خوندن داستان به زبان انگلیسی هم لذت بخشه هم آموزنده! شاید برای تو هم پیش اومده که دلت خواسته بتونی از زبان انگلیسیت برای خوندن کتاب داستان استفاده کنی اما وقتی لای یه کتاب رو باز کردی دیدی کلمه هاش خیلی سخته و اصلا سر در نمیاری چی به چیه. برای همین کتاب رو بستی و گذاشتی کنار. اما صبر کن! من برات یه راه حل دارم. کتاب های داستان سطح بندی شده بخون! این کتاب ها بر اساس سطح زبان انگلیسیت طراحی شده و هم بهت کمک میکنه کلمه هایی که بلد هستی رو تو قالب داستان ببینی هم با چندتا کلمه ی جدید آشنا بشی. امروز قراره از مجموعه Oxford Bookworms کتاب داستان انگلیسی Little Women (زنان کوچک) رو بهت معرفی کنم که می تونی نسخه PDF اش رو به همراه فایل صوتی اون از همین صفحه به رایگان دانلود کنی.

سطح این کتاب Level 4 هست و از سری کتاب های Oxford Bookworms انتخاب شده. اسم کتاب Little Women (زنان کوچک) نوشته  لوییزا می الکاته و در مورد زندگی ۴ خواهر – مگی، جو، بتی و ایمی مارچ – است، که با الهام از زندگی واقعی نویسنده با سه خواهرش نوشته شده‌. این رمان به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده‌.

دانلود کتاب داستان انگلیسی با فایل صوتی Little Women – سطح ۴ :

برای پیدا کردن سطح زبان خود برای خواندن کتاب های سطح بندی می توانید وارد لینک سایت Oxford Bookworms شده و به سوالات هر سطح که مدنظرتان هست جواب دهید تا براساس جواب های شما سایت سطح شما را مشخص کند.

خوندن سری کتاب‌های Oxford Bookworms برای زبان آموزها به شدت توصیه میشه به چند دلیل:

سطح بندی مختلف آموزشی از Starter تا Advanced

 تنوع بالایی از موضوع و ژانر کتاب همچون ماجراجویی، جنایی، عاشقانه، تخیلی و غیره

فایل صوتی داستان برای بهبود مهارت شنیداری و یادگیری نحوه صحیح تلفظ کلمات

تعداد زیاد واژگان جدید برای یادگیری زبان آموزان

کتاب های داستان Oxford Bookworms ، یکی از مجموعه‌های پرطرفدار داستان زبان انگلیسی و از سری کتاب های داستان سطح بندی شده توسط انتشارات آکسفورد است. کتاب های بوک ورمز در قالب ۷ سطح (سطح استارتر و ۶ سطح اصلی) طراحی شده‌اند تا بتوانند همزمان نیاز گروه‌های مختلف زبان‌آموزان در سطوح مختلف آموزشی را پوشش دهند.

بقیه ی کتاب های سطح بندی شده رو می تونی از صفحه ی معرفی کتاب داستان برای زبان آموزان ببینی یا اگه دنبال متن های کوتاه تر همراه با ترجمه کلمات مهم و سوالات درک مطلب هستی حتما به صفحه ی داستان کوتاه زبان انگلیسی سر بزن.

در ضمن می تونی کتاب های آموزشی رو به طور رایگان از صفحه ی دانلود رایگان کتاب های آموزش زبان انگلیسی دانلود کنی.