کتاب First Friends 2 American مناسب آموزش زبان انگلیسی به کودکان سنین بسیار پایین است و جلد دوم سری سه جلدی کتاب های American/British First Friends است. مجموعه کتاب های First Friends از جدیدترین انتشارات آکسفورد است و در دو نسخه ی تلفظ آمریکایی و بریتانیایی ارائه می شود که در اینجا می‌توانید به رایگان کتاب First Friends 2 American (نسخه آمریکایی) را دانلود کنید.

تمرکز جلد اول کتاب First Friends بر روی آموزش الفبای زبان انگلیسی و شمارش اعداد همراه با شعر، آهنگ، داستان های کوتاه، فعالیت های سرگرم کننده و بازی های متنوعی است که فرایند آموزش زبان را برای کودکان بسیار جذاب و مفرح کرده است.

آموزش این مجموعه بعد از کتاب Little Friends توصیه می شود که مقدمه ای است بر سری یه جلدی کتاب های فرست فرندز.

جلد دوم کتاب فرست فرندز شامل ۱۰ درس با موضوعات کاربردی و متنوع است: ۱- سلام و احوالپرسی ۲- کلاس درس ۳- وقت بازی ۴- وسایل و اشیا ۵- شکل ها و رنگ ها ۶- حیوانات خانگی ۷- لباس ها ۸- اعضای بدن ۹- خانواده ۱۰- غذاها

دانلود کتاب First Friends 2 American

کتاب دانش آموز First Friends 2 American و فایل صوتی آن را می توانید به رایگان از سایت آکادمی مجازی آموزش زبان انگلیسی ۲۴talk دانلود کنید:

جلد اول این مجموعه را می توانید از مطلب دانلود رایگان کتاب First Friends 1 – American دانلود کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.