اساتیدهادی میررضایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام. هادی میررضایی هستم مدرس زبان انگلیسی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با تجربه بیش از دوازده سال تدریس در تمامی سطوح و تمامی سننین از کودکان نوجوانان و بزرگسالان که برای دلایل مختلفی مانند انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه تجارت و اخذ مدارک زبان می آموزند فعالیت داشته ام. من و همکارانم در این مجموعه علامه مند هستیم تا با به کارگیری بهترین روش ها منابع و برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به بهترین و مفیدترین شکل ممکن کنیم.

سمیه بختیاری

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 1 روز در هفته ( دوشنبه ها ) 1 روز در هفته ( دوشنبه ها )
با عرض سلام و درود. سمیه بختیاری هستم. مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم. از نظر من، کلاس درس بهترین مکان و آموزش زیباترین موهبت الهی هست. همیشه از اینکه سر کلاس باشم لذت بردم. ۱۵ سال هست که سابقه تدریس در مقاطع و سطوح مختلف را دارم.

فاطیما عبدالهی

مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 1 روز در هفته ( دوشنبه ها ) 1روز در هفته ( جمعه )
سلام . من فاطمه عبدالهی هستم. کارشناس مترجمی زبان انگلیسی و امسال وارد چهاردهمین سال فعالیتم به عنوان مدرس زبان انگلیسی شدم. در زمینه ها و سطوح مختلف تدریس داشته ام اما سطح مورد علاقه ام کودکان ونوجوانان است. به نظر من کنجکاوی و ذهن جستجوگر کودکان و نوجوانان بزرگترین نیروی محرک در آموزش زبانها به آنهاست ضمن اینکه روحیه پاک و نیروی زندگی جاری در کودکان و نوجوانان بزرگترین منبع انرژی برای من در مسیر آموزش است. برای نیل به بهترین نتیجه در آموزش زبان به کودکان نیاز داریم که همراه و همدل و دوست و هم سطح آنها باشیم تا با ایجاد یک فضای صمیمانه به بروز استعدادها و توانایی هایشان و عبور از سد نتوانستن و ترس از اشتباه به باور توانایی برسند. امیدوارم در این مسیر بتوانم همراه خوبی برایشان باشم.

مریم نیکو

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT
3 جلسه در هفته (زوج) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 1 روز در هفته (پنجشنبه ها) 1روز در هفته ( جمعه ) 1 روز در هفته (پنجشنبه ها)
سلام من مریم نیکو هستم. ۱۰ ساله که زبان تدریس میکنم. یادگیری زبان رو از کودکی شروع کردم و البته همچنان هم یادگیری ادامه داره و روزی نیست که مقاله نخونم یا پادکست گوش ندم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزارم ولی خب علاقه به زبان و البته تدریس، منو به دنیای معلمی هدایت کرد.دوره های زیادی مثل TKT,TTC, IELTS رو گذروندم تا کیفیت تدریسم همونی بشه که باید. در حال حاضر مشغول به تدریس زبان عمومی، کسب و کار، آیلتس و زبان عمومی و تخصصی کنکور هستم. با آموزشگاه های زیادی در تهران همکاری داشتم و حالا هم اینجا در 24Talk به همراه یک تیم حرفه ای در تلاشیم تا با کلی انرژی و نوآوری شما رو به اهدافتون نزدیک تر کنیم.

نگار یاوری

مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
نگار یاوری هستم با مدرک کارشناسی مترجمی زبان و سابقه ی حدود ده سال تدریس در سطوح مختلف و علاقه مند به موسیقی، نقاشی و کلا هنر و هر چیزی که بتونه باعث شه دید زیباتری به زندگی داشته باشی. و اینکه یادتون باشه life is a one-time offer, live passionately «زندگی فقط یکباره، از اون به خوبی استفاده کنید»

یلدا زارعی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام یلدا زارعی هستم. نزدیک به ۱۰ سال هست که در سطوح مختلف تدریس میکنم. دوره های بسیار زیاد و مختلفی برای تدریس زبان دیده م که با به کارگیری همشون، تا به امروز، سعی کردم هرروز به روز تر و رو به جلو باشم. کلاسهای خصوصی و گروهی از کودک تا بزرگسال علاقه اصلی زندگی من هست. از نوجوونی به هنر و زبان علاقه ی زیادی پیدا کردم. زبان، موسیقی، شعر و خطاطی رو به صورت حرفه ای پیش گرفتم اما در نهایت زبان انگلیسی انتخاب نهایی من برای تدریس بود. مفتخرم که در خدمت علاقه مندان زبان و فرهنگ هستم و میتونم تاثیری هرچند جزیی در روند افزایش علاقه به یادگیری داشته باشم.

الهام میری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام دوستان،. الهام میری هستم. هر چند به عنوان تحصیلات آکادمیک رشته های مهندسی کامپیوتر و مدیریت بازرگانی را انتخاب کردم ولی در نهایت تمام علاقه و اشتیاق خود را در دنیای آموزش زبان انگلیسی پیدا کردم، با گذراندن دوره ها و کسب مدارک لازم وارد این حیطه شدم و هنوز هم بعد از 10 سال فعالیت در حوزه تدریس در حال آموختن و کسب تجربیات جدید هستم چون باور دارم در دنیای یادگیری زبان انگلیسی نه تنها هیچ نقطه پایانی وجود ندارد بلکه هر روز فرصتی تازه برای پیشرفت و ارتقا ما پیش رویمان میگذارد. علاوه بر آن یادگیری زبان نه محدود به زمان، مکان، سن و بهره هوشی و... است بلکه تنها نیازمند علاقه و پشتکار است.

شیوا عبدلی

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
6 جلسه در هفته 1روز در هفته ( جمعه ) 6 جلسه در هفته
سلام شیوا عبدلی هستم. حدود ۸ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در مقاطع مختلف را دارم. آموزش زبان انگلیسی را هم در دانشگاه و هم در دوره های TTC که گذروندم به صورت علمی یاد گرفتم. سالها روش های نوین آموزش را در کلاسهایم به کار بردم. همیشه تلاشم این بوده کلاسی پویا و اکتیو با در نظرگرفتن احترام بین استاد و دانشجو برگزار کنم. در آکادمی آنلاین 24talk یادگیری زبان خیلی راحت تر از اونی میشه که فکرشو میکنی فقط کافیه امتحان کنی.

زهرا تاجیک

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 1 روز در هفته (پنجشنبه ها)
سلام زهرا هستم، عاشق بچه ها و تدریسم! از این که بتونم با مردم و فرهنگ هر کشوری به زبان خودشون ارتباط برقرار کنم لذت میبرم و به خاطر همین یاد گرفتن زبان یکی از تفریحات منه :) از سال ۹۳ تدریس زبان رو شروع کردم و سعیم بر این بوده که نه من و نه زبانآموز حوصلمون تو کلاس سر نره و یادم بمونه که همیشه چیزی برای یادگیری هست!

آیدا نیکبخت

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام، آیدا نیکبخت هستم، کارشناس ارشد مهندسی متالورژی. با شرکت در کلاس های ترجمه همزمان از سن ۱۵ سالگی، علاقه ام به زبان انگلیسی دو چندان شد و درهای زیادی به رویم باز شد. حدود ۶ سال هست که به تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف مشغولم و از هر لحظه سپری کردن زمان در کلاس ها آموختم و لذت بردم. با توجه به نیاز روزافزون همه ما به زبان انگلیسی، من و همکارانم در این مجموعه با رعایت تقدم و تاخر مراحل یادگیری زبان انگلیسی، در پی تسهیل و فراهم کردن زمینه برای برقراری ارتباط موثر تر شما عزیزان هستیم. امیدوارم با گذاشتن انرژی و استفاده از مطالب ما در 24Talk از پیشرفت خود در این زمینه لذت ببرید.

ثریا شعبانی فر

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. ثریا شعبانی فر هستم.

مهدی مجیدی

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 3 جلسه در هفته (زوج)
سلام و درود. مهدی مجیدی هستم. دانش آموخته مقطع کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از داشنگاه فرهنگیان. بسیار سعادتمندم که بتونم با استفاده از آموزش زبان به شما عزیزان گوشه ای از بینش پهناور شما رو گسترده تر کنم و افق جدیدی از علم و آگاهی رو برای شما به ارمغان بیارم. طبق نظریه نسبیت زبانی یا به عبارتی نظریه سپیر-وورف با یادگیری زبانی جدید، نوع تفکر و چینش ذهنی شما تغییر می کنه و افق های دورتری براتون قابل مشاهده میشه. ما اینجا هستیم که با هم به یکی از ژرف ترین و اساسی ترین ابزار های دنیا برای ارتباط و کسب دانش دست پیدا کنیم و آینده روشن تری رو برای خودمون و دنیای اطرافمون بسازیم.

