چقدر جملات انگیزشی میتونه به ما توی یادگیری زبان روحیه و انگیزه بده؟ باید بگم جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی نه فقط توی یادگیری زبان انگلیسی بلکه توی هر هدف و کاری میتونه یه تلنگر برای شروع مون توی هرکاری باشه و توی زمان کوتاه مارو به جلو و هدفمون هل بده. فقط کافیه این جمله هارو تو ذهنمون تکرار کنیم و ازشون الگو بگیریم. و نزاریم تاثیر اونها لحظه ای و کوتاه مدت باشه و زود اونو با خوابیدن توی خواب فراموش کنیم.

حالا بریم ببینیم این جملات و جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی چی هستن و چقدر میتونن به ما انگیزه و انرژی مثبت برای یادگیری زبان بهمون بدن.

جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی

۱٫‍ Frank Smith: One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way.

یک زبان شما را در یک راهرو برای زندگی قرار می دهد. در طول مسیر دو زبان به هر دری باز می شود.

شاید این نقل قول به این معنی باشه که با دانستن بیشتر از یه زبان ، تمام آینده تون رو گسترش میدین. فرصت هایی برای یادگیری و مشاغل آینده وجود دارن. بدون شک کسی را می شناسید که ازراه دانش زبان دوم درهای او باز شدن. اگر کمی فکر کنین ، احتمالاً موافقید که شغل های زیادی وجود دارن که از زبان دوم استفاده می کنن. و با پذیرش یکی از اینها ، معلومه که ادم ها در جدیدی در زندگی آینده خودشون باز می کنن.

۲٫Sarah Caldwell: Learn everything you can, anytime you can, from anyone you can; there will always come a time when you will be grateful you did.

هرچه می توانید ، در هر زمان که می توانید ، از هرکسی که می توانید بیاموزید ؛ همیشه زمانی فرا خواهد رسید که سپاسگزار باشید.

یادگیری واقعاً بی اندازه است. یادگیری زندگی تون رو به طور برجسته ای تحت تأثیر قرار می ده. یادگیری قدرت تغییر زندگی شما را داره. ممکنه شما همین الان کاملا این موضوع رو در نکنید ، مخصوصاً وقتی که سعی می کنین ESL (یادگیری زبان یعنوان زبان دوم ) رو یاد بگیرین و با سختی ها روبرو هستین ، اما در پایان (درست مثل اکثر موارد دیگه وقتی بالغ می شین) ، ارزش این یادگیری را میبین. بعد از اون از هرچیزی و هرکسی که مهارت انگلیسی رو بدست آوردینپ قدردانی میکنین.

جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی

‍۳٫ Chinese Proverb: Learning is a treasure that will follow its owner everywhere.

یادگیری گنجینه ای است که صاحبش را در همه جا دنبال خواهد کرد.

وقتی یه چیزی رو یاد بگیری اون رو برای همیشه با خودت داری. هیچ وقت نه میتونی اون رو گم کنی و نه کسی میتونه ازت بگیرش. و این خیلی ارزشمنده.

‍۴٫Charlemagne: To have another language is to possess a second soul.

داشتن یک زبان دیگه ، داشتن روح دومه.

این نقل قول به معنای ساده اینه که شما می تونید چیزهای بیشتری را درک کنید زیرا به فرهنگ دیگری قدم گذاشته اید. با این کار می توانید فرهنگ دیگری فکر کنید ، درک کنید و احساس کنید… که مثل داشتن روح دوم است. داشتن یک روح و احساس و ارتباط با زندگی یک احساس شگفت انگیز است. اما آیا می توانید تصور کنید که بتوانید این کار را با دو یا چند زبان انجام دهید؟

جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی

‍۵.Johann Wolfgang von Goethe: Those who know nothing of foreign languages know nothing of their own.

کسانی که چیزی از زبانهای خارجی نمی دانند از خود چیزی نمی دانند.

۶٫‍Rita Mae Brown: Language is the road map of a culture. It tells you where its people come from and where they are going.

