راهنما – از کجا شروع کنم

راهنما ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی آکادمی ۲۴Talk

راهنما انتخاب دوره

امروزه انواع دوره‌ های زبان در دسترس می باشد، این تنوع بر اساس نیاز زبان آموزان در دنیای آموزش به وجود آمده ، پس این نیاز شماست که اولویت دارد.

 برای شروع آکادمی ۲۴Talk در همین راستا تلاش می کند که بهترین دوره بر اساس نیاز شما را در اختیارتان قرار دهد. ما ۱۰ دوره برتر آموزش زبان را برای زبان آموزانمان ایجاد کرده ایم. 

همچنین به یاد داشته باشید که مشاوران دپارتمان آموزش در این مسیر همیشه راهنما و همراه شما هستند.

راهنما انتخاب استاد

بر خلاف آموزشگاه های حضوری که شما فقط امکان انتخاب دوره را دارید، آکادمی ۲۴Talk این امکان را فراهم کرده است که شما از بین اساتید ما هر کدام را که تمایل دارید انتخاب نمایید.

همچنین شما می توانید از صفحه اساتید رزومه، امتیاز استاد و همچنین یک نمونه ویدیو از استاد مورد نظرتان را برای آشنایی بیشتر مشاهده نمایید. 

کلاس رایگان

تا اینجا شما دوره و استاد خود را انتخاب کرده اید و هر کجا نیاز به مشاوره و راهنما داشتید، گروه پشتیبانی در دسترس شما بود. حالا وقتشه که شما از انتخاب خود مطمئن شوید.

به این منظور یک جلسه آموزش و آشنایی مهمان آکادمی ۲۴Talk هستید. این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه موجب آشنایی استاد با سطح زبان شما نیز می شود و بهترین نقطه‌ی شروع برای شما انتخاب میگردد.

راهنما انتخاب ساعت و زمان مناسب

زمان طلایی یادگیری هر فرد با فرد دیگری متفاوت است. ما در آکادمی ۲۴Talk شش(۶) روز هفته ( شنبه تا پنچشنبه ) از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۹ شب با جدول زمانبندی یک روز در هفته ، دو روز در هفته، سه روز در هفته و شش روز در هفته امکان انتخاب کلاس را برای شما فراهم کرده ایم.

حالا شما عضوی از آکادمی ۲۴Talk هستید

خصوصی و نیمه خصوصی

پایه‌ی کلاس آکادمی ۲۴Talk بر کلاس های خصوصی استوار است. با این حال کلاس های نیمه خصوصی هم مزایای خاص خودش را دارد.

 مانند هزینه مناسب تر، حضور یک هم کلاسی هم سطح شما که می تواند دوست صمیمی شما باشد، همین موضوع می تواند تاثیری مستقیم بر بهبود یادگیری شما نیز داشته باشد.

برگزاری کلاس

در مرحله‌ی اول آکادمی ۲۴Talk تمامی منابع آموزشی مورد نیاز شما را با ارسالی رایگان در اختیارتان قرار میدهد.

 هر ترم شامل ۳ آزمون می باشد و تمام آزمون ها هم به صورت آنلاین همچون کلاس ها برگزار خواهد شد.

پشتیبانی و مشاوره

برای سهولت استفاده از سیستم در هر زمان، واحد پشتیبانی در دسترس شماست. فراموش نکنید گروه پشتیبانی تمام سوالات مرتبط با برگزاری کلاس و اساتید، راهنمایی های فنی برای کیفیت بهتر از وب سایت و ارتباط ویدیویی و موارد مرتبط با پرداخت ها را پشتیبانی و پاسخ میدهند.

مشاوره های آکادمی ۲۴ تاک شامل اساتید مجربی هستند که در طول این مسیر برای بهبود کیفیت سطح آموزش شما همراهتان می باشند.

بحث آزاد(Free Discussion)

هر هفته،یک کلاس گروهی رایگان برای اعضای آکادمی ۲۴talk، به منظور رفع اشکال و بحث آزاد با موضوعات متنوع در حضور اساتید مجرب مجموعه

 

فراموش نکن که سیستم آموزشی ما بر اساس مهارت مکالمه پایه‌گذاری شده و در مسیر یادگیری شما از معتبرترین کتاب های موجود در عرصه آموزش زبان استفاده میشه.