دوره شرکت ها و سازمان ها

شرکت

دوره اختصاصی زبان انگلیسی برای شرکت ها و سازمان ها

زبان انگلیسی می تواند نقطه قوت تجارت شما باشد.

با این دوره می توانید پتانسیل پرسنل شرکت یا سازمان خود را شکوفا کنید. دوره آموزش زبان شرکت ها با ۲۴Talk باعث افزایش اعتماد به نفس شده و اعضای شرکت شما را قادر می سازد تا ارزش آفرینی بیشتری برای بیزینس شما داشته باشند.

شرکت

پیشرفت فردی و حرفه ای

تداوم گزینه های آموزشی در محل کار نه تنها قدردانی از کارکنان را نشان می دهد بلکه مطلوب ترین نوع امتیاز برای آن ها محسوب می شود. کارمندان خود را با انگیزه نگه دارید و بهترین استعداد ها را در زمینه کاری و حرفه ای خود جذب کنید.

آموزش زبان انگلیسی شرکتی

رقابت در سطح جهانی

کارمندان چند زبانه می توانند به گسترش و رشد تجارت در بازارهای جدید کمک کنند. تنوع شرکت خود را به یک دارایی تبدیل کنید.

بهره وری از طریق تیم سازی

بهره وری از طریق تیم سازی

علاوه بر آموزش مهارت های ارزشمند تجاری مانند ارائه، مذاکره و صلاحیت بین فرهنگی؛ دوره های ما فرصت خوبی برای فعالیت های تیمی فراهم می کند.

خدمات آکادمی ۲۴Talk برای سازمان یا شرکت شما

تمام آنچه برای یادگیری فراگیر زبان انگلیسی در سازمان شما نیاز می باشد، ما در اختیار داریم.

انعطاف پذیری

به این معنی که دوره های فشرده با قابلیت ارائه آموزشِ با کیفیت به یک تا ۱۰۰۰ نفر از کارمندان شرکت شما ارائه می شود. کارمندان شما می توانند از هر مکانی به یادگیری بپردازند مانند دفتر کار خود، خانه و یا در مسیر رفت و آمد. کلاس ها منطبق با برنامه تمام وقت یا نیمه وقت شرکت شما می توانند به صورت فشرده یا نیمه فشرده باشند.

اساتید خبره

اساتید ما دارای تجربه بسیار بالا هستند که آمادگی آموزش با کیفیت به مدیران و کارکنان شرکت های مختلف را دارند. ما مهارت های زبانی مورد نیاز محل کار را به افراد، از صنایع مختلف ارائه می دهیم.

آموزش

دوره های آموزشی ما هدفمند بوده و سازماندهی شده هستند. کلاس ها مشخصا منطبق بر نیازهای زبانی شرکت یا سازمان شما طرح ریزی می شوند و در قالب کلاس های گروهی کوچک یا به صورت خصوصی تشکیل می شوند. دوره های آموزشی ۲۴Talk منطبق بر چارچوب بین المللی CEFR هستند که مقبولیت بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد.

پشتیبانی

بخش جدا ناپذیر آکادمی همراه بودن تیم پشتیبانی و گروه آموزش در تمام مراحل برای کمپانی و شرکت شما می باشد، ما در این بخش به تمام موارد اعم از فنی و اجرایی تا نحوه آموزش نظارت داشته و تمام نیاز های جدید مخاطب را مورد بررسی قرار میدهیم تا به بهترین کیفیت، با رعایت استاندارد های آموزشی دنیا برسیم.

شرکت

دوره های دیگر آکادمی ۲۴Talk

مهاجرت

دوره مهاجرت

هدف اصلی دوره مهاجرت موسسه زبان ۲۴Talk اینه که با یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما، در بازه زمانی مد نظرتون شما رو به سطح مطلوب برسونه.

کار و تجارت

دوره کار و تجارت

دوره کار و تجارت مناسب افرادیه که یک پیش زمینه مختصر از زبان انگلیسی دارن و تمایل دارن بطور تخصصی تو زمینه های کسب و کار به ادامه یادگیری زبان بپردازن.

دوره صرفا مکالمه

دوره صرفا مکالمه

با داشتن مجموعا ۱۲ ترم میتونه در زمان نسبتا کوتاهی شما رو به اهدافتون برسونه. همچنین، سرعت یادگیری بالایی رو برای اونایی که با محدودیت زمانی درگیر هستن به همراه داره.

برای اطمینان شما عزیزان از انتخاب آکادمی ۲۴talk، یک جلسه رایگان، به منظور آشنایی بهتر با شیوه‌ی تدریس و بررسی سطح زبان شما در نظر گرفته شده است.این جلسه علاوه بر آشنایی شما با مجموعه، موجب آشنایی شما با استاد و بررسی سطح زبان شما نیز می‌شود.

کل مراحل ثبت نام و برداشتن کلاس رایگان فقط یک دقیقه زمان نیاز دارد.