اساتیدمسعود بداقی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. مسعود هستم. دوازده سالی سابقه ی تدریس و ترجمه ی زبان انگلیسی و بقیه ی مسائل مربوط به اون رو دارم. از مدیریت آموزشی تا برگزاری دوره های تربیت مدرس و طراحی سوال، از تدریس تو مدرسه ی دوزبانه تا تدریس امتحان های بین المللی (به ویژه آیلتس). به هر چی که علاقمند باشین، فکر کنم بتونیم به یه حرف مشترک برسیم. به ویژه اگه به هنر و سرگرمی علاقه داشته باشین. توی کلاس ها بیشتر تمرکز بر روی خود شمای زبان آموزه و این شمایین که راه یادگیری زبان رو طی می کنین و من تنها در طول این مسیر همراه شما میام و اگه جایی کمک لازم داشته باشین در کنارتونم. و البته خودم هم کلی درس یاد می گیرم. پس اگه آماده هستین بیاین کلاس رو شروع کنیم.

مسعود یاوری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
درود، یاوری هستم، مسعود. دانش‌آموخته مقطعِ کارشناسی ارشدِ آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تربیت مدرس و همینطور قهرمان و عضو اسبق تیم ملیِ سنگنوردی و مربی و مدرس حالِ حاضر سنگنوردی و کوهنوردی. بیش از هشت سال سابقه تدریسِ زبان انگلیسی دارم و بسیار خرسندم که در دنیایِ 24talk.ir افتخار آشنایی با شما عزیزان را دارم. برایِ من زبان و زبان‌آموزی دریچه ای است به فهمی متفاوت از دنیایی که می‌شناخته‌ایم و به همین دلیل امکانِ زندگی‌ایی متفاوت در دنیایی که هر لحظه در حالِ تغییر است. به نظر من از میان چهار مهارتِ اصلیِ زبان، توانایی مکالمه و تکلم و فهم شنیدار سریع‌ترین و در‌دسترس‌ترین ابزار حضور فعالانه داشتن در جهان است . پس اگر میخواهیم در تغییر دادن و به‌ روز شدنِ دنیایِ پیرامونمان نقشی مثبت داشته باشیم بایستی مجهز به این مهارتها باشیم و البته که گفت و شنودی نخواهد بود مگر دهانی گشوده شود و گوشی آماده شنیدن باشد. پس اگر آماده اید: lets dance through the beauty of dialogues...

مجتبی عبیری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (فرد) 3 جلسه در هفته (زوج) 6 جلسه در هفته 2 جلسه در هفته (شنبه و دوشنبه) 2 جلسه در هفته (چهارشنبه و پنجشنبه)
سلام. من مجتبی عبیری هستم. 13 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های مختلف تهران و اصفهان دارم و تا کنون در دوره های مختلف آموزشی و سطوح مختلفی به تدریس پرداخته ام. از جمله این دروه ها می توان به تدریس کتاب های New Interchanges، Headway، Person to Person،American English File، Top Notch، Passages وSummit اشاره کرد. همچنین من فعالیت زبانی خود را در زمینه ترجمه متون و ترجمه هم زمان نیز ادامه دنبال کرده ام و تا کنون تعدادی از کتب ترجمه بنده به چاپ رسیده است. به علاوه در زمینه ترجمه همزمان با نهاد هایی چون دفاتر اینترپل، UNODC و سازمان اکو در تهران همکاری داشته ام و مترجم هیئت های نمایندگی ایران در نشست های خارجی بوده ام. من با لهجه انگلیسی آمریکایی صحبت می کنم ولی به دلیل همکاری مداوم با افرادی از دیگر ملت ها با لهجه های دیگر انگلیسی آشنایی کامل دارم. با من به سرزمین اعجاب انگیز زبان انگلیسی سفر خواهید کرد و در این تجربه جدید، قدم به قدم در کنار شما خواهم بود تا هم از زیبایی های یادگیری یک زبان دیگر لذت ببرید و هم تا رسیدن به نتیجه مطلوبتان شما را یاری خواهم کرد. به نظر من در این مسیر، زبان آموزان می بایست با کابردی ترین و مفید ترین ساختار ها در کمترین زمان ممکن آشنا شوند و با تمرین مداوم و مستمر، دانش زبانی فراگرفته شده را نهادینه نمایند. یادتان باشد ما تنها چند کلیک با شما فاصله داریم، پس آنلاین شوید و آنچه می خواهید به دست آورید.

هادی میررضایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام. هادی میررضایی هستم مدرس زبان انگلیسی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با تجربه بیش از دوازده سال تدریس در تمامی سطوح و تمامی سننین از کودکان نوجوانان و بزرگسالان که برای دلایل مختلفی مانند انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه تجارت و اخذ مدارک زبان می آموزند فعالیت داشته ام. من و همکارانم در این مجموعه علامه مند هستیم تا با به کارگیری بهترین روش ها منابع و برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به بهترین و مفیدترین شکل ممکن کنیم.

سامان پور ایلیایی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk)
3 جلسه در هفته (زوج) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام. من سامان پورایلیایی هستم، ۳۰ سالم هست و فوق لیسانس مهندسی عمران دارم. تقریبا از ۱۰ سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم و در ۱۹ سالگی تدریس زبان انگلیسی رو بعد از گذراندن دوره های TTC در آموزشگاه های تهران شروع کردم. بنده زبان انگلیسی را با لهجه امریکایی صحبت میکنم. معتقد هستم که زبان انگلیسی یک مهارت هست که برای همه دست یافتنی بوده و با صبر و تکرار این مهارت بدست می آید. تنها چیزهایی که شما رو میتونه به هدفتون نزدیک کنه، تکرار و همچنین داشتن مربی یا مدرس خوب و دلسوز است. امیدوارم بتونیم با هم لذت زبان آموزی رو تجربه کنیم.

فاطمه شناسا

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام. فاطمه شناسا هستم. علاقه مند به فلسفه، روانشناسی، هنر، ورزش و زبان های گوناگون. بدلیل محل زندگی و سفرهایم با فرهنگ غرب آشنایی زیادی دارم. دنیا همیشه در حال تغییر است و ما هم با آن حرکت میکنیم و چه عالی که در این مسیر مهارت هایمان را ارتقا و خود را توانمند سازیم. شما دانه تان را همراه با من میکارید ,بنده روش مراقبت را نشان میدهم. به خاطر داشته باشید که این شما هستید که باید در خوب رشد کردن دانه تلاش کنید تا به یک درخت پرمیوه تبدیل گردد. در مسیر یادگیری زبان سفری شاد، بی خطر و ماجراجویانه ای را برایتان آرزومندم، به امید موفقیت های روزافزون.

سمیه بختیاری

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
با عرض سلام و درود. سمیه بختیاری هستم. مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم. از نظر من، کلاس درس بهترین مکان و آموزش زیباترین موهبت الهی هست. همیشه از اینکه سر کلاس باشم لذت بردم. ۱۵ سال هست که سابقه تدریس در مقاطع و سطوح مختلف را دارم.

فاطیما عبدالهی

مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام . من فاطمه عبدالهی هستم. کارشناس مترجمی زبان انگلیسی و امسال وارد چهاردهمین سال فعالیتم به عنوان مدرس زبان انگلیسی شدم. در زمینه ها و سطوح مختلف تدریس داشته ام اما سطح مورد علاقه ام کودکان ونوجوانان است. به نظر من کنجکاوی و ذهن جستجوگر کودکان و نوجوانان بزرگترین نیروی محرک در آموزش زبانها به آنهاست ضمن اینکه روحیه پاک و نیروی زندگی جاری در کودکان و نوجوانان بزرگترین منبع انرژی برای من در مسیر آموزش است. برای نیل به بهترین نتیجه در آموزش زبان به کودکان نیاز داریم که همراه و همدل و دوست و هم سطح آنها باشیم تا با ایجاد یک فضای صمیمانه به بروز استعدادها و توانایی هایشان و عبور از سد نتوانستن و ترس از اشتباه به باور توانایی برسند. امیدوارم در این مسیر بتوانم همراه خوبی برایشان باشم.

پرستو پیمان

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)

مریم نیکو

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام من مریم نیکو هستم. ۱۰ ساله که زبان تدریس میکنم. یادگیری زبان رو از کودکی شروع کردم و البته همچنان هم یادگیری ادامه داره و روزی نیست که مقاله نخونم یا پادکست گوش ندم. من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزارم ولی خب علاقه به زبان و البته تدریس، منو به دنیای معلمی هدایت کرد.دوره های زیادی مثل TKT,TTC, IELTS رو گذروندم تا کیفیت تدریسم همونی بشه که باید. در حال حاضر مشغول به تدریس زبان عمومی، کسب و کار، آیلتس و زبان عمومی و تخصصی کنکور هستم. با آموزشگاه های زیادی در تهران همکاری داشتم و حالا هم اینجا در 24Talk به همراه یک تیم حرفه ای در تلاشیم تا با کلی انرژی و نوآوری شما رو به اهدافتون نزدیک تر کنیم.

