واقعا یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟ یادگیری و تسلط به زبان انگلیسی ممکنه کار راحتی نباشه و برای تسلط بهش کلی زمان و انرژی باید گذاشت ولی بعد این همه تلاش و یادگیری چه سودی قراره به ما برسونه؟ این سوال ممکنه برای خیلی از ماها پیش بیاد. در جواب باید بگم یادگیری زبان انگلیسی در مقابل سختی هایی که داره با خودش کلی پاداش و هدیه هم برامون همراهش داره، از کمک به ما برای بهتر دیدن دنیا تا ایجاد فرصت های شغلی جدید و.. . یادگیری زبان انگلیسی میتونه درهای جدید رو به رومون باز کنه.

همه ما وقتی شروع به یادگیری زبان انگلیسی میکنیم، هدفی برای اینکار داریم و فایده این کار رو هم احتمالا تا جایی میدونیم. ولی جالبه بدونیم حتی اگه برای سرگرمی داریم انگلیسی یاد میگیریم باز هم زندگی ما رو تحت تاثیر قرار میده و کلی چیزهای مثبت به زندگیمون اضافه میکنه، حالا بریم ببینیم که این موقعیت های مثبت با یادگیری زبان انگلیسی چه چیزهایی هستن

یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟

۱- انگلیسی فرصت های شغلی جدیدی رو ایجاد می کنه

یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟

اولین و مهم ترین تاثیری که یادگیری زبان انگلیسی می تونه روی زندگی ما بذاره بوجود آوردن فرصت های شغلی بیشتر و جدید برای ما هست. این روزها بازار کار جهانی شده بسیاری از شرکت ها به کارمندانی نیاز دارن که بتونن با شرکا و مشتریان در سراسر جهان به انگلیسی ارتباط برقرار کنن. این به معنای داشتن کارمندانی هست که به انگلیسی صحبت می کنن.

آیا دنبال یه شغل خوب میگردین؟ آیا به دنبال ارتقا در شرکتتون هستین؟ یادگیری زبان انگلیسی یک گام مهم برای رسیدن به همه این هدف هاست.

بازار کار جهانی حتی موقعیت های جدیدی رو برای افراد دو زبانه ایجاد کرده. با یادگیری زبان انگلیسی، می تونین مترجم، معلم زبان یا یه متخصص بازاریابی انگلیسی برای یک شرکت جهانی بشین.

مهم نیست که کدوم مسیر شغلی رو تصمیم دارین دنبال کنین، یادگیری زبان انگلیسی یک مهارت ارزشمنده. این بهتون کمک می کنه تا یک کارمند بهتر و همینطور یک فرد کاملاً مطلوب باشین.

۲- بالا بردن اعتماد بنفس

یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟

یادگیری زبان انگلیسی به خودی خود باعث بالا رفتن اعتماد بنفس میشه. برای اینکه وقتی یه مهارت یا زبان رو یاد بگیرین با کلی کارهایی که میتونین بکنین و یه مزیت کسب کردین این خودش باعث بالا رفتن اعتماد بنفس میشه. دقیقا مثل بلد بودن یه هنر یا هر چیزی که بتونه شما رو از دیگران متمایز کنه یه ویژگی محسوب میشه و حس بهتری رو بهمون میده.

۳- لذت بردن از سفر به کشورهای انگلیسی زبان

یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟

یکی دیگه از مزیت های یادگیری زبان اینه که اگه خواستین به یه کشور انگلیسی زبان سفر کنین کلی جلو هستین و با داشتن این مهارت فقط از سفرتون لذت میبرین و هر نیازی که در سفر داشته باشین به راحتی میتونین با صحبت کردن اون رو برطرف کنین.

۴- ایجاد فرصت های تحصیلی بهتر

یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟

اگر انگلیسی رو برای گذروندن آزمونهایی مثل TOEFL یا AELTS (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) به اندازه کافی یاد بگیرین، می تونین در دانشگاه های انگلیسی زبان در سراسر جهان تحصیل کنین.

اگر می خواین به یه منطقه انگلیسی زبان نقل مکان کنین یا در یک منطقه دیگه کار کنین،ویزای دانشجویی می تونه شما رو به این هدف برسونه. یا ممکنه بخواین چند کلاس در خارج از کشور شرکت کنین. یک آزمون موفق انگلیسی به کالج ها و دانشگاه ها نشون می ده که برای اینکار آماده هستین و امکان تحصیل در بهترین دانشگاه ها در سراسر دنیا رو براتون فراهم میکنه.

حتی اگر به یه دلیل خاص نیازی به شرکت در امتحان ندارین یا قبلاً از دانشگاه فارغ التحصیل شدین، تحصیل در یه آزمون انگلیسی هنوز هم می تونه بهتون در بهبود مهارت های زبانی کمک کنه. این مهارت های اساسی لازم برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی رو بهتون یاد میده و اگر توی آزمون قبول شدین، به این معنیه که زبان انگلیسیتون خیلی قوی شده!

۵- انگلیسی زبان برتر اینترنت هست

یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟

انگلیسی پر استفاده ترین زبان آنلاین هست و نزدیک به ۱ میلیارد کاربر با این زبان گپ می زنن. اگر می تونین انگلیسی رو درک کرده و بخونین، می تونین به منابع آنلاین بیشتری دسترسی پیدا کرده و از اونها لذت ببرین.

می تونین مقالات خبری آنلاین رو بخونین. می تونین درباره یه ویدیوی انگلیسی نظر بدین. همینطور می تونین توییت های مشاهیر انگلیسی زبان رو ببینین و استفاده کنین و یا توی یه بحث در یک انجمن شرکت کنین و خیلی کارهای دیگه.

این واضحه که اگر فقط از اینترنت برای مرور و سرگرمی استفاده می کنین، بکارتون میاد. ولی خیلی از افراد و مشاغل نیاز به تحقیق و بازاریابی و یا برقراری ارتباط و توسعه ارتباطات آنلاین دارن پس انگلیسی برای موفقیت حیاتیه.

همینطور ایمیل امروزه روشی معمول برای گفتگو با مردم در سراسر جهان هست. ایمیل روش اصلی ارتباط بسیاری از شرکت ها با مشتریان یا مشاغل دیگه هست. امکان نوشتن ایمیل یا مکاتبات به زبان انگلیسی یکی دیگه از دارایی های مهم کارفرمایان هست.

۶- انگلیسی زندگیتون رو سرگرم کننده تر می کنه

آیا می خواین کتاب های انگلیسی بیشتری رو بخونین؟ یا گزینه های بیشتری برای دیدن یه فیلم انگلیسی داشته باشین؟ یادگیری زبان انگلیسی، دنیای سرگرم کننده ای رو براتون رقم میزنه. چون با یادگیری زبان انگلیسی دیگه نیازی به ترجمه ها و زیرنویس ها نخواهین داشت و می تونین از نسخه های اصلی و معتبر لذت ببرین.

درک زبان انگلیسی به این معنیه که از فیلم های محبوب هالیوود و همچنین فیلم های کلاسیک از نسل های مختلف لذت ببرین.

آیا می دونین حتی وقتی که هنوز در حال یادگیری زبان هستین می تونین از هزاران فیلم سرگرم کننده انگلیسی لذت ببرین و حتی با فیلم ها یادگیریتون رو کامل تر کنین؟

امیدوارم از مقاله یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟ لذت برده باشین.

اگر تا الان وقت یادگیری زبان انگلیسی رو به خاطر مشغله های کاری یا زندگی ند اشتین بهتون یادگیری از راه آنلاین رو میتونم پیشنهاد بکنم. این روش با داشتن مزایای زیادی که داره مشکل محدودیت زمان رو از بین میبره و از هر زمانی حتی زمان استراحتتون میتونید برای یادگیری شروع بکنید.

یادگیری زبان انگلیسی چه تاثیری در زندگی ما داره؟

یه پیشنهاد خوب برای یادگیری زبان و تقویت مهارت مکالمه میتونه استفاده از دوره های صرفا مکالمه آنلاین باشه. این دوره ها به خاطر تمرکز روی مکالمه و داشتن یه مربی با تجربه که بیشتر از هر کسی سعی میکنه باهاتون مکالمه بکنه و اشکالاتتون رو برطرف بکنه یه فرصت خوب میتونه باشه.

یکی از پیشنهاد ها برای آموزش آنلاین میتونه آکادمی مجازی ۲۴talk باشه که با داشتن اساتید با تجربه و تیم پشتیبانی قوی ،همه دوره های بزرگسالان ، نوجوانان ، کودکان و مخصوصا دوره های صرفا مکالمه که تخصص خاصی در اون داره رو پوشش میده و روش های آموزشی مخصوص متناسب با هر سنی رو داره. و هدفش نتیجه بخش بودن کلاسها و دوره ها است.