یادگیری کلمات انگلیسی برای برخی از رایج ترین سبزیجات ، بخشی اساسی (مهم) در یادگیری واژگان انگلیسی است. در زبان انگلیسی ، زیاد مشخص نیست که چه تفاوتی بین سبزی و میوه وجود دارد. نگرانش نباشید ، ما این رو براتون روشن میکنیم! و در آخر ،لیست کامل سبزیجات به انگلیسی رو یاد میگیرید.

آیا می دانید حدود ۲۰ هزار نوع گیاه خوراکی (چیزی که می توانید بخورید) وجود دارد؟ و جالبه که بدانید ۲۰% از سبزیجات ۹۰% مواد غذایی در رژیم مارو تشکیل میده.

سبزیجات برای انگلیسی زبانان شامل چه چیزهایی میشوند؟

برچسب “سبزیجات” شامل بسیاری از گیاهان خوراکی مختلف و همچنین بسیاری از آنهایی که فکر میکنید میوه هستن میخوره. طبق گزارش Healthline ، سبزیجات برگ ، ریشه و ساقه گیاهانی است که می خوریم. گرچه کلمه سبزی بیشتر اصطلاح آشپزی (پخت و پز) است. ما میوه ها و سبزیجات را عمدتا به این دلیل جدا می کنیم که میوه ها معمولاً شیرین یا ترش هستند ، در حالی که سبزیجات غالباً شیرین (پر از طعم و مزه) نیستند و در دستورهای غذایی شور (شیرین) استفاده نمی شوند.

نحوه تمرین نام سبزیجات به انگلیسی

لیستی از ۲۹ نام سبزیجات به انگلیسی که قصد داریم باهاتون به اشتراک بگذاریم یک شروع عالی است! اما ، برای تسلط بر آن ، باید این واژگان جدید را تمرین کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از برخی از این منابع انجام دهید.

English-Learn Online

vegetables-name-in-english

این وب سایت دارای چندین مسابقه گیاهی ، بازی و تمرین است. می توانید با خواندن لیست های واژگان آنها شروع کنید. سپس ، با گزینه flashcard تمرین کنید. و هنگامی که احساس آمادگی کردید ، می توانید خود را با جملات مثالی و آزمونهایی که در دسترس هستند محک بزنید.

British Council

vegetables name in english

شبیه انگلیسی-یادگیری آنلاین ، British Council دارای وب سایتی با چند روش مختلف برای تمرین مانند تطبیق نام سبزیجات با تصاویر آنها است. همچنین فرصتهای زیادی را برای تمرین مهارتهای خواندن و هجی در اختیار شما قرار می دهد. با گذراندن مدتی در این وب سایت ، با نام سبزیجات به انگلیسی بیشتر آشنا و اعتماد به نفس خواهید کرد.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی برای بالا رفتن دایره لغات غذایی

سبزیجات ریشه ای

سبزیجات ریشه ای گیاهان خوراکی هستند که در زیر زمین (در خاک) رشد می کنند. آنها منبع خوبی از کربوهیدرات های سالم هستند و به طور شگفت انگیزی اکثر مواد مغذی (ویتامین ها و مواد معدنی) از پوست آنها تأمین می شود. سبزیجات ریشه ای نیز منبع عالی انرژی هستند.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۱٫ Beet (چغندر)

در انگلستان چغندر را Kingdom می نامند. آب چغندر همچنین می تواند به عنوان یک رنگ قرمز طبیعی برای پارچه یا رنگ مواد غذایی استفاده شود.

