راهنما – از کجا شروع کنم

راهنما ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی آکادمی ۲۴Talk

راهنما انتخاب دوره

آکادمی ۲۴talk براساس نیاز زبان آموزان، مهارت های متنوع یادگیری، و روش های نوین آموزش زبان انگلیسی دوره های مختلفی را طراحی و ارائه کرده  است.

این دوره ها مطابق با به روزترین و کارآمدترین متدها و محتوای آموزشی و براساس کتاب ها و منابع آموزشی معتبر دنیا طراحی شده و همگام با تغییراتی که در دنیا برای بهترشدن و جذاب تر شدن فرایند آموزش زبان انگلیسی اتفاق می افتد، به روز می شود.

در حال حاضر آکادمی ۲۴talk موفق به طراحی و اجرای دوره های مکالمه-محور، کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، آیلتس، مهاجرت، کسب و کار و چندین دوره ی دیگر مناسب با نیاز زبان آموزان شده و در حال طراحی دوره های نوین تر مبتنی بر محتوای چندرسانه ای شامل ویدیو، پادکست و متن است.

برای انتخاب دوره ی مورد نظر خود می توانید لیست دوره های آکادمی ۲۴talk را بررسی کنید و درصورت هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی از مشاوران دپارتمان آموزش ما کمک بگیرید.

راهنما انتخاب استاد

برخلاف آموزشگاه های حضوری که تنها توانایی دعوت از اساتید زبان ساکن همان شهر و احتمالا همان محل را دارند، آکادمی مجازی ۲۴talk این قابلیت را دارد تا از بهترین اساتید زبان سراسر کشور و حتی خارج  از کشور نیز برای دوره های خود دعوت به همکاری نماید.

برای آشنایی بیشتر با اساتید آکادمی ۲۴talk و تماشای ویدیو معرفی و خواندن رزومه آن ها می توانید از صفحه ی اساتید دیدن کنید.

تعیین سطح و مشاوره رایگان

برای اطمینان از انتخاب خود، آکادمی ۲۴talk یک جلسه تعیین سطح و مشاوره رایگان در اختیار شما می گذارد تا با شیوه ی آموزشی کلاس های آنلاین آشنا شوید. این کلاس همچنین سطح زبان شما را تعیین می کند و بهترین نقطه شروع برای یادگیری زبان انگلیسی را برای شما مشخص می کند. 

راهنما انتخاب ساعت و زمان مناسب

زمان طلایی یادگیری هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. ما در آکادمی  ۲۴talk  شش روز هفته ( شنبه تا پنجشنبه) از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۹ شب با جدول زمانبندی یک روز در هفته، دو روز در هفته، سه روز در هفته و شش روز در هفته امکان انتخاب کلاس را برای شما فراهم کرده ایم.

حالا شما عضوی از آکادمی ۲۴Talk هستید

خصوصی و نیمه خصوصی

 آکادمی ۲۴talk  بر کلاس های خصوصی استوار است. با این حال کلاس های نیمه خصوصی هم مزایای خاص خودش را دارد.

 مانند هزینه مناسب تر، حضور یک هم کلاسی هم سطح شما که می تواند دوست صمیمی شما باشد، همین موضوع می تواند تاثیری مستقیم بر بهبود یادگیری شما نیز داشته باشد. کلاس های نیمه خصوصی از ۲ تا ۴ نفر زبان آموز تشکیل شده و برای دوره های مکالمه محور انتخاب بسیار مناسبی است.

برگزاری کلاس

تمامی کلاس های آکادمی ۲۴talk به صورت کاملا مجازی و در بیگ بلو باتن (bigbluebutton) برگزار می شود. این ویژگی توانسته در طی سالها از سراسر ایران و حتی خارج از ایران هم زبان آموزان مشتاق بسیاری را در بستر اینترنت دور هم آورد. ( راهنمای استفاده از بیگ بلو باتن )

بعد از شرکت در کلاس رایگان و مشخص شدن سطح زبان، براساس هدف، نیاز و زمان شما برنامه کلاس برای شما تنظیم می شود. درسنامه و منابع براساس دوره ای که انتخاب کرده اید، متفاوت است که می توانید آن ها را با جزییات کامل در صفحه ی دوره ها مطالعه کنید.

پشتیبانی و مشاوره

برای سهولت استفاده از سیستم در هر زمان، واحد پشتیبانی در دسترس شماست. گروه پشتیبانی تمام سوالات مرتبط با برگزاری کلاس و اساتید، راهنمایی های فنی برای ارتباط ویدیویی بهتر، موارد مرتبط با پرداخت ها  و سوالات از این دست را پاسخ میدهند.

مشاوران آکادمی ۲۴ تاک هم اساتید با تجربه ای هستند که با حوصله، تجربه و دانش خود شما را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی همراهی می کنند.

سیستم آموزشی ما بر اساس مهارت مکالمه پایه‌گذاری شده و در مسیر یادگیری شما از معتبرترین و به روزترین کتاب های موجود در عرصه آموزش زبان استفاده میشه.

enemad-logo