زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه
cambridge ielts

cambridge ielts فرصتی عالی برای زبان آموزان فراهم می‌کند تا خود را با آیلتس آشنا کنند، همچنین از تکنیک های آزمون آیلتس با استفاده از ESOL یا مواد تست معتبر که در آن ها تهیه شده می‌توانند استفاده کنند.

هر مجموعه شامل ۴ تست کامل برای شرکت کنندگان آزمون آکادمیک به علاوه ماژول های خواندن و نوشتن اضافی برای داوطلبان آموزش آیلتس جنرال می‌باشد. در هر کتاب مقدمه ای درباره مدل های مختلف سیستم امتیازدهی که توسط کمبریج ESOL استفاده شده است می‌باشد، بخش گسترده ای از تست ها و پاسخ ها، نوار های listening، این کتاب هارا را برای مطالعه و یادگیری ایده آل می‌سازد.

سری کتاب های کمبریج آیلتس مجموعه ی رسمی ای کتاب های آزمون آیلتس است که توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده است تا زبان آموزانی که بدنبال نمره قبولی عالی ۷ به بالا هستند کمک کند.

هرسال دو نسخه جدید متفاوت برای کمبریج آیلتس منتشر می‌شود که شامل یک کتاب برای بخش علمی و دیگری برای بخش جنرال می‌باشد. تا کنون ۱۳ کتاب ازین مجموعه منتشر شده شما می‌توانید این کتاب هارا همراه با نسخه صوتی آنها به صورت رایگان در اینجا دانلود کنید.

البته توجه داشته باشید که کتاب های ۱ و ۲ این مجموعه به دلیل قدیمی شدن دیگر برای آماده شدن برای آزمون آیلتس کاربردی ندارند.

Cambridge Practice Tests for IELTS 3

Cambridge Practice Tests for IELTS 4

Cambridge Practice Tests for IELTS 5


Cambridge Practice Tests for IELTS 6

Cambridge Practice Tests- 7

حتما این پست را بخوانید   آموزشگاه مکالمه و موسسات حضوری و آنلاین زبان در مشهد


Cambridge Practice Tests- 8

Cambridge Practice Tests- 9

Cambridge Practice Tests- 10

Cambridge Practice Tests- 11

Cambridge Practice Tests- 12

Cambridge Practice Tests- 13

حتما این پست را بخوانید   دوره مهاجرت

Cambridge Practice Tests- 14

کتاب های بیشتر کمبریج

آموزش آنلاین زبان انگلیسی فرصتی تازه برای یادگیری زبان با صرفه جویی در زمان، در خانه با اساتیدی که خود انتخاب کردید کلاس خود را در زمانی که خودتان انتخاب کردید برگزار کنید.

کلاس رایگان