نگار یاوری

مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
نگار یاوری هستم با مدرک کارشناسی مترجمی زبان و سابقه ی حدود ده سال تدریس در سطوح مختلف و علاقه مند به موسیقی، نقاشی و کلا هنر و هر چیزی که بتونه باعث شه دید زیباتری به زندگی داشته باشی. و اینکه یادتون باشه life is a one-time offer, live passionately «زندگی فقط یکباره، از اون به خوبی استفاده کنید»

یلدا زارعی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام یلدا زارعی هستم. نزدیک به ۱۰ سال هست که در سطوح مختلف تدریس میکنم. دوره های بسیار زیاد و مختلفی برای تدریس زبان دیده م که با به کارگیری همشون، تا به امروز، سعی کردم هرروز به روز تر و رو به جلو باشم. کلاسهای خصوصی و گروهی از کودک تا بزرگسال علاقه اصلی زندگی من هست. از نوجوونی به هنر و زبان علاقه ی زیادی پیدا کردم. زبان، موسیقی، شعر و خطاطی رو به صورت حرفه ای پیش گرفتم اما در نهایت زبان انگلیسی انتخاب نهایی من برای تدریس بود. مفتخرم که در خدمت علاقه مندان زبان و فرهنگ هستم و میتونم تاثیری هرچند جزیی در روند افزایش علاقه به یادگیری داشته باشم.

الهام میری

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
6 جلسه در هفته 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام دوستان،. الهام میری هستم. هر چند به عنوان تحصیلات آکادمیک رشته های مهندسی کامپیوتر و مدیریت بازرگانی را انتخاب کردم ولی در نهایت تمام علاقه و اشتیاق خود را در دنیای آموزش زبان انگلیسی پیدا کردم، با گذراندن دوره ها و کسب مدارک لازم وارد این حیطه شدم و هنوز هم بعد از 10 سال فعالیت در حوزه تدریس در حال آموختن و کسب تجربیات جدید هستم چون باور دارم در دنیای یادگیری زبان انگلیسی نه تنها هیچ نقطه پایانی وجود ندارد بلکه هر روز فرصتی تازه برای پیشرفت و ارتقا ما پیش رویمان میگذارد. علاوه بر آن یادگیری زبان نه محدود به زمان، مکان، سن و بهره هوشی و... است بلکه تنها نیازمند علاقه و پشتکار است.

شیوا عبدلی

مکالمه بزرگسالان (Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام شیوا عبدلی هستم. حدود ۸ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در مقاطع مختلف را دارم. آموزش زبان انگلیسی را هم در دانشگاه و هم در دوره های TTC که گذروندم به صورت علمی یاد گرفتم. سالها روش های نوین آموزش را در کلاسهایم به کار بردم. همیشه تلاشم این بوده کلاسی پویا و اکتیو با در نظرگرفتن احترام بین استاد و دانشجو برگزار کنم. در آکادمی آنلاین 24talk یادگیری زبان خیلی راحت تر از اونی میشه که فکرشو میکنی فقط کافیه امتحان کنی.

زهرا تاجیک

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام زهرا هستم، عاشق بچه ها و تدریسم! از این که بتونم با مردم و فرهنگ هر کشوری به زبان خودشون ارتباط برقرار کنم لذت میبرم و به خاطر همین یاد گرفتن زبان یکی از تفریحات منه :) از سال ۹۳ تدریس زبان رو شروع کردم و سعیم بر این بوده که نه من و نه زبانآموز حوصلمون تو کلاس سر نره و یادم بمونه که همیشه چیزی برای یادگیری هست!