۲٫ Radish (تربچه)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۳٫ Potato (سیب زمینی)

آیا می دانید بیش از ۲۰۰۰ نوع مختلف سیب زمینی وجود دارد که در ۱۶۰ کشور در سراسر جهان کشت می شود؟

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۴٫ Sweet Potato (سیب زمینی شیرین)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۵٫ Carrot (هویج)

هویج حاوی بتا کاروتن است که به سلامت چشم شما کمک می کند.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۶٫ Garlic (سیر)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۷٫ Onion (پیاز)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

لیست سبزیجات ساقه ای

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

همانطور که از نام آن پیداست ، سبزیجات ساقه ساقه یا درسطح زمین هستند. سبزیجات ساقه ای تقریباً (همه) خوراکی هستند ، بنابراین ضایعات غذایی بسیار کمتری نسبت به سبزیجات دیگر وجود دارد.

۱۱٫ Lettuce (کاهو)

بیش از دوازده (۱۲) نوع مختلف کاهو وجود دارد ، از جمله کاهو بیب ، گل موزی ، مروارید و کوه یخ.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۱۲٫ Spinach (اسفناج)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۱۳٫ Kale (کلم پیچ)

کلم پیچ پادشاه گیاهان سبزیجات برگ پر از مواد مغذی (پر از مواد مغذی) است و به عنوان یک ابرغذا (غذایی که ویتامین ها و مواد معدنی زیادی دارد) محسوب می شود. کلم پیچ در سالاد و سوپ ها واقعاً خوشمزه (خوشمزه) است.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۱۴٫ Cabbage (کلم)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۱۵٫ Arugula (آرگولا)

آروگولا یک برگ سبز تیره و خوش طعم است که به بسیاری از نام های دیگر از جمله موشک ، کلوره ، رکت ، روکولی و روکلو خوانده می شود.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

سبزیجات سر یا گل

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

این سبزیجات گلهای خوراکی یا سر گیاهان هستند. بسیاری از این سبزیجات سرشار از ویتامین C و K هستند و بهتر است بخارپز یا بو داده شوند (در فر پخته شوند).

۱۶٫ Broccoli (کلم بروکلی)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۱۷٫ Artichoke (کنگر فرنگی)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۱۸٫ Cauliflower (گل کلم)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

سبزیجاتی که در واقع میوه هستند

ممکن است تعجب آور باشد که بسیاری از قسمتهای گیاهان خوراکی وجود دارد که معمولاً سبزیجات هستند اما در واقع میوه هستند. در حالی که پنج سبزیجات زیر واقعاً میوه هستند ، آنها این لیست را تهیه کرده اند زیرا اکثر مردم آنها را به عنوان سبزیجات طبقه بندی می کنند.

۱۹٫ Tomato (گوجه فرنگی)

اگر عاشق پیتزا و ماکارونی هستید ، احتمالاً گوجه فرنگی هم دوست دارید! این سبزیجات متنوع (که به طرق مختلف قابل استفاده است) معمولاً در غذاهای ایتالیایی و سالادها استفاده می شود.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۰٫ Cucumber (خیار)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۱٫ Avocado (آووکادو)

در زندگی خود احتمالاً افراد زیادی را ملاقات نخواهید کرد که عاشق آووکادو نباشند یا حداقل آنها را دوست ندارند! این “سبزیجات” صاف ، کره ای و سالم ماده اصلی در گوآکامول است.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۲٫ Eggplant (بادمجان)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۳٫ Pepper (فلفل)

انواع مختلفی از فلفل وجود دارد که از شیرین تا تند خطرناک متفاوت است. نوع محبوب فلفل ، فلفل دلمه ای است که به رنگ های قرمز ، نارنجی ، زرد یا سبز یافت می شود.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

کدوها

کدو سبز نیز در گروه میوه ها قرار می گیرد. با این حال ، انواع مختلفی از کدو سبز وجود دارد ، بنابراین یک دسته جداگانه برای آنها ایجاد شده است. کدو سبز دانه ای دارد و از گل رشد می کند. حداقل ۱۶ نوع کدو حلوایی وجود دارد که معمولاً در آشپزی استفاده می شود.

۲۴٫ Butternut Squash (کدو حلوایی)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۵٫ Pumpkin (کدو تنبل)

این کدو تنبل دلچسب (سالم و سیرکننده) در آش بسیار خوشمزه است.

کدو تنبل ها همچنین بسیاری از افراد را به فکر هالووین می اندازند ، تعطیلاتی که آنها را در فانوس های جک (یک کدو تنبل توخالی با چهره ای ترسناک یا خنده دار) تراشیده اند.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۶٫ Zucchini (کدو سبز)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

(قارچ)Fungus

به قارچ های خوراکی mushrooms گفته میشه. قارچ های خوراکی می توانند در بالا و پایین زمین رشد کنند. مراقب باشید فقط قارچ هایی را که بیرون می یابید نخورید ، زیرا بسیاری از آنها سمی (مضر یا کشنده) هستند.

۲۷٫ Portobello Mushroom (قارچ Portobello)

قارچ پورتوبلو بسیار بزرگ است و گاهی اوقات برای تهیه همبرگر قارچ پورتوبلو کبابی می شود.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۸٫ Shiitake Mushroom (قارچ شییتکه)

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

۲۹٫ White Button Mushroom (قارچ دکمه سفید)

این قارچ های ساده و سفید به ماکارونی ، پیتزا و سالاد کمک زیادی می کنند و به تنهایی عالی هستند که با سیر پخته می شوند.

لیست کامل سبزیجات به انگلیسی

یادگیری واژگان ، از جمله نام سبزیجات به انگلیسی ، مانند پرورش باغ است. با کمی سخت کوشی و حوصله ، به زودی واژگان فراوانی (زیادی) خواهید داشت که می توانید برای برقراری ارتباط به زبان تازه آموخته شده خود استفاده کنید!

برای افزایش دایره لغات و استقاده از اونها در مکالمه باید دایرع لغاتتون رو قوی تر بکنین. برای این کار میتونین از دوره های آموزشی آنلاین استفاده بکنین.مزیت این دوره ها صرفه جویی در زمان و هزینه های رقت و آمد هست و همینطور نداشتن محدودیت زمان و مکان یکی دیگه از این مزایا هست.

برای تقویت مکالمه یه پیشنهاد خوب میتونه استفاده از دوره های صرفا مکالمه آنلاین استفاده کنین.

امروزه با توجه به وقت کم و مشغله های زیاد ارزش اوقات فراغت خیلی گرانبها تر و ارزشمند تر شده. همه ما برای این اوقات کلی برنامه ریزی میکنیم تا در طول هفته بعد از کلی کار بتونیم یه زمانی رو خالی بکنیم و اون رو به استراحت ، تفریح ، ورزش و … بگذرونیم.

توسعه اینترنت ، روش های زندگی مارو به کلی تغییر داده . توی دنیای امروز دیگه کتر کسی برای خرید ، پرداخت قبض ها ، کارهای بانکی و .. به فروشگاه و عابر بانک و بانک میره. خب معلومه چرا؟ چون اینترنت کار مارو راحتر کرده و با زدن چندتا دکمه روی موبایل میتونیم توی خونه راحت همه این کارهارو انجام بدیم.

این موضوع به یادگیری زبان انگلیسی هم سرایت کرده و بیشتر مردم دوست دارن بدون اینکه وقتشون رو توی ترافیک و رفت و امد هدر بدن توی خونه وقتی راحت نشستن زبان انگلیسی یاد بگیرن. همین موضوع باعث شده هروز به تعداد زبان آموزان آنلاین اضافه بشه.

یکی از پیشنهاد ها برای آموزش آنلاین میتونه آکادمی مجازی ۲۴talk باشه که با داشتن اساتید با تجربه و تیم پشتیبانی قوی ،همه دوره های بزرگسالان ، نوجوانان ، کودکان و مخصوصا دوره های صرفا مکالمه که تخصص خاصی در اون داره رو پوشش میده و روش های آموزشی مخصوص متناسب با هر سنی رو داره. و هدفش نتیجه بخش بودن کلاسها و دوره ها است.