دوره کار و تجارت
کار و تجارت

کار و تجارت

در دنیای امروزی، اهمیت دونستن زبان انگلیسی برای صاحبان مشاغل، مدیران شرکت ها و سازمان ها، فعالین عرصه کار و تجارت بر هیچکس پوشیده نیست. در واقع، اگر تو این گروه از افراد قرار می گیرین، تسلط بر زبان میتونه براتون باعث خلق فرصت های جدیدی باشه که منجر به پیشرفت کاریتون بشه. در عرصه تجارت نوین، نمیشه مستقل عمل کرد و هیچ ارتباطی با دنیای بیرون نداشت. 

شرط پیشرفت در کسب و کار تقویت ارتباطات فرامرزی و بین المللی هست که پیش نیاز اصلیش توانایی برقراری ارتباط با همتاهای خارجیتون به زبان انگلیسیه. شاید بگین که استخدام مترجم همزمان میتونه مشکل انتقال مفاهیم رو رفع کنه ولی واقعیت اینه که تاثیر گفتگو و مذاکره مستقیم چند برابر ارتباط با واسطه از طریق مترجم هست و اینکه، رسیدن به مهارت کافی برای استفاده از زبان در محیط های کاری و تجاری امری شدنیست.

یکی از دلایل عمده ای که مانع یادگیری زبان توسط مدیران و صاحبان مشاغل میشه، مشغله زیادشون و درگیری های متفرقه هست که مانع شرکت کردنشون در کلاس های زبانه. موسسه ۲۴Talk با ارائه راهکاری نوین و کاربردی به میزان زیادی در وقت با ارزش شما صرفه جویی می کنه. بخاطر اینکه کلاس ها از طریق مکالمه تصویری و با اساتید باتجربه انجام میشه، شما میتونین با تخصیص زمان کمتر از یک ساعت در روز اونم از محل دفتر یا شرکت خودتون، یادگیری زبان رو شروع کنید و این فرآیند رو تا زمان رسیدن به هدفتون ادامه بدین.

دوره کار و تجارت مناسب چه افرادی است؟

دوره کار و تجارت به ویژه مناسب افرادیه که یک پیش زمینه مختصر از زبان انگلیسی دارن و تمایل دارن بطور تخصصی تو زمینه های کسب و کار به ادامه یادگیری زبان بپردازن. محتوای تعریف شده در این دوره تمام کلمات و اصطلاحاتی که در زمینه بیزنس ممکنه به کارتون بیاد رو در قالب سطوح مختلف ارائه میده.

هر درس شما رو تو یک موقعیت کاری قرار میده (تماس کاری، شرکت در جلسات، نامه نگاری) و با تمرینات مرتبط همه اون چیزی که لازم دارین تا مهارت انجام اون کار رو کسب کنین رو به شما ارائه میده.

دراین دوره شما با مسایل و موضوعات مربوط به کسب و کار آشنا می شوید که  زبان حرفه ای و مهارت های ارتباطی رو برای دنیای مدرن کسب و کار ایجاد میکند. مضوعاتی مثل خرید و فروش، مهارتهای شغلی، بازاریابی، منابع انسانی و همه اصطلاحاتی که بهش نیاز دارید.

مخاطبین دوره کار و تجارت

مخاطبین این دوره تجار، مدیران و صاحبان مشاغلی هستند که در محیط کار نیاز به زبان انگلیسی را درک می کنند.

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

مهاجرت

دوره مهاجرت

هدف اصلی دوره مهاجرت موسسه زبان ۲۴Talk اینه که با یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما، در بازه زمانی مد نظرتون شما رو به سطح مطلوب برسونه.

دوره بزرگسالان

دوره بزرگسالان

جامع ترین دوره ۲۴Talk که میتونیم بهش بگیم دوره استاندارد موسسه که طیف وسیعی از نیازهای زبانی را پوشش میده. اولین ویژگی این دوره اینه که از مبتدی تا پیشرفته را پوشش میده.

آیلتس

دوره آیلتس

دوره نام آشنای آیلتس مناسب آن دسته از زبان آموزانیست که از پایه زبانی خوبی برخوردارند و قصد آمادگی و شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند.

لیست کتاب های دوره کار و تجارت

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.

تلفن

۰۲۱-۲۲۵۴۷۲۷۵ 

پست الکترونیک

official24talk@gmail.com

نشانی

تهران، پاسداران، دروس، خیابان هدایت، بالاتر از میدان هدایت، کوچه شیفته

با تکمیل فرم همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و برای زمان کلاس رایگان با شما هماهنگ میکنند.