کتاب IELTS Speaking Strategies Ultimate Guide (راهنمای کامل استراتژی های اسپیکینگ آیلتس) نوشته ی Rachel Mitchell شامل تمام روش‌ها و تکنیک‌هایی است که برای هر سه بخش اسپیکینگ آیلتس به آن نیاز دارید. این راهنمای کامل شامل نکته‌ها، ترفندها و تمرین‌هایی است که اگر تنها ۱۰ دقیقه در روز آن‌ها را مطالعه کنید، می توانید در اسپیکینگ آیلتس نمره ی ۸ به بالا بگیرید.

پس اگر آزمون اسپیکینگ آیلتس برایتان دشوار است و دنبال کتابی هستید که کمک کند به ساده ترین روش در بخش اسپیکینگ آیلتس نمره ی ۸ به بالا بگیرید، مطالعه ی این کتاب را از دست ندهید.

کتاب IELTS Speaking Strategies Ultimate Guide

محتوای کتاب:

کتاب IELTS Speaking Strategies Ultimate Guide شامل تمام فرمول های ثابت شده، نکات، ترفندها، استراتژی ها، توضیحات، و ساختارهای پارت ۱، ۲ و ۳ آزمون اسپیکینگ آیلتس به همراه نمونه جواب هر بخش است.

این کتاب همچنین انواع مختلف سوال های آزمون اسپیکینگ را به طور کامل بررسی می کند و مرحله به مرحله به شما آموزش میدهد که چگونه جواب های خود را برای هر سه بخش آزمون اسپیکینگ آیلتس آماده کنید.

مخاطب کتاب:

این کتاب مناسب زبان آموزانی است که قصد دارند در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ی ۸ و بالاتر بگیرند. حتی اگر مهارت مکالمه ی شما خیلی خوب نیست، این کتاب می تواند شما را به سطح مطلوبی برساند.

شما می توانید این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.