نیوشا معززی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT کودکان گروهی بحث آزاد
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 1 روز در هفته ( دوشنبه ها ) 1 روز در هفته (پنجشنبه ها) 1روز در هفته ( جمعه )
سلام من نیوشا معززی هستم. مدرس زبان انگلیسی و فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگلیسی.سابقه ی بیش از 5 سال تدریس در سطوح مختلف و کتب متعدد را دارم. از نظر من یادگیری زبان میتواند بهترین کلید برای بازگشایی درهای فرهنگ و دانش ملیت های متفاوت باشد. از اینکه می توانم در این مسیر همراه شما باشم بسیار خرسندم.

زهرا اکرمی

مکالمه کودکان (Kid Talk) کودکان گروهی
3 جلسه در هفته (فرد) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام, زهرا اکرمی هستم یک عاشق زبان انگلیسی. یادگیری انگلیسی رو از دوران دبستان شروع کردم و به شدت معتقدم یادگیری زبان بخش زیادیش توسط خود فرد و از طریق سرگرمی و پیگیری علاقه مندی ها انجام میشه و معلم ها باید کمک کنند تا زبان آموز ها راه و چاه این کار رو هم به خوبی نکات درس یاد بگیرند. من سال 95 در رشته ریاضیات از دانشگاه امیرکبیر فارغ التحصیل شدم و از همون دوران تصمیم گرفتم شغل تمام وقتم فقط تدریس زبان انگلیسی باشه، تا قبل از اون علاوه بر انگلیسی مشغول تدریس عربی و ریاضیات هم بودم. از کار کردن با نوجوان ها بیشترین لذت رو میبرم چون فکر میکنم اگر بشه اون هارو به چیزی علاقه مند کرد با احساسات و شور این دوره سنی میتونن پیشرفت های شگفت انگیز داشته باشند.

آذین امیر نادری

مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) کودکان گروهی
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 3 جلسه در هفته (زوج) 2 جلسه در هفته (شنبه و دوشنبه)
آذين هستم.عاشق زبان و انتقالش به هر سني. ۳ سال و نیم سابقه تدریس کودکان ونوجوانان دارم و دارای مدرک TTC کودکان ،نوجوانان و بزرگسالانم و همچنین دارای مدارک متعدد از وبینار های آنلاین کمبریج برای تدریس در کلاس های آنلاین هستم.

رضا البرز کوه

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 1 روز در هفته ( دوشنبه ها ) 1 روز در هفته (پنجشنبه ها)
با سلام، رضا هستم، 27 ساله و کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی. یادگیری زبان انگلیسی را از 5 سالگی شروع کردم و همواره علاقه ویژه ای به زبان و ادبیات ملل مختلف داشتم. دارای 8 سال سابقه در انواع مختلفی از امور ترجمه از جمله کتبی، شفاهی و همزمان و همچنین دارای 5 سال تجربه در زمینه آماده سازی زبان آموزان برای آزمون IELTS و تدریس زبان انگلیسی نیز هستم. به عنوان کسی که بخش زیادی از فرآیند یادگیری انگلیسی را به تنهایی طی کرده، اعتقاد ویژه به استفاده روشهای مدرن آموزش زبان و حضور فعال زبان آموز در کلاس درس دارم و همواره در تلاش برای آموزش زبان انگلیسی به صورت Dynamic و Interactive و کاربردی هستم. به عنوان عضوی از مجموعه ی talk24 تلاش خواهم کرد تا شما زبان آموزان عزیز را نه تنها با اصول زبان انگلیسی بلکه با کاربرد موثر آن در موقعیتهای روزمره نیز آشنا کنم.

ریحانه بنی اردلان

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT کودکان گروهی
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)

مینا خوش حرف

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT کودکان گروهی
4 جلسه در هفته 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 1 روز در هفته ( دوشنبه ها )
مینا هستم، عاشق هنر و ادبیات. بنابراین در دانشگاه ادبیات انگلیسی خواندم. 4 ساله که در آموزشگاه ها و مدارس مختلف به کودکان و بزرگسالان کمک میکنم تا زبان انگلیسی را مثل زبان مادری یادبگیرند. یادگیری یک زبان جدید علاوه بر تمام مزایایی که دارد به نظر من سفری است که ما را قدرتمند میکند. فکر میکنم توانایی ارتباط برقرار کردن با تمام دنیا، تجربه ای شگرف و بی نظیر است. من معلم که نه، امّا راهنمای شما در این سفر هستم. پس چمدانها را ببندید که یک ماجرای هیجان انگیز در انتظار ماست.

شقایق وحیدی

مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
3 جلسه در هفته (فرد) 1روز در هفته ( جمعه )
سلام، شقایق وحیدی هستم، دانش آموخته مقطع کارشناسی آموزش زبان انگلیسی. بیش از یک سال هست که زبان انگلیسی تدریس میکنم و بسیار خوشحالم که عضو خانواده 24talk هستم و افتخار آشنایی با شما عزیزان را دارم. از کودکی به زبان انگلیسی علاقه داشتم و همیشه دوس داشتم معلم شوم و با پشتکار قوی و تلاش مکرر به خواسته قلبی ام رسیدم. عاشق کودکان و وقت گذراندن با آنها هستم و تخصص بنده تدریس زبان انگلیسی به کودکان هست، یادگیری بچه ها به خصوص در مهارت صحبت کردن برای بنده از اهمیت بالايي برخوردار است.

مرتضی عبدلی

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
یادگیری کامل یک زبان پروسه ای نسبتا چند ساله است اما با یک استاد مجرب و تحصیل کرده و با روش های جدید مثل روش آموزش آکادمی انلاین 24talk میشه اونو راحت تر و سریع تر یاد گرفت. من سالهاست کتاب های مختلف تدریس کرده ام و روشهای متفاوتی را به کار برده ام تا زبان آموزان به بهترین شکل و کیفیت و کمترین زمان ممکن به هدف خود در مکالمه، اخذ مدرک آیلتس و تافل و دیگر مهارت های مورد نیاز خود برسند. یادگیری زبان خیلی راحته فقط باید تمرین بشه و توی زندگی روزمره استفاده بشه تا ملکه ذهنمون بشه.

کتایون تفضلیان

مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) کودکان گروهی
3 جلسه در هفته (زوج)

زهرا جعفرزاده

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد American File
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. زهرا جعفرزاده هستم. از سال ۹۳ در آموزشگاهای مختلف تهران در سطوح و کتاب های مختلف از کودکان تا بزرگسالان مشغول به تدریس زبان هستم ، با این که رشته تحصیلی ام در دانشگاه نرم افزار بوده اما چیزی از علاقه ام به زبان کم نکرد. از زمان شروع تدریس ، همیشه سعی ام این بوده که بتونم خلاقیت در نحوه تدریس رو در کلاس ها داشته باشم و بیشتر تمرکزم روی مطالب استفاده شده در کلاس است مثل پادکست و فیلم و آهنگ و ورکشیت و... تا یادگیری جذاب تر و سریع تر انجام بشه.

سونیا نوروزی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و دوشنبه) 1 روز در هفته (پنجشنبه ها) 1روز در هفته ( جمعه )
با سلام سونیا نوروزی هستم. کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی. مدت ۶ سال و نیم در آموزشگاه های مختلف تهران تدریس کردم و یکسال هم کار ترجمه کتاب رو انجام دادم. تدریس یکی از علایق من هست و به شدت دوستش دارم. همیشه سعی کردم با شاگردام روابط دوستانه داشته باشم و این امر باعث افزایش انگیزه در یادگیری آنها شده است. خیلی خوشحال هستم که در مجموعه ۲۴talk مشغول به کار هستم و امیدوارم من و همکارانم بتونیم در راه رسیدن به اهدافتون سهم کوچکی رو داشته باشیم.

معین بهمنی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد American File
1 روز در هفته (پنجشنبه ها) 1 روز در هفته ( دوشنبه ها ) 4 جلسه در هفته 4 جلسه در هفته
سلام معین هستم؛ یک ادبیاتچی عاشق فیلم ،گیم وموزیک. با مدرک کاردانی مترجمی انگلیسی و کارشناسی ادبیات انگلیسی. پنج سالی هست که تدریس میکنم و از کلاس های کودکان تا بزرگسال از مبتدی تا ایلتس را کار میکنم. به قول ویتگنشتاین دنیات کوچیکه چون دانشت از زبان کمه! ولی من اینجام تا با هم یه زبان جدید یاد بگیریم و دری به یک دنیای خیلی بزرگ باز کنیم.

فیلتر ها


دوره ها


انتخاب روز های کلاس


جنسیت