TOEFL speaking: نمونه مصاحبه مهارت مکالمه تافل ۲۰۲۰

TOEFL speaking: نمونه مصاحبه مهارت مکالمه تافل ۲۰۲۰

سلام. با یکی دیگر از ویدیوهای مهارت مکالمه تافل در خدمت شما هستیم. امروز ویدیو نمونه مصاحبه مهارت مکالمه تافل رو برای شما به اشتراک گذاشتیم.

یک نمونه آزمون می‌تونه تمرین خوبی برای شما باشه. یک نمونه صحبت کردن تافل یک سازمان اساسی برای پاسخگویی شما به سوالات تافل است. اولین باری که شما می‌خواهید یک نمونه آزمون از خودتان بگیرید احتمالا شبیه به یک ربات به سوالات جواب می‌دهید. هدف اول شما برای بخش مکالمه تافل طبیعی و راحت صحبت کردن است. از هر نمونه آزمونی که می تواند به شما کمک کند راحت و طبیعی حرف بزنید حتما استفاده کنید.. در این ویدیو درباره ی نحوه مواجهه شما با یک نمونه آزمون تافل صحبت میشه تا شما بتونید از این منابع بسیار مهم به خوبی استفاده کنید.

تافل پلاس: یکی از مقوله‌هایی که باعث خواهد شد شما در آزمون تافل موفق شوید داشتن هدف دقیق و قابل اندازه گیری به همراه برنامه روزانه برای مطالعه خود هست. اینکه بدانید مطابق با نیازتان به چه نمره‍ای برای شما لازم است. به طور مثال برخی دانشگاه‌ها نمره بالای ۷۸ را می‌خواهند و بعضی از آن‌ها ممکن است که کف مورد نیاز قبولیشان ۱۱۰ باشد. بنابراین شما باید ابتدا هدفتان را حتی جزئی تر یعنی در هر چهار مهارت به تفکیک مشخص کنید. مدت زمانی که تا آزمون دارید را مشخص کنید تا بتوانید درباره میزان مطالعه روزانه و تلاش خود تصمیم گیری کنید. شما باید قبل از شروع مطالعه برای تافل نقاط قوت و ضعف خود را در مهارت‌های مختلف بدانید که بهترین روش برای یافتن آن‌ها شرکت در آزمون‌های آزمایشی تافل خواهد بود. در برنامه ریزی روزانه خود باید براساس نقاط قوت و ضعف خود میزان نیاز روزانه برای مطالعه هر مهارت را مشخص کنید. اگر هم به کمک بیشتر و برنامه ی منسجم تری نیاز داشتید پیشنهاد میکنم در دوره‌ی آیلتس آکادمی مجازی ۲۴talk شرکت کنید.

در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید.
امیدوارم ویدیو نمونه مصاحبه مهارت مکالمه تافل را پسندیده باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *