دوره مهاجرت

دوره های زبان انگلیسی مهاجرت

دوره زبان انگلیسی مخصوص مهاجرت

دوره مهاجرت از این نظر بسیار مهم و کابردی است که،پیش نیاز مهاجرت به هر کشوری یادگیری زبان کشور مقصد می باشد.

انگیزه یادگیری زبان انگلیسی خیلی وقت ها بعد از تصمیم برای مهاجرت کاری یا تحصیلی ایجاد میشه. شکی نیست که یادگیری یک زبان جدید تلاش و زمان قابل توجهی نیاز داره.شرکت در کلاس زبان بدون قصد مهاجرت با آرامش و فراغ خاطر بیشتری انجام میشه ولی اگر متقاضی مهاجرت باشید، استرس های محدودیت زمانی و انجام پیگیری های متعدد (ددلاین‌های دانشگاه‌ها، مصاحبه با سفارتخانه و غیره) میتونه باعث کاهش تمرکز شما بشه.هدف اصلی دوره مهاجرت موسسه زبان ۲۴Talk اینه که با یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما، در بازه زمانی مد نظرتون شما رو به سطح مطلوب برسونه. با این متد، یکی از دغدغه های اصلی شما قبل از مهاجرت، یعنی همون یادگیری زبان انگلیسی، زیر نظر اساتید مجرب رفع میشه و شما میتونین تمرکز بیشتری روی بقیه امور مهاجرتیتون داشته باشین.

زبان انگلیسی مخصوص دوره مهاجرت

نیاز به مدرک زبان ندارید؟

نیاز به مدرک دارید؟

تمام کارها انجام شده و آماده سفر هستید؟

شما نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارید ولی نیاز به دانش زبان دارید
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
برای مهاجرت نیاز به ارائه مدرک زبان ندارید؟

شما نیاز به ارائه مدرک زبان ندارید، ولی نیاز به دانش زبان دارید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خوداشتغالی در بیشتر کشور ها نیاز به ارائه مدرک زبان ندارد ولی شما برای برقراری ارتباط ، رشد در تجارت و حتی کارهای روزمره نیاز به رسیدن به سطح مناسبی از زبان انگلیسی دارید.

آکادمی ۲۴Talk در دوره مهاجرت چه کمکی می تواند برای این گروه انجام دهد؟

دوره های مکالمه محور زبان انگلیسی آکادمی به گونه ای طراحی شده اند که شما را در سریع ترین زمان به سطح مناسبی از توانایی در مکالمه برسانند. حالا شما با شرکت در کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی قبل از مهاجرت روی دو مهارت شنیداری و مکالمه بیشترین برنامه ریزی را خواهید داشت و در مدت زمان کوتاهی به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

برای مهاجرت باید آزمون های بین المللی شرکت کنید؟

شما نیاز به ارائه یک مدرک زبان بین المللی دارید.

همانطور که میدانید، مهاجرت از طریق کاری یا تحصیلی یکی از پر اهمیت ترین مدارک، ارائه مدرک زبان می باشد. اگر کشوری که تمایل به مهاجرت به آن را دارید، انگلیسی زبان باشد یا دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل را دارید به زبان انگلیسی نیاز دارد، ارائه یک مدرک بین اللملی بسیار پر اهمیت می شود.

آکادمی ۲۴Talk در دوره مهاجرت چه کمکی می تواند برای این گروه انجام دهد؟

خوب ارائه مدرک بحث پیچیده تری است به نسبت فقط یادگیری زبان انگلیسی، شما به عنوان یک زبان آموز باید مسلط به مهارت های زبان عمومی، باید توانایی آزمون دادن نیز داشته باشید، ما در آکادمی ۲۴Talk تمام این مراحل را شبیه سازی کرده و با استفاده از استاندارد های روز دنیا بهترین متدولوژی را در اختیارتان قرار میدهیم. ولی زبان نسخه مشترکی ندارد، پیشنهاد میکنیم قبل از هر تصمیمی حتما یک مشاوره و یک جلسه رایگان ما را انتخاب کنید تا بهترین برنامه ریزی تحصیلی را در اختیارتان قرار دهیم. آزمون های مطرح زبان انگلیسی همچون آیلتس و تافل نیاز به برنامه ریزی و استفاده از منابع صحیح را دارد. امروزه هزاران منبع برای هر کدام از این آزمون ها در اخیتار می باشد ولی مشخصا زمان کافی برای مطالعه و استفاده از تمام آنها در اختیار زبان آموزان نیست، حالا تاثیر انتخاب بهترین روش برای این دوره اهمیت بسیار بالایی دارد.

شما نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی دارید مثل مهاجرت از طریق دانشگاهی یا مهارت
آمادگی آزمون مهاجرت
مهاجرت تصمیم بزرگی در زندگی هر انسانی است، لذا آشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ کشور مقصد و زبان مکالمه آنها کمک شایانی برای راحت تر شدن این مسیر می باشد.
دوره آمادگی زبان مهاجرت
مهاجرت شما قطعی شده است؟ نیاز به مرور و آمادگی بیشتر دارید

چه قبل تر مدرک زبان انگلیسی را گرفته باشید چه نه، این دوره روی آمادگی شما قبل از سفر است.

با دانش مناسی از زبان انگلیسی قبل از مهاجرت، یک قدم از بقیه جلوتر هستین و میتونین از فرصت های زیادی بهره ببرین. مثلا یک فرصت شغلی خوب رو تنها به این دلیل که نمیتونین منظورتون رو برسونین (حداقل خواسته برخی از کارفرماها) از دست نمیدین.

آکادمی ۲۴Talk چه کمکی می تواند برای این گروه انجام دهد؟

چه شما مدرک زبان انگلیسی داشته باشید چه نداشته باشید، فراموش نکنید که همیشه تدریس در محیط های آموزشگاهی به تنهایی فرق دارد با مکالمات روزمره و به اصلاح کوچه بازاری در کشور مقصد شما. حال ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این اختلاف را نیز در این بخش از دوره برای شما از بین ببریم. شما علاوه بر رسیدن به سطح مناسبی از اعتماد به نفس در مکالمه و فهمیدن مکالمات، با اصلاحات رایج در محاوره های روزمره نیز آشنا خواهید شد، فراموش نکنید آکادمی ۲۴Talk همیشه در این مسیر همراه شماست.

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.