TOEFL Listening: پنج اشتباهی که هر زبان آموزی انجام میدهد

TOEFL Listening: پنج اشتباهی که هر زبان آموزی انجام میدهد

این ویدئو ۵ مورد از مهمترین اشتباهات لیسنینگ تافل که اکثر داوطبان تافل در بخش لیسنینگ مرتکب میشن رو توضیح میده. این دست از مطالب بسیار اهمیت دارن چراکه پی‌بردن به این نکات نیازمند صرف وقت و تمرین زیاده که خیلی از ما وقتشو نداریم. این ویدئو تنها توی ۱۰ دقیقه تجربیات چندین ساعت تمرین بخش شنیداری رو در اختیارتون قرار میده، بعلاوه راهکارهایی رو هم معرفی میکنه.
این ویدیو به اشتباهاتی در لیسنینگ تافل اشاره می کند که می تواند برای همه دوطلبین بسیار مهم باشد. پس قبل از اینکه در آزمون تافل شرکت کنید این موارد را به ذهن بسپارید.
در این ویدیو (به همراه زیر نویس فارسی و انگلیسی) به ۵ مورد از  اشتباهات لیسنینگ تافل که ممکن است برای شما در بخش لیسنینگ تافل اتفاق بیفتد می‌پرازیم.
از جمله این اشتباهات می‌توان به اینکه شما در تلاش هستید همه مطالب و نکات رو متوجه بشید هست. شما احتیاج دارید که نکات مهم و کاربردی و کلیدی رو متوجه بشید که در این مورد در ویدیو توضیح داده شده.‌
یا اینکه شما هنگام انجام لیسنینگ آیلتس شروع به نوت برداری بکنید ولی نوت های شما صحیح و کاربردی نباشه. در مورد اینکه چطور برای نوت برداری کنید توی ویدیو توضیح داده شده و به طور مفصل درموردش صحبت شده.
اشتباهات دیگری نیز هستند که تماما توی این این ویدیو کاور شدن و میتونه کمک خیلی زیادی به شما در بخش لیسنینگ تافل بکنه.
آزمون تافل شامل چهار بخش است: مهارت مکالمه (Speaking)، مهارت شنیداری (Listening)، مهارت نوشتاری (Writing) و مهارت درک مطلب (Reading).
در بخش رسانه آکادمی رایگان آموزش آنلاین زبان ۲۴talk می‌توانید مجموعه فیلم‌های متنوعی از مهارت‌های آزمون تافل را مشاهده کرده و خودتان را محک بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *