چطور در خانه مهارت مکالمه آیلتس خود را تقویت کنیم؟

چطور در خانه مهارت مکالمه آیلتس خود را تقویت کنیم؟


چطور در خانه مهارت مکالمه آیلتس خود را تقویت کنیم؟
در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس، امتحان گیرنده از شما در سه بخش متفاوت سوال های متفاوتی می پرسد که شما باید با دقت به آن ها پاسخ دهید. برای تکمیل کردن بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس، بین ۱۱ تا ۱۴ دقیقه زمان نیاز است. این بخش از آزمون معمولا چند روز قبل از آزمون کتبی برگزار می شود. در قسمت اول اسپیکینگ آیلتس، امتحان گیرنده از شما سوالاتی درباره مطالب روزمره، علایق و چیز های ساده تر سوال می پرسد. تعداد این سوالات معمولا ۱۱ تا می باشد.
برای تقویت مهارت مکالمه آیلتس در خانه بعد از گوش دادن به مکالمه سعی نکنید آن را یادداشت کنید، صدای خودتون رو ضبط کنین تا اشکالات و ضعف و نحوه تلفظ خودتون رو بعدا بتونید اصلاح کنید و سعی کنید اون رو توسعه بدین و به روش دیگر آن را بیان کنید. در رابطه با موضوعاتی که در ویدیو‌ها صحبت می‌شود سعی کنید که از دایره واژگان متنوعی استفاده کنید که ممتحن را تحت تاثیر قرار دهد.
آزمون آیلتس شامل چهار بخش است: مهارت مکالمه (Speaking)، مهارت شنیداری (Listening)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت درک مطلب (Reading).
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون آیلتس را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo