آیا همیشه دنبال بهترین سایت های خودآموز زبان انگلیسی بودید؟ هزاران سایت خودآموز زبان وجود داره که در این زمینه مطالب زیادی دارند که ممکنه این کار رو برای انتخاب شما سخت بکنه. ولی در مقاله بهترین سایت های خودآموز زبان انگلیسی چیست؟ (معرفی منابع آنلاین) ما چند سایت رایگان و متفاوت و کاربردی معرفی میکنیم که به شما میتونه در همه مهارتهای زبان انگلیسی کمک بکنه. با ما همراه شو تا بهترین سایت های انتخابی رو ببینیم تا بتونی ازشون استفاده کنی.

منابع و سایت های خودآموز رایگان زبان انگلیسی
منابع عمومی خودآموز زبان انگلیسی
منابع مکالمه خودآموز زبان انگلیسی
منابع گرامری خودآموز زبان

منابع عمومی خودآموز زبان انگلیسی

چندین سایت انگلیسی خارجی و داخلی، بعنوان بهترین سایت های خود آموز زبان انگلیسی وجود دارن که به صورت رایگان منابع و توضیحاتی رو برای یادگیری زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون زبان بین المللی رو در اختیارتون میزارن.

بهترین سایت های خودآموز زبان انگلیسی چیست؟ (معرفی منابع آنلاین)

در پایین به صورت خلاصه به توضیح و بررسی این سایت ها میپردازیم:

۲۴talk -1:

در این سایت داخلی در بخش آموزش رایگان با داشتن بخش های آموزشی رایگان مثل مقالات آموزشی ، کیو کارد آیلتس و همچنین آماده سازی فیلم های آموزشی و داستان ها و پادکست های متفاوت مثل پادکست British Council, BBC, VOA, آموزش هایی بطور مفصل در اختیار شما قرار داده که به خاطر ترجمه و نظم دهی هر بخش میتونه خیلی کاربردی باشه.

ef -2:

این سایت مجموعه ای از منابع یادگیری زبان رو در برگرفته. به هر قسمت از انگلیسی محاوره ای که علاقه داشته باشید می‌تونید از این سایت استفاده کنید.

۳- thoughtco:

این یه سایت همه فن حریفه! هر ابزار و نکته ای که لازم داشته باشید تو این سایت پیدا میشه. گرامر، لغات جدید، تلفظ، فایل های صوتی و متن های مختلف  برای بالا بردن مهارت “reading”، آزمون و… همه مواردی هستن که تو این سایت خودآموز زبان انگلیسی وجود دارن.

۴- usingenglish:

کلکسیونی از همه ملزومات یادگیری زبان انگلیسی (English as second language) برای معلم ها، زبان آموزان و دانشجوها به صورت خودآموز.

۵- uen:

این سایت اینترنتی منابع خوب و متنوعی برای اساتید زبان داره که دوست دارن با روش های روز تدریس دنیا پیش برن.

۶- cambridgeenglish:

برای افرادی که به دنبال بالا بردن مهارت های چهار گانه زبان(Listening, Reading, Writing, Speaking) و آمادگی در آزمون های تخصصی زبان هستن سایت خوبی هست.

۷- english-test:

تو این سایت می‌تونید از انگلیسی پایه تا سطوح پیشرفته زبان رو یاد بگیرید. پس هم تازه کارها و هم حرفه ای ها می‌تونن از این منبع استفاده کنند.حتما این پست را بخوانید   دانلود کتاب English File Intermediate-Plus

۹- examenglish:

این وب سایت مشخصا برای کسانی که قصد شرکت درآزمون های مختلف زبان انگلیسی دارن ساخته شده.

۱۰- englishinteractive:

سایتی که برای خودآموزی زبان انگلیسی مناسبه. همچنین معلم های زبان می‌تونن واسه برنامه های درسی کلاس از این سایت ایده بگیرن. یا حتی به صورت آنلاین تمرین های اونو سر کلاس انجام بدن.

۱۱- learnenglish:

اگه می‌خواید انگلیسی خودآموز رو از صفر شروع کنید این سایت به شما پیشنهاد میشه.

منابع مکالمه خودآموز زبان انگلیسی

بهترین سایت های خودآموز زبان انگلیسی چیست؟ (معرفی منابع آنلاین)

۱- real-english:

محتویات این سایت مجموعه ای از ویدیوهای آنلاین هست که در اونها با مردم کشورهای انگلیسی زبان مصاحبه شده و همه مصاحبه ها فی البداهه هستن. موضوع این ویدیوها مختلف هست و همه ویدیوها در گروه های گرامر و لغات طبقه بندی شدن.

۲- repeatafterus:

کسانی که به ادبیات انگلیسی علاقه دارن می‌تونن تو این سایت بهترین متن های ادبی (کپی مجاز) رو همراه با فایل های صوتی مربوط به متن ها به صورت رایگان دانلود کنند.

۳- learnenglish.britishcouncil:

اول سطح زبانتون رو تعیین کنید و بعد شروع کنید. مهارت های شنیداری(listening) خودتون رو ارتقاء بدید. اینجا تمرین های خوبی برای همه سطوح در نظر گرفته شده.

۴- talkenglish:

اگه  مبتدی هستید و دنبال یه منبع واسه مکالمه ابتدایی انگلیسی می‌گردید talkenglish رو به شما پیشنهاد می‌کنیم.

۵- free-english-study:

به جز مهارت شنیداری، سه مهارت نوشتن، خوندن و مکالمه تون رو از سطح مبتدی تو این سایت تقویت کنید.

۶- esolcourses:

برای سطوح مبتدی درس های آسون، بازی های مختلف و تست های مهارت سنج تو این سایت تعبیه شده.

۷- englishconversation:

اصطلاحات عامیانه آسون و ابتدایی برای یادگیری مکالمه مبتدی ها تو این سایت پیدا میشه.

۸- audioenglish:

کلکسیونی از کلیپ های صوتی  برای تقویت مهارت شنیداری و مکالمه.

۹- superawakening:

نکته ها و ترفندهای کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی محاوره ای که به صورت pdf از این سایت قابل دریافت هست.

۱۰- englishlive.ef:

ده تا از مهم ترین نکات یادگیری زبان انگلیسی در خانه.

۱۱- urbanpro:

نکته ها و ترفندهایی برای یاد گرفتن لغات انگلیسی جدید.حتما این پست را بخوانید   چگونه به زبان انگلیسی کنفرانس بدهیم

منابع گرامری خودآموز زبان

بهترین سایت های خودآموز زبان انگلیسی چیست؟ (معرفی منابع آنلاین)

۱- سایت داخلی ۲۴talk:

در این سایت داخلی میتونید در بخش آموزش رایگان وارد آموزش رایگان گرامر بشید که در این بخش بطور مفصل آموزش گرامر و نکات اون توضیح داده شده.

۲- talkenglish:

داشتن پایه قوی گرامری نه تنها به ساخت جملات درست کمک میکنه ، بلکه مهارت های مکالمه ای (صحبت کردن و نوشتن) شما رو هم بهبود می‎‌بخشه. تمرینات این سایت شما رو به این اهداف می‌رسونه.

۳- grammarbank:

 با خوندن کتاب مهارت های زیادی رو یاد می‌گیریم. یکیش هم گرامره. تو این سایت متن هایی هست که قوانین پایه گرامر رو علاوه بر لغات جدید به شما یاد میده.

۴- englishgrammar:

درس های گرامری موجود در این سایت رو می‌تونید دانلود، و یا با دوستانتون به اشتراک بذارید.

۵- engvid:

سه تا از راهکارهای کاربردی  آشنایی با ساختار جمله، کلمات جدید و حروف اضافه اینجا به شما معرفی میشه.

۶- english-online:

این سایت برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی از پایه تا مرحله حرفه ای شدن با شما همراه میشه.

و اما حرف آخر:

یکی از راه های بی دردسر یادگیری مکالمه زبان ، دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی هست که به تازگی طرفدارهای زیادی پیدا کرده. کلاسهای مجازی برای آموزش به افرادی که نیاز دارن مکالمه شون رو قوی بکنن با داشتن یه مربی که بتونن باهاش مکالمه بکنن و زودتر در این مهارت پیشرفت کنند ساده ترین و سریع ترین راه برای یادگیری میتونه باشه.

امیدوارم مقاله بهترین سایت های خودآموز زبان انگلیسی چیست؟ (معرفی منابع آنلاین) برات مفید بوده باشه. برای تقویت مهارت ها و اطلاع از دوره های آموزش آنلاین در این مهارتها آکادمی ۲۴talk میتونه برای صرفه جویی در وقت و یادگیری در هر مکان و زمان با داشتن مربی ها و اساتید با تجربه بهتون بطور حرفه ای در هرکدوم از مهارت ها کمک بکنه.

این آکادمی با راهنمایی های استادهای متبحرش در این زمینه، برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی از پایه تا مرحله حرفه ای شدن با شما همراه میشه.