در چندین سال گذشته شاهد تعدد موسسات مهاجرتی و آژانس های مهاجرتی شده ایم از این رو انتخاب موسسه مناسب برای سپردن کارهای مهاجرتی دشوار شده و پیدا کردن موسسه خوب نیاز به مطالعه و تحقیق فراوان دارد در ابتدا باید بگویم مهاجرت پروسه خود را دارد در ابتدا شما باید زبان مخصوص مهاجرت را بیاموزید برای مثال اگر شما قصد رفتن به کشور انگلیسی زبان را داشته باشید باید مدرک آیلتس یا تافل یا….. را برای ارائه سطح زبان خود داشته باشید که میتوانید درآکادمی های مناسب زبان انگلیسی ثبت نام و در کلاس های مخصوص این دوره ها شرکت کنید آکادمی زبان انگلیسی ۲۴talk دوره های آکادمیک ایلتس و تافل را به طور کامل ارائه میدهد همچنین یک دوره کاملا اختصاصی برای مهاجرت نیز ارائه میدهد پس از این شما تازه میتوانید به دنبال موسسات مهاجرتی مناسب که در این زمینه اطلاعات و دانش لازم را دارند بگردید.

موسسات مهاجرتی

متقاضی مهاجرت به خارج ، باید هوشمندانه در مسیر خود، اقدام به دریافت کمک کند چرا که پس از شروع و عقد قرارداد مهاجرتی، راه پیش ندارد. این انتخاب باید فوق العاده با تفکر، بررسی دقیق و درایت باشد. از این بابت در ابتدا باید برای خود مشخص کنید قست شما از مهاجرت چیست
۱)مهاجرت برای تحصیل در خارج از ایران
۲) مهاجرت برای کار در خارج از ایران
۳) مهاجرت برای زندگی در خاج از ایران

موسسات مهاجرتی چه میکنند ؟

موسسات مهاجرتی با استفاده از وکیل هایی که در کشورهای هدف دارند، بدون نیاز به رفت و آمد و هزینه های آن توسط خودِ شخص متقاضی مهاجرت، کار ها را به نیابت انجام داده و بستر را برای مهاجرت آماده می کنند. یا با استفاده از دانش و تجربه ای که در عرصه انجام این کار دارند روند کار را بهتر میدانند و کار را با اطمینان برای فرد متقاضی انجام میدهند و همین طور با توجه به تجربه و آگاهی که موسسات مهاجرتی دارند متقاضی مهاجرت مشاوره هایی دریافت می کند که کمک می کند اقدام اشتباه و بدون پیش بینی درست انجام ندهد. تقریبا میتوان به طور کلی گفت که راه مهاجرت بدون استفاده از موسسات مهاجرتی راه پرچالش و ممکن است پر اشتباهی باشد.

هزینه های مهاجرت به چه صورت است

موسسات مهاجرتی

بدیهیست که با توجه به نوع مهاجرت و کشور مقصد مهاجرت، هزینه های مهاجرت متنوع اند بعضی از کشور ها مهاجرپذیری بالایی دارند و هزینه ها یک روند متداولی را دارد مثلا برای مهاجرت تحصیلی به آلمان برای تحصیل شما مبلغ خیلی ناچیزی را میدهید البته به جز چند ایالت مشخص که هزینه تحصیل بالایی دارند و اما دسته بندی کلی هزینه ها به این صورت است که :
۱)هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی (ECA): که این در واقع همان معادل سازی مدارک میباشد برای مثال این نرخ در کانادا بین ۲۰۰ تا ۲۷۵ دلار کانادا به ازای مدارک تحصیلی هر متقاضی متغیر است. اگر در یکی از رشته های پزشکی تحصیل کرده اید، هزینه ارزیابی مدرک پزشکی شما ۱۸۲۰ دلار کاناداست و اگر در رشته داروسازی تحصیل کرده اید این هزینه ۶۶۵ دلار کاناداست.
۲)هزینه دریافت گواهی عدم سوء پیشینه:دریافت این گواهی ضروری است
۳)هزینه موسسات مهاجرتی :این هزینه برای هر کشور و برای هر نوع ویزا (تحصیلی ،کاری و…) متفاوت است اما به طور مثال هزینه اعزام دانشجو به آلمان طبق بخشنامه وزارت علوم ۱۳۰۰ یورو میباشد
۴) هزینه سفارت : بسته به نوع برنامه مهاجرتی، هزینه application fee متفاوت است. اقامت دائم، دریافت کارت PR، درخواست پناهندگی، خوداشتغالی، اجازه تحصیل، اجازه کار، و غیره چندی از انواع برنامه های مهاجرتی است.
۵) هزینه اسکان : هزینه سکونت شما کاملا متغیر میباشد و بستگی به این دارد که مثلا اگر شما دانشجو هستید میخواهید داخل خوابگاه بمانید یا خانه بگیرید بعد بستگی دارد به منطقه و شهر یا کشوری که داخل آن میخواهید زندگی کنید
۶) مدارک لازم برای مهاجرت :شما برای مهاجرت به کشور موردنظرتان قطعا باید زبان آن کشور را که بدانید هیچ بلکه باید کاملا مسلط باشید تا بتوانید مدارک زبان مربوطه را بگیرید اما همانطور که میدانید یادگیری انگلیسی در هرکشوری کاملا نیاز است و شما ساده تر میتوانید آن را یاد بگیرید و از پس امتحانات آن بربیایید .

نحوه انتخاب این ۱۰ موسسه برتر

برای انتخاب این موسسات فاکتورهایی وجود دارد که باید به آن ها توجه شود این فکتور ها موارد زیر هستند :
۱) تحت نظارت وزارت علوم باشند :هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت وزارت علوم داده میشود و شما برای حاصل شدن اطمینان باید چک کنید که موسسه مورد نظر شما در لیست وزارت علوم قرار دارد یا نه .

۲)داشتن وکیل دادگستری : مهاجرت همانطور که میدانید بر پایه علم و حقوق بنا شده است که این مورد کار وکلای دادگستری است. یک دفتر مهاجرتی بدون وکلای دادگستری مثل شیر بی دندان است. آن موسسه حتما باید وکیل مهاجرتی رسمی با پروانه وکالت دادگستری و کد فعالیت داشته باشد و بدون آن، و صرفا ارجاع دهنده بودن معیاری برای اعتماد و درست کاری نیست.
۳) داشتن هویت و برند :مرکز مهاجرتی باید مکانی ثابت لا شماره تلفن و خط ثابت داشته باشد و همچنین دارای نماد اعتماد باشد .یک موسسه فقط نباید یک صفحهی اینستاگرام یا یک وبسایت داشته باشد .
۴) به روز بودن :موسسات مهاجرتی بسیاری هستند که سال هاست فعالیت های اعزام دانشجو و مهاجرتی انجام می دهند. صرف قدیمی بودن نمی توان گفت این هادر زمره بهترین موسسات مهاجرتی قرار می گیرند. قوانین و شرایط مهاجرتی، شرایط مردم، اقتصاد، فرهنگ و بسیاری از فاکتورهای دخیل در پروسه مهاجرت روز به روز تغییر کرده و موسسه ای که انتخاب می کنید باید بسیار هوشمندانه، و با آگاهی از اخبار روز دست به راهنمایی شما بزند.

موسسات مهاجرتی

۱۰ سازمان برتر مهاجرتی

۱) موسسه مهاجرتی اپلای من : گروه مهاجرتی اپلای من با اعزام دانشجو و همچنین اقدام برای گرفتن ویزای کاری به شما در امر مهاجرت یاری میرساند .
اطلاعات :
تهران خیابان ولیعصر،بالاتراز ظفر، برج کیان ، طبقه ۱۵
تهران میدان ونک ، خیابان خدامی ،کوچه لیلی ،پلاک ۳ ،طبقه سوم ،،واحد۱
تماس :۲۸۴۲۹۲۹۲
شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹تا ۱۸
پنجشنبه ساعت ۹تا ۱۴

اپلای جرمنی

۲) موسسه مهاجرتی Go2TR : مهاجرت، سرمایه گذاری، مسافرت و تحصیل در خارج از کشور، موضوعاتی هستند که این روزها به شنیدنشان عادت کرده ایم، اما متاسفانه کمتر مجموعه ای تخصص لازم و کافی را جهت ارائه خدمات شایان در این زمینه دارد. از این رو با توجه به سابقه ی چندین ساله ی مان و با امید هموار کردن این مسیر پر پیچ و خم، قدم در این مسیر نهاده ایم .
اطلاعات :
آدرس : جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، طبقه ۲،واحد ۴
تماس با مشاوران : ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۲۱

10 سازمان برتر مهاجرتی


۳) موسسه مهاجرتی سیم آخر :
بعد از سال ها تجربه در حوزه مشاوره تحصیلی و مدیریت آموزش، اقدام به فعالیت در زمینهٔ ”مشاوره تحصیل در خارج از کشور“ و ”اعزام دانشجو“ نمود. شناخت سیستم آموزشی کشور و آشنایی با نیاز ها و دغدغه های دانشجویان، دانش‌آموزان، اولیاء و اعتماد آنان به مجموعه، انگیزه اصلی برای فعالیت جدید محسوب می شد. اعضای سیم‌آخر، چه در تیم پذیرش و چه در بخش ویزا و مهاجرت، همگی در جایگاه خود با تجربه و دلسوز بوده و رویکرد سیم آخر کماکان فرهنگی است.
اطلاعات :
تلفن : ۰۲۱۴۱۴۰۵
آدرس :بلوار نلسون ماندلا، بالاتر از ظفر ، بن بست بابک مرکزی ، پلاک ۵ ، طبقه ۲ ، واحد ۵

۱۰ موسسه برتر مهاجرتی

۴) موسسه مهاجرتی رهپ.یان مهاجر آتی نگر :از مهم‌ترین دلایل برتری موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر (که با شماره ۴۵۵۷۴ نزد اداره ثبت شرکت‌ها و با شماره ۹۸۰۱ نزد کانون وکلای دادگستری فارس به ثبت قانونی رسیده است) آن است که علاوه بر تمام معیارهایی که بر شمردیم، وکلای رسمی و فعالی در کشورهای مختلف، بویژه کانادا و استرالیا دارد.
اطلاعات :
دفترتهران: خیابان فرشته -خیابان بیدار – نبش کوچه مریم غربی – پلاک ۲/۱ – واحد ۴
دفتر شیراز (مرکزی): معالی آباد – نبش خیابان بهاران – مجتمع اداری آرین – طبقه ۳ واحد ۴
تلفن های تماس :
تلفن دفتر تهران: ۰۹۱۲۰۹۷۳۴۳۷ – ۰۲۱۲۲۰۵۵۶۲۱
تلفن دفتر مرکزی – شیراز: ۰۷۱-۳۶۳۸۳۳۹۲ – ۰۹۱۲۰۹۷۳۴۳۷

10 تا از برترین موسسات مهاجرتی

۵) موسسه مهاجرتی حامی مهاجر:
آماده خدمت رسانی و راهنمایی شما در زمینه مهاجرت هستند، برای اینکه بدانید با شرایط خانوادگی و اقتصادی فعلیتان به کدام کشور ها میتوانید سفر و یا مهاجرت کنید کافیست فرم ارزیابی ما را پر کنید تا پس از برسی کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در این زمینه راهنماییتان کنند.
اطلاعات :
دفتر مرکزی :  تهران، خیابان مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه یازدهم شمالی، واحد ۱۱۰۳
شماره تماس :
۰۲۱-۴۸۰۰۰۹۶۹

۱۰ موسسه برتر مهاجرتی

۶)موسسه مهاجرتی گرین کارت :
موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان با نام تجاری (گرین کارت) در زمینه های: مشاوره ‌ و خدمات اعزام دانشجو و اعزام نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره امور مهاجرت و اخذ اقامت به روشهای مختلف از قبیل: سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ شهروندی و پاسپورت و… و هم چنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی فعال می‌باشد.
اطلاعات :
تهران: بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، خیابان انوار، پلاک ۱۲، واحد ۱۰
شیراز: معالی آباد، روبروی ایستگاه مترو شریعتی، نبش کوچه ۱۳، ساختمان سیمرغ، طبقه پنجم، واحد ۱۹
شماره تماس تهران :۰۲۱۲۶۴۲۱۶۱۲
شماره تماس شیراز:۰۷۱۳۶۲۵۱۴۲۰

۱۰ تا از برترین موسسات مهاجرتی

۷) سازمان مهاجرتی ایزی اپلای:
تیم ایزی اپلای شامل گروهی از فارغ التحصیلان و دانشجویان ایرانی دانشگاه های آمریکا، کانادا، استرالیا و اروپا در رشته های فنی مهندسی؛ پزشکی و انسانی می باشد. تمام اعضای تیم در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل می باشند و مقطع کارشناسی خود را در دانشگاههای برتر ایران نظیر دانشگاه شریف؛ تهران و … گذرانده اند. همچنین ماراتن اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های جهان را شخصا پیموده و موفق به دریافت پذیرش و انواع بورس های تحصیلی شده اند. مشاوران ایزی اپلای به دلیل تجربه شخصی اخذ پذیرش در دانشگاههای معتبر به تمامی نکات مورد نیاز این فرایند احاطه کامل دارند و می توانند با در اختیار قرار دادن این تجربیات به شما عزیزان فرآیند دریافت پذیرش را بسیار کوتاه، موثر و کم هزینه کنند. همچنین اعضای این تیم با طیف وسیعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی در رشته های مختلف در ارتباط هستند که می توانند با استفاده از این ارتباطات برای جزیی ترین سوالات بهترین جواب را بیابند. برای هر رشته ای که قصد دریافت پذیرش دارید؛ تیم ما فرد یا افرادی را در همان رشته به عنوان مشاور به شما معرفی می کند تا از تجربیات این مشاور استفاده کرده و از دوباره کاری و اتلاف وقت و هزینه اجتناب نمایید.
اطلاعات :
تحت نظر موسسه «سروش دانش پرشین» با مجوز رسمی از وزارت علوم. تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۲۰

۱۰ موسسه برتر مهاجرتی

۸) موسسه حقوقی ملک پور :
مؤسسه حقوقی ملک پور، در راستای ارائه خدمات منحصر به فرد و ایده آل به مشتریان، برای شما خدمات ویژه ای در نظر گرفته است. بدون شک مؤسسه حقوقی ملک پور دارای غنی ترین اطلاعات مهاجرتی اعم از تمامی روش های مهاجرت مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. شما می توانید اطلاعات کامل در رابطه با هر کشور را در بخش مربوط به آن مطالعه نمایید. همچنین در کنار این اطلاعات بی نظیر که به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، می توانید از مشاوره مهاجرتی رایگان با کارشناسان متخصص در این زمینه و همچنین وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور در سرتاسر دنیا بهرمند شوید.
اطلاعات :
شماره تماس دفاتر ایران: ۰۲۱۴۹۰۷۶
شماره دفتر مرکزی وین: ۰۰۴۳۷۲۰۲۱۱۷۳۱

۱۰ موسسه برتر مهاجرتی

۹) موسسه مهاجرتی آریان پارس :
موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آریاناپارس نوین که دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و گروه آریانا که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز  ۱۲۰۰۱ /ث۳۲ /۹۱ با نام تجاری آریانا پارس است با سابقه ۷ ساله در امور کاریابی، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مرتبط با اعزام نیروی کار به شما هموطنان عزیز می باشد.اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.
اطلاعات :
آدرس :اتوبان ستاری جنوب، بعد از همت ،بلوار لاله ، بین ستاری و پژوهنده پلاک ۲۰
شماره تماس : ۰۲۱۴۴۶۲۶۴۱۵

۱۰ موسسه برتر مهاجرتی

۱۰) موسسه مهاجرتی آتیه آفرینان :
گروه آتیه آفرینان ایرانیان مرکزی جهت تسهیل در پروسه مهاجرت وتحصیل و اقامت شما در خارج از کشور می باشد. اطلاعات صحیح اولین و مهم ترین نیاز یک متقاضی است. قوانین و شرایط متغیر بوده و به همین دلیل دقت در انتخاب مشاور و وکیل مناسب به منظور معرفی صحیح و هوشمندانه یک متقاضی مهمترین ابراز کسب موفقیت است. سیاست اصلی ما بیان صادقانه تمام واقعیات ( و نه تنها بخشی از آن) است تا تصمیمی کاملاً آگاهانه اتخاذ گردد. هدف ما تنها کمک به ورود شما به کشور های دیگر نیست بلکه هدف فراهم ساختن زمینه های زندگی بهتر پس از ورود است.گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از ۱۶ سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا،اتریش،مجارستان،جمهوری چک، سوئیس،سوئد،اسلواکی،ایتالیا،اسپانیا،آمریکا، استرالیا،قبرس،آلمان،دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست مجوز های این موسسه با همکاری موسسات اعزام دانشجو در زمینه پیدا کردن کار و اخذ اقامت میباشد تمامی خدمات مهاجرتی و اعزام دانشجو از قبیل پیدا کردن کار،اخذ اقامتهای دائم و موقت،سرمایه گذاری،تحصیل در خارج از کشور،نحوه انتخاب مرکز آموزشی، دوره آموزشی، اخذ پذیرش تحصیلی، روادید تحصیلی، از مراکز آموزشی دبیرستانی، دانشگاهی،اخذ بورسیه های مختلف ،برگزاری دوره های زبان در خارج از کشور، خدمات اسکان و انتقال و… توسط گروه آتیه آفرینان ارایه میگردد خدمات گروه آتیه آفرینان ایرانیان به یک دوره خاص بر نمیگردد و در کل دوران اقامت متقاضیان از پشتیبانی کامل این مرکز برخوردار خواهند بود
اطلاعات :
تهران، بلوار میرداماد، ما بین خیابان حصاری و شنگرف، ساختمان ۱۳۸، طبقه پنجم، واحد۲۷
تهران، شهرک غرب ،بلور دادمان ، روبروی پمپ بنزین فرحزادی ، ساختمان ۱۰۵ ، واحد ۳
تماس :
۰۲۱-۷۲۲۰۷

۱۰ موسسه برتر مهاجرت