TOEFL speaking: چگونه ناخودآگاه خود را تقویت کنیم؟

TOEFL speaking: چگونه ناخودآگاه خود را تقویت کنیم؟

سلام. با یه قسمت دیگه از سری ویدیوهای “مهارت مکالمه تافل مرموز است” در خدمت شما هستیم. ویدیو چگونه ناخودآگاه خود را تقویت کنیم؟ را از دست ندهید.

اگر دنبال این هستید که روان و طبیعی انگلیسی صحبت کنید باید این کار را به ناخودآگاه خود بسپارید. و این اتفاق جز با تکرار و تمرین زیاد به دست نمی آید. تافل پلی برای ورود به دانشگاه‌های برتر دنیاست. این دانشگاه ها افرادی که از روی آگاهی و مدل های تعریف شده صحبت می‌کنند را نمی پسندند بلکه افرادی را که به طور ناخودآگاه و از روی عادت حرف می زنند را ترجیح می‌دهند.

تافل پلاس: برای موفقیت در مهارت مکالمه تافل قبل از هرچیز باید ترس شما از صحبت کردن بریزد و اعتماد به نفس کافی را کسب کنید. بسیاری از شما حتی از اینکه دیگران انگلیسی صحبت کردنتان را بشنوند نیز خجالت می‌کشید. منتظر نمانید تا تنها شوید و سپس به تمرین کردن بپردازید. سعی کنید در سخت‌ترین شرایط نیز با اعتماد به نفس انگلیسی صحبت کنید. اگر می‌توانید با دوستی قرار بگذارید که همیشه انگلیسی صحبت کنید. در محیط دانشگاه، پشت تلفن در خیابان یا دیگر مکانهای عمومی نیز با این دوست خود انگلیسی صحبت کنید. فرض کنید که دوست شما زبان فارسی را بلد نیست و تنها انگلیسی را متوجه می‌شود. این کار باعث می‌شود که ترس شما از انگلیسی صحبت کردن بریزد و اعتماد به نفس کافی برای این قسمت کسب کنید.

دقت کنید که در هنگام آزمون صدای شما توسط میکروفون ضبط شده و شخصی مقابل شما وجود ندارد. این موضوع می‌تواند کمی برایتان سخت باشد. فرض کنید در حال صحبت کردن برای یک فرد هستید و حتی از حرکات دست و صورت نیز استفاده کنید. این کار باعث می‌شود استرس کمتری به شما وارد شده و با اعتماد به نفس بیشتری صحبت کنید.

اگر برای مکالمه انگلیسی احتیاج به تمرین و برنامه ی منسجم تری دارید پیشنهاد میکنم در دوره ی مکالمه زبان انگلیسی آکادمی آنلاین ۲۴talk شرکت کنید.

در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید.
امیدوارم ویدیو چگونه ناخودآگاه خود را تقویت کنیم؟ را پسندیده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *