ماه ها و فصل ها به زبان انگلیسی یکی از مهمترین و اولیه ترین چیزهاییه که باید در زبان انگلیسی یاد گرفت. چون کلی در مکالمه و صحبت کردن ازشون استفاده میکنین ، پس بریم که سریع تر اونهارو باهم یاد بگیریم.

تفاوت بین تقویم شمسی و میلاد

۱٫ شروع سال نو در تقویم شمسی و برای ما در اول بهار و یکم فروردینه که برای کشورها با تقویم میلادی همون (۶مارس) میشه. ولی در تقویم میلادی شروع سال نو در ساعت۰۰:۰۰ شب روز در ۱ ژانویه و اول ماه ژانویه است. که برای ما تقریبا تاریخ ۱۰ دی محسوب میشه.

۲٫ ماه ها توی تقویم میلادی و شمسی یکی هستن ولی تاریخ شروع و پایان ماه ها باهم فرق میکنن.

تفاوت کریسمس و سال نو میلادی

شاید خیلی ها فکر کنن که کریسمس همون سال نو است و در یک روز اتفاق می افته. ولی کریسمس توی در روز ۳۵ دسامبر است ولی شروع سال نو ۵ روز بعدش یعنی از روز اول ژانویه شروع میشه.

فصل اول میلادی زمستان (winter)

ماه ها و فصل ها به زبان انگلیسی
winterزمستان
January ژانویه (۱۱ دی تا ۱۱ بهمن)
February فوریه (۱۲ بهمن تا ۹ اسفند)
Marchمارس (۱۰ اسفند تا ۱۱ فروردین)

فصل بهار (spring)

ماه ها و فصل ها به زبان انگلیسی
springبهار
April آوریل (۱۲ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت)
Mayمی (۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد)
June(۱۱ خرداد تا ۹ تیر)

فصل تابستان (summer)

ماه ها و فصل ها به زبان انگلیسی
summerتابستان
Julyجولای(۱۰ تیر تا ۹ مرداد)
Augustآگوست (۱۰ مرداد تا ۹ شهریور)
Septemberسپتامبر(۱۰ شهریور تا ۸ مهر)

فصل پاییز (autumn)

ماه ها و فصل ها به زبان انگلیسی
autumnپاییز
Octoberاکتبر (۹ مهر تا ۹ آبان)
Novemberنوامبر(۱۰ آبان تا ۹ آذر)
Decemberدسامبر (۱۰  آذر تا ۱۰ دی)

امیدوارم که از مقاله ماه ها و فصل ها به زبان انگلیسی تونسته باشی بهترین استفاده رو کرده باشی و ماه ها و فصل هارو یاد گرفته باشی ، فقط کافیه اونهارو مرور بکنی تا توی ذهنت بمونن.

اگر دوست داری که هرچی زودتر همه چیزهای اولیه مثل ماه ها و روزها و خیلی چیزهای دیگه رو بدون اینکه بخوای سرچ یکنی ویا از کسی بپرسی و وقتت گرفته بشه رو یاد بگیری و زبانت رو تقویت بکنی و راحت بتونی صحبت کنی و مکالمه ات رو قوی بکنی اما تا الان وقت اون رو نداشتی استفاده از کلاسهای آنلاین میتونه گزینه خوبی برات باشه.

مزیت کلاسهای آنلاین اینه که از هر زمانت میتونی برای یادگیری اونم هرجا که دوست داشته باشی مثلا توی خونه یا محل کار یا توی وقت های بیکاریت استفاده بکنی و کم کم سطحت رو توی زبان بالا ببری.

آکادمی ۲۴talk با برگزاری دوره هایی با روش های آموزشی مدرن ومتنوع مثل دوره های بزرگسالان و نوجوانان و کودکان برای هر سنی این مشکل رو برطرف کرده که میتونه فرصت خوبی برای استفاده از وقت های آزادت برای یادگیری زبان باشه.