کتاب Family and Friends Starter که اولین کتاب از مجموعه کتاب های سطح بندی شده Family and Friends است یک رویکرد دقیق و درجه بندی شده برای خواندن، نوشتن و مکالمه به زبان انگلیسی را به زبان آموزان کم سن ارائه می دهد.

کتاب Family and Friends Starter پایه ی کودکان را در یادگیری زبان انگلیسی تقویت می کند. این دوره با داشتن یک برنامه درسی به دقت درجه بندی شده برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی، همراه با یک برنامه آوایی واضح، زبان آموزان را در مدتی کوتاه از تشخیص حروف به سطح نوشتن و خواندن جملات ساده با اعتماد به نفس کامل می رساند.

رویکرد گام به گام این کتاب و درس های انگیزشی آن به کمک آهنگ، سرود، برچسب و نقش آفرینی داستانی سرعت یادگیری زبان انگلیسی را در کودکان بالا می برد.

برنامه درسی منسجم این کتاب برای آموزش مهارت نوشتن، کودکان را قادر می سازد تا مراحل نوشتن را از تشخیص حروف تکی تا نوشتن کلمات مستقل تا پایان درس ۹ به پایان برسانند.

کتاب Family and Friends Starter از یک برنامه درسی مبتنی بر گرامر در کنار آموزش مهارت های زبانی و آوایی بهره می گیرد. کودکان گرامر زبان انگلیسی را از طریق طیف وسیعی از فعالیت های گفتاری و نوشتاری تمرین می کنند.

کتاب Family and Friends Starter

نویسنده

Naomi Simmons

مشخصات کتاب

برنامه درسی به دقت درجه بندی شده برای خواندن و نوشتن که زبان آموزان کمک می کند از تشخیص حروف به سرعت به خواندن و نوشتن جملات ساده برسند.

برنامه آوایی گام به گام صداها در زبان انگلیسی را با روشی جذاب و سرگرم کننده معرفی می کند و منطبق با برنامه درسی خواندن و نوشتن است.

تمرین چپ به راست خواندن و نوشتن مخصوصا برای کودکان فارسی زبانی مفید است که به سیستم راست به چپ عادت دارند.

فعالیت های متنوع در هر درس و استفاده از آهنگ، سرود، نقش آفرینی داستانی و برچسب ها متناسب با سبک های مختلف یادگیری

طیف گسترده ای از متریال قابل چاپ و دیجیتال از جمله تست و ارزیابی برای اساتید

مخاطب کتاب

کتاب Family and Friends Starter برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده و اولین کتاب از سری کتاب های Family and Friends و مخصوص سطح پایه است. این کتاب برای شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان مناسب است.

شما می توانید ویرایش دوم نسخه دانش آموز این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود فایل های صوتی کتاب:

دانلود کتاب تمرین (workbook) کتاب:

برای دانلود جلدهای دیگر این مجموعه از صفحه ی دانلود رایگان کتاب های Family and Friends دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.