TOEFL speaking: چطور در یک اتاق شلوغ مصاحبه تافل بدهیم؟

TOEFL speaking: چطور در یک اتاق شلوغ مصاحبه تافل بدهیم؟

در ویدیو چطور در یک اتاق شلوغ مصاحبه تافل بدهیم؟ با شما راهکارهایی را برای داشتن تمرکز در مکان‌های شلوغ برای آمادگی شما در محیط مصاحبه توانایی مکالمه تافل به اشتراک گذاشته‌ایم.
اکثر ما برای دروس خودمون در یک محیط آرام در اتاق شخصی یا کتابخانه‌ای ساکت به مطالعه می‌پردازیم و عادت به فضاهای پر سر وصدا برای یک مصاحبه را نداریم. مثالی که جوش در این ویدیو می‌زند تفاوت بین یک فوتبالیست و یک گلف باز را مطرح می‌کند. کسی که گلف بازی می‌کند در یک فضای آرام و بدون استرس روی ضربه خود تمرکز می‌کند اما فوتبالیست‌ها در فضایی پر سر و صدا و پر هیجان به بازی می‌پردازند. بیشتر بازیکنان فوتبال در ابتدای دوران حرفه‌ایشان از استرس بالایی برخوردارند اما بعد از مدتی این موضوع نه تنها اذیتشان نمی‌کند بلکه فوتبال در ورزشگاه خالی و بدون صدا را دوست ندارند.
پس شما هم باید قل از اینکه در شرایط آزمون قرار بگیرید به صحبت کردن و پرسش و پاسخ در مکان‌های شلوغ عادت کنید. برای اینکه عادت کنید بهترین راه این هست که با دوستانتان در کافه‌ها و یا پارک‌ها بنشینید و او شروع کند از شما سوال بپرسد. حالا اگر تنها هم باشید می‌توانید در آن محیط‌ها از خودتان سوال‌های متداول را بپرسید و به آن‌ها پاسخ دهید و صدای خود را ضبط کنید.
تافل پلاس : برای تقویت مهارت مکالمه بهترین راه هم صحبت شدن با افراد بومی(native) هست. منظور افرادی ست که زبان اولشان انگلیسی باشد. اگر دوست انگلیسی زبان ندارید می‌توانید در گروه‌ها و سایت‌های اجتماعی به دنبال یک پارتنر برای تقویت زبان خود بگردید.
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید.
امیدوارم ویدیو چطور در یک اتاق شلوغ مصاحبه تافل بدهیم؟ برای شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *