یه سوالی که پیش میاد اینه که خوندن رمان برای یادگیری زبان انگلیسی چقدر میتونه به پیشرفتمون توی یادگیری زبان کمک بکنه؟ باید گفت خوندن کتاب های داستان و رمان همیشه یکی از موثرترین روش های خودآموز برای یادگیری بوده . و اینکه چه فرقی بین کتاب های آموزشی و رمان وجود داره؟ اینه که چون رمان ها داستان های جذابی دارن مارو مثل یه فیلم روی خودش میخکوب میکنه تا اون رو تا آخر بخونیم تا بتونیم آخر داستان رو متوجه بشیم. پس میتونه یکی از بهترین روشهای یادگیری باشه.

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

مزایای رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

  1. اشنا شدن با زبان بومی انگلیسی : اگر میخواین به زبان بومی انگلیسی رو درست صحبت بکنین خوندن رمان میتونه توی این راه کمکتون بکنه ، برای تقویت زبان باید چنذ چیز رو مثل پازل بهم وصل کنین که اونها : گوش کردن ، نوشتن ، تقلید از زبان بومی و یک پازل مهم خوندنه.

۲٫ اشنا شدن با فرهنگ زبان انگلیسی

۳٫ آشنایی با اصطلاحات عامیانه و روزمره زبان انگلیسی

۴٫ جذاب و سرگرم کننده بودن این روش و خسته نشدن از یادگیری

معرفی ۹ رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

۱٫رمان Fantastic Mr Fox

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

این کتاب بیشتر برای سن کودکان و نوجوانان نوشته شده. ولی به خاطر جذابیت نوشتاری و موضوع بزرگسالان هم به این کتاب علاقه مند میشن. از این کتاب میتونین اصطلاحات رایج و خوبی رو یاد بگیرین.

۲٫ رمان The Hound of the Basker

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

داستان این کتاب پلیسی است. چیزی که این داستان رو خاص تر میکنه ، عنصر ماورالطبیعه در اون در مورد مورهای خالی از سکنه باشه.

۳٫ رما ن Oliver twist

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

داستان پسری یتیم بنام الیوره که بع از فرار از محل کار ، به لندن می روه و در اونجا با Artful Dodger که عضوی از باند به رهبری فاگین جنایتکاره ، ملاقات می کنه. این رمان فقیر بودن در قرن ۱۹ لندن در زمان صنعتگرایی را به تصویر می کشه.

۴٫ رمان Pride and pejudice (اثر جین آستین)

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

اولین رمان آستین شاید مشهورترین رمان باشه. این داستان عاشقانه به ازدواج و کلاس متمرکزه. زندگی خواهران بنت با ورود آقای بینگلی و دوستش آقای دارسی آشفته می شه. وقتی آقای دارسی عاشق زنی در زیر کلاس خود می شه ، جرقه ها پرواز می کننه. این کتاب یک لذت مطلق ، پر از کمدی و هجو است.

۵٫ رمان Moby Dick ( اثر Hermen Melville0)

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

این فقط یک داستان از کاپیتان آهاب یک پا ، کاملاً وسواسی و مبارزه او با یک نهنگ سفید بزرگ نیست. اگرچه این بهترین بیت ها هستند. این رمان همچنین شامل بسیاری از گزارش های تاریخی پر حرف تر از نهنگ ۱۸۵۰ و بازرسی دقیق از آناتومی نهنگ است.

۶٫ رمان High Fidelity

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

با داستانی عاشقانه که در لندن اتفاق میافته ، این کتاب پر از اصطلاحات عامیانه و مکالمه های روز مره است. و داستان جذاب اون خواننده رو مشتاق به تموم کردن داستان میکنه.

۷٫ رمان انگلیسی to Die

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

با داستان جنایی که یک زوج در شب عروسیشون در سانفرانسیسکو به قتل می رسن ، لینزی که با باخبر شدن از این قتل ناراحت میشه سعی داره که قاتل رو پیدا بکنه. این داستان چر از اتفاقات هیجان انگیز و جذابه.

۸٫ رمان ۲nd Chance

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

یه داستان جنایی از مجموعه داستان قبلیه که در مورد قتل و تیر باران دختر بچه ای در راه پله کلیسایی در سان فرانسیسکو است. کارگاه ها حدس میزنن که افسر سابق پلیس توی این قتل دست داره.

۹٫ رمان Franken stein ( اثر Mary Shelly)

رمان برای یادگیری زبان انگلیسی

ویکتور فرانکنشتاین ، بعد از کشف مواد لازم برای احیا مجدد زندگی بعد از مرگ ، بدن یک مرد رو از اجساد دیگران جمع می کنه. و همونطوری که انتظار می رود پیش می روه. ویکتور بعد از چندین قتل عظیم و تلاش مبهم برای تهیه یک عروس برای فرانکشتاین مالیخولیایی ، تقریباً همه چیز را با انتقام از دست یک هیولا از دست می ده.

امیدوارم از مقاله رمان برای یادگیری زبان انگلیسی لذت برده باشین ،اگر دنبال این هستین که تو کترین زمان انگلیسی یاد بگیرین ، شاید تعجب کنین اگه بگم که تقسیم کردن و خوندن یه کتاب میتونه سریع ترین راه برای تسلط به زبان انگلیسی باشه. یکی از پیشنهاد های دیگه برای استفغاده از هر زمانی برای یادگیری زبان میتونه استفاده از کلاسهای مجازی زبان باشه چون میتونین توی هر زمانی حتی زمان های استراحت بهترین استفاده رو برای پیشرفت توی زبان بکنی

آکادمی ۲۴talk دقیقا با این هدف یعنی استفاده از کوچیکترین زمان برای یاد گیری و کم کردن هزینه های رفت و آمد با طراحی دوره های آنلاین مثل دوره بزرگسالان و نوجوانان و کودکان و… با روش های آموزشی مدرن و استاندارد این شرایط رو برای زبان آموزها بوجود اورده. پس تو هم میتونی از همین الان از هر زمانی که داری برای هدفت در یادگیری استفاده بکنی.