مباحث(topic) مربوط به مکالمه آیلتس

مباحث(topic) مربوط به مکالمه آیلتس

بخش speaking آزمون آیلتس برای ارزیابی مهارت شما در معرفی خودتان و صحبت پیرامون تحصیلات و شغل شما انجام می‌گیرد. در این بخش ۳ نوع سوال متفاوت با هدف اینکه توانایی گفتگو شما در انواع موضوعات سنجیده شود از شما پرسش می‌شود و مهارت های زبانی شما در موقعیت های رسمی و غیر رسمی به چالش کشیده می‌شود.
ویدیو مباحث(topic) مربوط به مکالمه آیلتس (به همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی) در مورد این صحبت می‌شود که معمولا از شما در مورد چه موضوعاتی پرسیده می‌شود و چطور باید درمورد هر موضوع صحبت کرد.
در بخش دوم اسپیکینگ آیلتس، امتحان گیرنده برای شما یک کارت انتخاب می کند. این کارت یک موضوع اصلی دارد. موضوعات این کارت ها می توانند به شرح زیر باشند:

describe your favorite sport

talk about the last time you were not allowed to use your cell phone

describe your favorite celebrity

talk about your favorite shop

describe a present you were given that you liked

علاوه بر این سوال اصلی، چهار سوال دیگر که مربوط به همان سوال اصلی می باشد برای شما در این کارت تهیه شده است. شما یک دقیقه فرصت دارید تا ایده های خود را مرتب کرده و از آن ها یادداشت برداری کنید. سپس باید تا دو دقیقه درباره آن ها صحبت کرده و ایده های خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید.باید به این نکته توجه داشته باشید که ترتیب پاسخ دادن به سوالات و این که درباره هر سوال چقدر صحبت کنید هیچ تاثیری در نمره اسپیکینگ آیلتس شما نخواهد داشت. بنابراین استرس نداشته باشید و سعی کنید با آرامش ایده ها و نظر خود در مورد سوالات را بیان کنید. موضوعاتی که ممکنه از شما درموردش سوال شه میتونه درمورد خانواده، کار، تحصیلات، غذا، تعطیلات، آب و هوا، ورزش، دوستان و … باشه.
آزمون آیلتس شامل چهار بخش است: مهارت مکالمه (Speaking)، مهارت شنیداری (Listening)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت درک مطلب (Reading).
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون آیلتس را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo