زبان انگلیسی برای مهاجرت

زبان انگلیسی برای مهاجرت

دوره زبان انگلیسی برای مهاجرت مختص متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان یا غیر انگلیسی زبان را دارند . در این دوره تلاش می‌شود با تمرکز بر روی جنبه های کلیدی زندگی روزمره در کشور مقصد زبان آموز را به سطح مطلوب دانش ارتباطات روزمره و رسمی برساند.

مهاجرت کاری

داشتن یک شغل با درآمد مناسب یکی از دغدغه‌های امروزه ماست و خیلی از ماها برای دستیابی به این خواسته به دنبال کشوری برای مهاجرت کاری هستیم که اون شغل با مهارت‌های ما هم‌خوانی داشته باشد و دغدغه مالی ما را نیز رفع کند .

مهاجرت تحصیلی

در سراسر جهان افراد زیادی هستند که برای تحصیل تصمیم به مهاجرت به کشور دیگری می گیرند، ایران هم جز آن دسته کشورها است و دانشجویان بسیاری هستند که تصمیم به مهاجرت تحصیلی می گیرند و قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند.

برای سفر به کشورهای اروپایی فقط با هدف گردشگری، شما باید اخذ ویزای توریستی شینگن را در اولویت کارهای خود قرار دهید. ویزای توریستی شینگن برای شما این امکان را فراهم می کند تا به مدت ۹۰ روز در یک دوره ۶ ماهه وارد منطقه شینگن شوید.

مهاجرت با سرمایه گذاری

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از روش‌های مهاجرت است که  به این صورت است که فرد با سرمایه گذاری مبلغ مشخصی در یک کشور، برای مدتی حق برداشت و درخواست سود ندارد و در عوض در این مدت می‌تواند اجازه اقامت در آن کشور را داشته باشد 

به مرکز آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت ۲۴TALK خوش آمدید

زبان انگلیسی برای مهاجرت

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خوداشتغالی در بیشتر کشور ها نیاز به ارائه مدرک زبان ندارد ولی شما برای برقراری ارتباط ، رشد در تجارت و حتی کارهای روزمره نیاز به رسیدن به سطح مناسبی از زبان انگلیسی دارید.
همانطور که میدانید، مهاجرت از طریق کاری یا تحصیلی یکی از پر اهمیت ترین مدارک، ارائه مدرک زبان می باشد. اگر کشوری که تمایل به مهاجرت به آن را دارید، انگلیسی زبان باشد یا دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل را دارید به زبان انگلیسی نیاز دارد، ارائه یک مدرک بین اللملی بسیار پر اهمیت می شود.
با دانش مناسی از زبان انگلیسی قبل از مهاجرت، یک قدم از بقیه جلوتر هستین و میتونین از فرصت های زیادی بهره ببرین. مثلا یک فرصت شغلی خوب رو تنها به این دلیل که نمیتونین منظورتون رو برسونین (حداقل خواسته برخی از کارفرماها) از دست نمیدین.ما این نیاز‌ها و دیگر نیازهایی که ممکن است برای یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت داشته باشید را شناسایی کرده‌ایم و با متد منحصر به فرد و کلاس ‌های شخص سازی شده به این نیاز‌ها پاسخ داده ایم.

انتخاب اساتید مناسب و با تجربه
انتخاب موارد آموزشی مناسب با سطح زبان آموزان
عدم تعطیلی کلاس‌ها در ساعت و روز توافق شده
برگزاری مرتب و منظم دوره طبق تعداد جلسات ثبت نام شده
رعایت کلیه قوانین شرعی و اخلاقی و پرهیز از هرگونه مظاهر فساد اخلاقی
یک جلسه جبرانی در طول ترم در صورت تشکیل نشدن از سمت زبان آموزان خواهیم داشت. 
کلاس ها به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار می شوند. 
حداقل سن شرکت در کلاس‌ها ۱۷  می باشد.
زبان آموز متعهد به حضور در کلاس در راس ساعت مقرر می باشد.

در ۲۴talk آموزش شخصی سازی می‌شود و هر زبان آموز بسته آموزشی مختص خود را دریافت می‌کند . آگاهی از نوع مهاجرت شما اعم از تحصیلی، کاری، توریستی و یا سرمایه گذاری و …. (با مدرک یا بدون مدرک) بعد از تعیین سطح و بررسی نیازمندی شما شیوه یادگیری زبان انگلیسی مخصوص خودتان آماده و در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در کوتاهترین زمان به بهترین نتیجه دلخواه خود برسید . و با شرکت در یک جلسه رایگان کلاس های ما می‌توانید با شیوه و نحوه تدریس اساتید ما آشنا شوید.

چرا زبان انگلیسی برای مهاجرت ۲۴talk ؟

دوره مهاجرت از این نظر بسیار مهم و کابردی است که،پیش نیاز مهاجرت به هر کشوری یادگیری زبان کشور مقصد می باشد. انگیزه یادگیری زبان انگلیسی خیلی وقت ها بعد از تصمیم برای مهاجرت کاری یا تحصیلی ایجاد میشه. شکی نیست که یادگیری یک زبان جدید تلاش و زمان قابل توجهی نیاز داره. شرکت در کلاس زبان بدون قصد مهاجرت با آرامش و فراغ خاطر بیشتری انجام میشه ولی اگر متقاضی مهاجرت باشید، استرس های محدودیت زمانی و انجام پیگیری های متعدد (ددلاین‌های دانشگاه‌ها، مصاحبه با سفارتخانه و غیره) میتونه باعث کاهش تمرکز شما بشه. هدف اصلی دوره مهاجرت موسسه زبان ۲۴Talk اینه که با یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما، در بازه زمانی مد نظرتون شما رو به سطح مطلوب برسونه. با این متد، یکی از دغدغه های اصلی شما قبل از مهاجرت، یعنی همون یادگیری زبان انگلیسی، زیر نظر اساتید مجرب رفع میشه و شما میتونین تمرکز بیشتری روی بقیه امور مهاجرتیتون داشته باشین.

زبان انگلیسی برای مهاجرت
نیاز به مدرک زبان دارید؟

شما نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی دارید مثل مهاجرت از طریق دانشگاهی یا مهارت

خوب ارائه مدرک بحث پیچیده تری است به نسبت فقط یادگیری زبان انگلیسی، شما به عنوان یک زبان آموز باید مسلط به مهارت های زبان عمومی، باید توانایی آزمون دادن نیز داشته باشید، ما در آکادمی ۲۴Talk تمام این مراحل را شبیه سازی کرده و با استفاده از استاندارد های روز دنیا بهترین متدولوژی را در اختیارتان قرار میدهیم. ولی زبان نسخه مشترکی ندارد، پیشنهاد میکنیم قبل از هر تصمیمی حتما یک مشاوره و یک جلسه رایگان ما را انتخاب کنید تا بهترین برنامه ریزی تحصیلی را در اختیارتان قرار دهیم. آ

زبان انگلیسی برای مهاجرت
نیاز به مدرک زبان ندارید؟

شما نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارید ولی نیاز به دانش زبان دارید

دوره های مکالمه محور زبان انگلیسی آکادمی به گونه ای طراحی شده اند که شما را در سریع ترین زمان به سطح مناسبی از توانایی در مکالمه برسانند. حالا شما با شرکت در کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی قبل از مهاجرت روی دو مهارت شنیداری و مکالمه بیشترین برنامه ریزی را خواهید داشت و در مدت زمان کوتاهی به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

زبان انگلیسی برای مهاجرت
آماده سفر هستید؟

مهاجرت تصمیم بزرگی در زندگی هر انسانی است، لذا آشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ کشور مقصد و زبان مکالمه آنها کمک شایانی برای راحت تر شدن این مسیر می باشد.

چه شما مدرک زبان انگلیسی داشته باشید چه نداشته باشید، فراموش نکنید که همیشه تدریس در محیط های آموزشگاهی به تنهایی فرق دارد با مکالمات روزمره و به اصلاح کوچه بازاری در کشور مقصد شما. حال ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این اختلاف را نیز در این بخش از دوره برای شما از بین ببریم. شما علاوه بر رسیدن به سطح مناسبی از اعتماد به نفس در مکالمه و فهمیدن مکالمات، با اصلاحات رایج در محاوره های روزمره نیز آشنا خواهید شد، فراموش نکنید آکادمی ۲۴Talk همیشه در این مسیر همراه شماست.

برنامه ما برای شما

کارگاه اصطلاحات زبان انگلیسی
دوره کودکان :

کودکانی که یادگیری زبان را از سنین کم آغاز می‌کنند از مزیت های فوق العاده‌ای بهره‌مند می‌شوند و تثبیت زبان در ذهن کودکان بسیار سریع‌تر انجام می‌شود .کودکان از یادگرفتن لذت می برند و خوشحال می شوند. اگر متد آموزشی صحیحی به آن‌ها آموزش داده شود، آن‌ها را با طراوت‌تر می‌کنند و در نتیجه بچه‌ها از تدریس لذت می برند و سرعت یادگیری آن‌ها بالا می‌رود. برای دیدن اطلاعات بیشتر راجب دوره کودکان می‌توانید به صحفه دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان ۲۴talk  مراجعه کنید .

کارگاه بحث آزاد Free discussion
دوره صرفا مکالمه :

دوره صرفا مکالمه مناسب افرادی است که قصد دارند در مدتی کوتاه توانایی انجام مکالمه را در سطح قابل قبولی به دست آورند. در طی این دوره زبان آموز به طور مستقیم با مبحث گرامر درگیر نخواهد شد. دلیلش هم اینه که این دوره، با نگاه واقعی و کاربردی به زبان انگلیسی طراحی شده. به زبان ساده تر، مبنای علمی این دوره، مثل دیگر دوره های ۲۴Talk، اینه که هدف از یادگیری زبان صرفا کسب دانش زبانی نیست بلکه کسب مهارت استفاده از این دانش به عنوان ابزار ارتباطی هست.

دوره آیلتس
دوره آیلتس :

از آن جایی که تدریس مهارت ها در دوره آیلتس این مرکز به صورت تفکیک شده انجام می گردد، این امکان وجود دارد که داوطلبان کلاس های خود را در سطوح متفاوتی بگذرانند؛ بدین معنی که ممکن است شخصی در مهارت Writing دوره ی Pre-IELTS و در مهارت Reading دوره ی IELTS خود را سپری کند. این موضوع کمک بسیاری به هدفمندتر بودن دوره و مطالب ارائه شده می کند. این امکان نیز وجود دارد که زبان آموزان کلاسی تنها برای یکی از مهارت های مورد نیاز خود بردارند و آموزش خود را تنها در یک بخش ادامه دهند.

سوالات متداول

شاید برای شما هم سوال باشد!لازم به گفتن نیست که در تمامی راه و در تک تک گام های شما، مشاورین و تیم آموزشی مجموعه­‌ی ۲۴talk برای ارائه ی هر چه بهتر خدمات و تضمین موفقیت شما، همراهتان خواهند بود

زبان انگلیسی برای مهاجرت

شما نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی دارید مثل مهاجرت از طریق دانشگاهی یا مهارت

برای اطلاع از قیمت های این دوره می‌توانید به صحفه تعرفه خدمات ۲۴talk  مراجعه کنید