زبان نقشه راه یک فرهنگ است. این به شما می گوید که مردم آن از کجا آمده و به کجا می روند.

۷٫‍Oliver Wendell Holmes: Language is the blood of the soul into which thoughts run and out of which they grow.

‍زبان ، خون روحی است که افکار در آن رشد می کنند و از بین می روند.

جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی

۸٫‍Maya Angelou: ‍I admire people who dare to take the language, English, and understand it and understand the melody

من افرادی را که تحسین زبان ، انگلیسی ، و درک آن و درک ملودی را دارند ، تحسین می کنم

‍۹٫ ‍Ludwig Wittgenstein: The limits of my language mean the limits of my world.

محدودیت زبان من به معنای محدودیت جهان من است .‍

۱۰٫ ‍W. H. Auden: ‍A poet is, before anything else, a person who is passionately in love with language

‍یک شاعر قبل از هر چیز شخصی است که عاشقانه عاشق زبان باشد.

جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی

۱۱٫Cesar Chavez: ‍Our language is the reflection of ourselves. A language is an exact reflection of the character and growth of its speakers.

زبان ما بازتاب خود ماست. یک زبان بازتاب دقیق شخصیت و رشد گوینده های آن است.

۱۲٫ ‍‍Michael Gove: Learning a foreign language, and the culture that goes with it, is one of the most useful things we can do to broaden the empathy and imaginative sympathy and cultural outlook of children.

آموزش یک زبان خارجی و فرهنگی که با آن همراه است ، یکی از مفیدترین کارهایی است که می توانیم برای گسترش همدلی و همدلی خیالی و نگاه فرهنگی کودکان انجام دهیم.

۱۳٫ ‍Federico Fellini: A different language is a different vision of life.

‍زبانی متفاوت دید متفاوت از زندگی است.

۱۴. ‍Benjamin Whorf: Language shapes the way we think, and determines what we can think about.

زبان نحوه تفکر ما را شکل می دهد و تعیین می کند که درباره چه چیزی فکر کنیم.

جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی

۱۵٫‍Rita Brown: ‍Language exerts hidden power, like the moon on the tides.

زبان ، مانند ماه در جزر و مد ، قدرت پنهان اعمال می کند.

۱۶. ‍‍Angela Carter: Language is power, life and the instrument of culture, the instrument of domination and liberation.

زبان قدرت ، زندگی و ابزار فرهنگ ، ابزار سلطه و آزادی است.

جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی

۱۷٫‍J. Michael Straczynski: The quality of our thoughts is bordered on all sides by our facility with language.

کیفیت افکار ما از هر طرف با زبان ما همسایه است.

امیدوارم که از مقاله جملات بزرگان برای یادگیری زبان انگلیسی لذت برده باشین و این جملات بتونه براتون یه شروع پر از انرژی و پر انگیزه ای رو براتون رقم بزنه. فقط کافیه این جملات رو توی رندگیتون پیاده کنید و از هر کدوم قسمتی رو برای زندگیتون بردارید و استفاده کنین.

یادگیری زبان انگلیسی کار سختی نیست فقط کافیه اون رو با تمام وجود بخواید و با انگیزه راهتون رو شروع کنین. اگه تا الان وقت نکردین که شروع کنین هیچ وقت دیر نیست و یه پیشنهاد خوب میتونه استفاده از کلاسهای آنلاین و دوره های مکالمه آنلاین باشه چون با این روش مستونین توی هر زمان و مکانی زبان انگلیسی یاد بگیرید و کلی توی زمان صرفه جویی کنین.

آکادمی ۲۴talk این شرایط رو برای کسایی که دوست دارن زبان یاد بگیرن ولی به خاطر مشغله کاری یا چیزهای دیگه هیچ وقت این فرصت رو بدست نیاوردن با برگزاری کلاسهای آنلاین و دوره بزرگسالان و کودکان و نوجوانان این فرصت رو بوجود آورده که میتونین از زمانتون بهترین استفاده رو برای یادگیری زبان بکنین.