کتاب First Friends 1 American مناسب آموزش زبان انگلیسی به کودکان سنین بسیار پایین است و جلد اول سری سه جلدی کتاب های American/British First Friends است. مجموعه کتاب های First Friends از جدیدترین انتشارات آکسفورد است و در دو نسخه ی تلفظ آمریکایی و بریتانیایی ارائه می شود که در اینجا می توانید به رایگان کتاب First Friends 1 American (نسخه آمریکایی) را به همراه فایل صوتی آن دانلود کنید.

تمرکز جلد اول کتاب First Friends بر روی آموزش الفبای زبان انگلیسی و شمارش اعداد همراه با شعر، آهنگ، داستان های کوتاه، فعالیت های سرگرم کننده و بازی های متنوعی است که فرایند آموزش زبان را برای کودکان بسیار جذاب و مفرح کرده است.

آموزش این کتاب بعد از کتاب Little Friends توصیه می شود که مقدمه ای است بر سری یه جلدی کتاب های فرست فرندز.

جلد اول کتاب فرست فرندز شامل ۱۰ درس با موضوعات کاربردی و متنوع است: ۱- سلام و احوالپرسی ۲- خانواده ۳- مدرسه ۴- رنگ ها ۵- اسباب بازی ها ۶- صورت ۷- لباس ها ۸- غذا ۹- در مزرعه ۱۰- بزرگ و کوچک (تضاد)

کتاب First Friends 1 - American

کتاب دانش آموزFirst Friends 1 – American را می توانید به رایگان از سایت آکادمی مجازی آموزش زبان انگلیسی ۲۴talk دانلود کنید:

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز First Friends 1 – American :

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.