن و واضح ۲.مشخص کردن گام های عملی رسیدن به هدف ۳. کشف سبک یادگیری خاص و منحصر به فرد هرزبان آموز ۴.ارزیابی خود در طول مسیر ۵.صبور بودن و پشتکار داشتن. من دوست دارم در این مسیر همراهتون باشم و کمکتون کنم.

شقایق وحیدی

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
6 جلسه در هفته
سلام، شقایق وحیدی هستم، دانش آموخته مقطع کارشناسی آموزش زبان انگلیسی. تقریبا ده ماه هست که زبان انگلیسی تدریس میکنم و بسیار خوشحالم که عضو خانواده 24talk هستم و افتخار آشنایی با شما عزیزان را دارم. از کودکی به زبان انگلیسی علاقه داشتم و همیشه دوس داشتم معلم شوم و با پشتکار قوی و تلاش مکرر به خواسته قلبی ام رسیدم. عاشق کودکان و وقت گذراندن با آنها هستم و تخصص بنده تدریس زبان انگلیسی به کودکان هست، یادگیری بچه ها به خصوص در مهارت صحبت کردن برای بنده از اهمیت بالايي برخوردار است.

زهرا اکرمی

مکالمه کودکان (Kid Talk) کودکان گروهی
3 جلسه در هفته (فرد)
سلام, زهرا اکرمی هستم یک عاشق زبان انگلیسی. یادگیری انگلیسی رو از دوران دبستان شروع کردم و به شدت معتقدم یادگیری زبان بخش زیادیش توسط خود فرد و از طریق سرگرمی و پیگیری علاقه مندی ها انجام میشه و معلم ها باید کمک کنند تا زبان آموز ها راه و چاه این کار رو هم به خوبی نکات درس یاد بگیرند. من سال 95 در رشته ریاضیات از دانشگاه امیرکبیر فارغ التحصیل شدم و از همون دوران تصمیم گرفتم شغل تمام وقتم فقط تدریس زبان انگلیسی باشه، تا قبل از اون علاوه بر انگلیسی مشغول تدریس عربی و ریاضیات هم بودم. از کار کردن با نوجوان ها بیشترین لذت رو میبرم چون فکر میکنم اگر بشه اون هارو به چیزی علاقه مند کرد با احساسات و شور این دوره سنی میتونن پیشرفت های شگفت انگیز داشته باشند.

حمیدرضا اسماعیل بیگی

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام. حمیدرضا اسماعیل بیگی هستم. کارشناسی زبان روسی و مدرس زبان انگلیسی به مدت چهار سال در آموزشگاه های مختلف تهران. برای من افتخاریه که با اساتید بسیار مجرب و با تجربه در 24talk.ir همکاری می کنم و امید به تجربه های روز به روز جذاب تر با زبان آموزان مجموعه عزیزمون. برای من به شخصه یادگیری متوقف نمیشه و هیچ انتهایی برای بهتر بودن نیست. There 's no room for complacency...

فیلتر ها


دوره ها


انتخاب روز های کلاس


جنسیت