کتاب Family and Friends 2 که دومین کتاب از مجموعه کتاب های سطح بندی شده Family and Friends است یک رویکرد دقیق و درجه بندی شده برای خواندن، نوشتن و مکالمه به زبان انگلیسی را به زبان آموزان کم سن ارائه می دهد.

کتاب Family and Friends 2 پایه ی کودکان را در یادگیری زبان انگلیسی تقویت می کند. این دوره با داشتن یک برنامه درسی به دقت درجه بندی شده برای خواندن و نوشتن زبان انگلیسی، همراه با یک برنامه آوایی واضح، زبان آموزان را در مدتی کوتاه از تشخیص حروف به سطح نوشتن و خواندن جملات ساده با اعتماد به نفس کامل می رساند.

رویکرد گام به گام این کتاب و درس های انگیزشی آن به کمک آهنگ، سرود، برچسب و نقش آفرینی داستانی سرعت یادگیری زبان انگلیسی را در کودکان بالا می برد.

کتاب Family and Friends 2 از یک برنامه درسی مبتنی بر گرامر در کنار آموزش مهارت های زبانی و آوایی بهره می گیرد. کودکان گرامر زبان انگلیسی را از طریق طیف وسیعی از فعالیت های گفتاری و نوشتاری تمرین می کنند.

آموزش این کتاب بعد از کتاب Family and Friends 1 توصیه می شود.

نویسنده

Naomi Simmons

مشخصات کتاب

برنامه ای بسیار منسجم برای آموزش مهارت های مختلف زبان

منابع منسجم قابل چاپ و دیجیتالی

برنامه گام گام آموزش سیستم آوایی

منابع آزمون شامل تست های Cambridge Young Learners English و Trinity Examinations

آهنگ و تمرین های تعاملی در سایت مخصوص زبان آموزان Student’s Site

مخاطب کتاب

کتاب Family and Friends 2 برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده و دومین کتاب از سری کتاب های Family and Friends و مخصوص سطح پایه است. این کتاب برای شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان مناسب است.

شما می توانید ویرایش دوم نسخه دانش آموز این کتاب ارزشمند را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کتاب تمرین (workbook) کتاب:

برای دانلود جلدهای دیگر این مجموعه از صفحه ی دانلود رایگان کتاب های Family and Friends دیدن کنید.

همچنین برای دسترسی به گنجینه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی زبان انگلیسی به صفحه کتاب مرکز آموزش رایگان آکادمی ۲۴talk مراجعه کنید.