https://24talk.ir/

۵ قانون برای روان صحبت کردن در زبان انگلیسی

۱٫گرامر را مطالعه نکنید

این قانون ممکن است برای بسیاری از دانشجویان عجیب به نظر برسد ، اما این یکی از مهمترین قوانین است. اگر می خواهید راحت صحبت کنید ، گرامر را مطالعه کنید ، پس بدون مطالعه گرامر باید سعی کنید انگلیسی یاد بگیرید.

مطالعه گرامر فقط شما را کند کرده و شما را گیج می کند. شما به هنگام گفتن جملات به جای گفتن جمله به طور طبیعی ، به قوانین فکر خواهید کرد. به یاد داشته باشید که تنها بخش کوچکی از انگلیسی زبانان کمی بیش از ۲۰٪ از کل قوانین دستور زبان را می شناسند. بسیاری از دانشجویان ESL گرامر بیشتری را نسبت به انگلیسی زبانان می دانند.

۲٫ یادگیری عبارت ها

بسیاری از دانش آموزان واژگان و لغت ها را یاد می گیرند و سعی می کنند بسیاری از کلمات را در کنار هم قرار دهند تا یک جمله مناسب ایجاد شود. اما آنها نمی توانند یک جمله مناسب ایجاد کنند. دلیل آن این است که آنها عبارات را یاد نگرفته اند. وقتی کودکان یک زبان را یاد می گیرند ، کلمه و عبارت را با هم یاد می گیرند. به همین ترتیب ، شما نیاز به مطالعه و یادگیری عبارات دارید.

۳٫ خواندن و گوش دادن کافی نیست، تمرین صحبت کردن آنچه می شنوید را انجام دهید!

خواندن ، گوش دادن و صحبت کردن مهمترین جنبه های هر زبان است. همین مسئله در مورد زبان انگلیسی نیز صادق است. با این حال ، صحبت کردن تنها شرط مسلط بودن است. طبیعی است که نوزادان و کودکان ابتدا صحبت کردن را یاد می گیرند ، تسلط پیدا می کنند ، سپس شروع به خواندن می کنند ، و در آخر نوشتن. بنابراین نظم طبیعی: گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن ، نوشتن باید انجام شود.

۴٫ خود را در زبان انگلیسی غوطه ور کنید.

این که شما چقدر باهوش هستید ارتباطی به قادر بودن شما به صحبت کردن به زبان خارجی ندارد. هر کس می تواند حداقل به یک زبان در دنیا صحبت کند. این یک واقعیت اثبات شده است..

برای تبدیل شدن به یک انگلیسی زبان خوب ، لازم نیست به خارج از کشور بروید. شما فقط باید خود را با مطالب انگلیسی احاطه کنید. شما می توانید با دوستان خود فقط به زبان انگلیسی صحبت کنید. همچنین می توانید با موبایل دائما به مکالمات انگلیسی گوش دهید. همانطور که می بینید ، می توانید با تغییر آنچه در محیط اطراف شماست ، به نتیجه برسید. خود را در زبان انگلیسی غوطه ور کنید تا سریعتر یاد بگیرید.

صحبت کردن به انگلیسی

۵٫ مطالب صحیح را مطالعه کنید

بنابراین ، مهم است که مطالبی را مطالعه کنید که معمولاً توسط بیشتر افراد استفاده می شود.

مشکلی دیگر که می بینم این است که بسیاری از دانشجویان اخبار را مطالعه می کنند. اشکال اینجاست که ، زبانی که آنها صحبت می کنند رسمی تر است و محتوایی که آنها استفاده می کنند سیاسی تر است و در زندگی معمولی مورد استفاده قرار نمی گیرد. درک این که آنها چه می گویند خوب است ، اما این برای مراحل پیشرفته مفید است که باید پس از یادگیری اصول اساسی انگلیسی مورد مطالعه قرار گیرد.

منبع: وبسایت ویرگول

نویسنده: Davod.khaki