آیدا نیکبخت

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام، آیدا نیکبخت هستم، کارشناس ارشد مهندسی متالورژی. با شرکت در کلاس های ترجمه همزمان از سن ۱۵ سالگی، علاقه ام به زبان انگلیسی دو چندان شد و درهای زیادی به رویم باز شد. حدود ۶ سال هست که به تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف مشغولم و از هر لحظه سپری کردن زمان در کلاس ها آموختم و لذت بردم. با توجه به نیاز روزافزون همه ما به زبان انگلیسی، من و همکارانم در این مجموعه با رعایت تقدم و تاخر مراحل یادگیری زبان انگلیسی، در پی تسهیل و فراهم کردن زمینه برای برقراری ارتباط موثر تر شما عزیزان هستیم. امیدوارم با گذاشتن انرژی و استفاده از مطالب ما در 24Talk از پیشرفت خود در این زمینه لذت ببرید.

مرتضی عبدلی

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
یادگیری کامل یک زبان پروسه ای نسبتا چند ساله است اما با یک استاد مجرب و تحصیل کرده و با روش های جدید مثل روش آموزش آکادمی انلاین 24talk میشه اونو راحت تر و سریع تر یاد گرفت. من سالهاست کتاب های مختلف تدریس کرده ام و روشهای متفاوتی را به کار برده ام تا زبان آموزان به بهترین شکل و کیفیت و کمترین زمان ممکن به هدف خود در مکالمه، اخذ مدرک آیلتس و تافل و دیگر مهارت های مورد نیاز خود برسند. یادگیری زبان خیلی راحته فقط باید تمرین بشه و توی زندگی روزمره استفاده بشه تا ملکه ذهنمون بشه.

ثریا شعبانی فر

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk)
3 جلسه در هفته (زوج)
سلام. ثریا شعبانی فر هستم.

مریم شجاعی

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام، مریم شجاعی هستم، دانشآموخته مقطع کارشناسی ارشد علوم اعصاب شناختی (cognitive neuroscience) از دانشگاه فردوسی مشهد. من معتقدم سخنگویان هر زبان به شیوه متفاوتی به جهان مینگرند که ریشه در زبان آنان دارد. بنابراین، یادگیری هر زبان طرز فکری متفاوت و شیوه زندگی جدیدی را به ارمغان می آورد. علاقه من به زبان آموزی از همین واقعیت نشئت میگیرد. زبان انگلیسی را در سن هفت سالگی و تحت آموزش پدرم یاد گرفتم و تا کنون به یادگیری زبان ترکی استانبولی، فرانسه و اسپانیایی مشغول بوده ام.

مهدی مجیدی

مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام و درود. مهدی مجیدی هستم. دانش آموخته مقطع کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از داشنگاه فرهنگیان. بسیار سعادتمندم که بتونم با استفاده از آموزش زبان به شما عزیزان گوشه ای از بینش پهناور شما رو گسترده تر کنم و افق جدیدی از علم و آگاهی رو برای شما به ارمغان بیارم. طبق نظریه نسبیت زبانی یا به عبارتی نظریه سپیر-وورف با یادگیری زبانی جدید، نوع تفکر و چینش ذهنی شما تغییر می کنه و افق های دورتری براتون قابل مشاهده میشه. ما اینجا هستیم که با هم به یکی از ژرف ترین و اساسی ترین ابزار های دنیا برای ارتباط و کسب دانش دست پیدا کنیم و آینده روشن تری رو برای خودمون و دنیای اطرافمون بسازیم.

نیوشا معززی

صرفاً مکالمه (Chat Talk) مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام من نیوشا معززی هستم. مدرس زبان انگلیسی و فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگلیسی.سابقه ی بیش از 5 سال تدریس در سطوح مختلف و کتب متعدد را دارم. از نظر من یادگیری زبان میتواند بهترین کلید برای بازگشایی درهای فرهنگ و دانش ملیت های متفاوت باشد. از اینکه می توانم در این مسیر همراه شما باشم بسیار خرسندم.

زهرا اکرمی

مکالمه کودکان (Kid Talk) کودکان گروهی
3 جلسه در هفته (فرد) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
سلام, زهرا اکرمی هستم یک عاشق زبان انگلیسی. یادگیری انگلیسی رو از دوران دبستان شروع کردم و به شدت معتقدم یادگیری زبان بخش زیادیش توسط خود فرد و از طریق سرگرمی و پیگیری علاقه مندی ها انجام میشه و معلم ها باید کمک کنند تا زبان آموز ها راه و چاه این کار رو هم به خوبی نکات درس یاد بگیرند. من سال 95 در رشته ریاضیات از دانشگاه امیرکبیر فارغ التحصیل شدم و از همون دوران تصمیم گرفتم شغل تمام وقتم فقط تدریس زبان انگلیسی باشه، تا قبل از اون علاوه بر انگلیسی مشغول تدریس عربی و ریاضیات هم بودم. از کار کردن با نوجوان ها بیشترین لذت رو میبرم چون فکر میکنم اگر بشه اون هارو به چیزی علاقه مند کرد با احساسات و شور این دوره سنی میتونن پیشرفت های شگفت انگیز داشته باشند.

آذین امیر نادری

مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) کودکان گروهی
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه) 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
آذين هستم.عاشق زبان و انتقالش به هر سني. ۳ سال و نیم سابقه تدریس کودکان ونوجوانان دارم و دارای مدرک TTC کودکان ،نوجوانان و بزرگسالانم و همچنین دارای مدارک متعدد از وبینار های آنلاین کمبریج برای تدریس در کلاس های آنلاین هستم.

رضا البرز کوه

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) آیلتس IELTS صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
با سلام، رضا هستم، 27 ساله و کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی. یادگیری زبان انگلیسی را از 5 سالگی شروع کردم و همواره علاقه ویژه ای به زبان و ادبیات ملل مختلف داشتم. دارای 8 سال سابقه در انواع مختلفی از امور ترجمه از جمله کتبی، شفاهی و همزمان و همچنین دارای 5 سال تجربه در زمینه آماده سازی زبان آموزان برای آزمون IELTS و تدریس زبان انگلیسی نیز هستم. به عنوان کسی که بخش زیادی از فرآیند یادگیری انگلیسی را به تنهایی طی کرده، اعتقاد ویژه به استفاده روشهای مدرن آموزش زبان و حضور فعال زبان آموز در کلاس درس دارم و همواره در تلاش برای آموزش زبان انگلیسی به صورت Dynamic و Interactive و کاربردی هستم. به عنوان عضوی از مجموعه ی talk24 تلاش خواهم کرد تا شما زبان آموزان عزیز را نه تنها با اصول زبان انگلیسی بلکه با کاربرد موثر آن در موقعیتهای روزمره نیز آشنا کنم.

ریحانه بنی اردلان

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT کودکان گروهی
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)

مینا خوش حرف

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT کودکان گروهی
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)
مینا هستم، عاشق هنر و ادبیات. بنابراین در دانشگاه ادبیات انگلیسی خواندم. 4 ساله که در آموزشگاه ها و مدارس مختلف به کودکان و بزرگسالان کمک میکنم تا زبان انگلیسی را مثل زبان مادری یادبگیرند. یادگیری یک زبان جدید علاوه بر تمام مزایایی که دارد به نظر من سفری است که ما را قدرتمند میکند. فکر میکنم توانایی ارتباط برقرار کردن با تمام دنیا، تجربه ای شگرف و بی نظیر است. من معلم که نه، امّا راهنمای شما در این سفر هستم. پس چمدانها را ببندید که یک ماجرای هیجان انگیز در انتظار ماست.

شقایق وحیدی

مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) صرفا مکالمه گروهی GT
6 جلسه در هفته 2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)
سلام، شقایق وحیدی هستم، دانش آموخته مقطع کارشناسی آموزش زبان انگلیسی. بیش از یک سال هست که زبان انگلیسی تدریس میکنم و بسیار خوشحالم که عضو خانواده 24talk هستم و افتخار آشنایی با شما عزیزان را دارم. از کودکی به زبان انگلیسی علاقه داشتم و همیشه دوس داشتم معلم شوم و با پشتکار قوی و تلاش مکرر به خواسته قلبی ام رسیدم. عاشق کودکان و وقت گذراندن با آنها هستم و تخصص بنده تدریس زبان انگلیسی به کودکان هست، یادگیری بچه ها به خصوص در مهارت صحبت کردن برای بنده از اهمیت بالايي برخوردار است.

علی پیر هوشیاران

مکالمه بزرگسالان (Talk) مکالمه کار و تجارت (Market Talk) صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)

کتایون تفضلیان

مکالمه نوجوانان (Teen Talk) مکالمه کودکان (Kid Talk) کودکان گروهی
2 جلسه در هفته (شنبه و چهارشنبه)

زهرا جعفرزاده

مکالمه بزرگسالان (Talk) صرفا مکالمه گروهی GT بحث آزاد
2 جلسه در هفته (یکشنبه و سه شنبه)

فیلتر ها


دوره ها


انتخاب روز های کلاس


جنسیت