10 راز شگفت انگیز برای یادگیری آموزش زبان

آموزش زبان انگلیسی

امروز در این تاپیک قصد داریم ۱۰روش برتر برای یادگیری آموزش زبان انگلیسی را به شما عزیزان به بهترین وساده ترین روش ممکن توضیح و آموزش دهیم.

اساسا یادگیری زبان انگلیسی دغدغه تمام زبان آموزان ایرانی است وشخص زبان اموز هرکاری برای یادگیری سریع زبان انجام میدهد اما راهنمایی هایی که در باب آموزش زبان وجود دارد فرد زبان آموز را گمراه تر میکند اما ما در این مقاله بسیار ارزشمند و رایگان قصد داریم آموزش یادگیری زبان را برای شما شیرین تر و دلچسب تر کنیم امیدواریم که این مقاله مورد توجه و جلب رضایت شما قرار بگیرد.

۱۰ راز شگفت انگیز برای یادگیری آموزش زبان انگلیسی در خانه

۱٫ خودتون رو درگیر زبان انگلیسی کنید

هدف خود را مشخص کنید، یک هدف از سطحی که می‌خواهید به آن برسید را تنظیم کنید: برای رسیدن به شغل بهتر، شروع به تحصیل در یک کشور. فقط به این دلیل که می‌خواهید یک چالش جدید داشته باشید. هدف شما هر چه که باشد، زمانی که آن را تنظیم کردید، باید به آن پایبند باشید. هیچ روش جادویی برای یادگیری بلافاصله انگلیسی وجود ندارد.

اگر در کلاس هستید باید در آن کار کنید، باید در کلاس حضور داشته باشید، تکالیف را انجام دهید و تا جایی که می‌توانید مطالعه کنید. دوره‌ها خوبه چون آن‌ها شما را مسئول می‌دانند و شما را وادار به یادگیری می‌کنند. اما حتی اگر شما در یک کلاس نیستید، هنوز هم ممکن است وقتی آزاد هستید، تمرین کنید، با احتمالات اینترنت، بهتر از همیشه است که بخواهید خودتان مطالعه کنید.

اگر اینطور است، منابع و نکات بسیاری برای شما وجود دارد. یا اگر ساختار بیشتری را ترجیح می‌دهید، تعداد کمی از دوره‌های رایگان انگلیسی وجود دارد که شما باید در نظر بگیرید، شما می‌توانید مهارت‌های انگلیسی خود را با مشاهده ویدئو، یادگیری و تمرین دایره لغات و یادداشت‌برداری از درک مطلب، بهبود بخشید.

هر چیزی را که می‌توانید به دست بگیرید، متون ادبی، جلدهای کاغذی،روزنامه‌ها، وب سایت، ایمیل، غذای رسانه‌های اجتماعی، جعبه‌های کورن:

اگر به زبان انگلیسی نوشته شده، آن را بخوانید. چرا؟ خوب، این محتوا پر از واژگان جدید آبدار و همچنین مقدار مناسبی است که شما از قبل می‌دانید. این به شما کمک می‌کند تا به سرعت پیشرفت کنید،چون در معرض قرار گرفتن واژگان گرفته، مثال‌های جدیدی را در متن به شما می‌دهد، در نتیجه آن کلمات را در ذهن خود تقویت کنید. از طرف دیگر، یادگیری کلمات و عبارات جدید برای ساختن مجموعه واژگان شما ضروری است، به خصوص در زبانی مانند زبان انگلیسی با این همه کلمات! با این حال، فقط بخوانید و حرکت کنید

۲٫دوست انگلیسی زبان پیدا کنید

حتی اگر در یک کشور انگلیسی‌زبان زندگی نمی‌کنید،دوست انگلیسی زبان پیداکنید ،. راه‌هایی برای ملاقات با انگلیسی زبانان بومی پیدا کنید: رفتن به رستوران‌های خارجی، پیوستن به ورزش و کلوب‌های اجتماعی، ویا شبکه های اینترنتی و یا ترتیب دادن تبادلات زبانی. شما حتی می‌توانید به عنوان راهنما در یک جاذبه توریستی محلی برای ملاقات با انگلیسی زبانان ازسراسر جهان داوطلب شوید.

یک همراه برای مطالعه پیدا کنید نیازی نیست ، یا یک باشگاه انگلیسی را پیدا کنید و به طور مرتب با انگلیسی صحبت کنید. شما می‌توانید به یکدیگر انگیزه دهید، و با کمک به یکدیگر در حل مشکلات یاد می‌گیرید چطوربهتر انگلیسی صحبت کنید.

۱۰ راز شگفت انگیز برای یادگیری آموزش زبان انگلیسی در خانه

۳٫ یک دوره انگلیسی را بیابید که متناسب با نیازهای شما باشد

درست همانطور که همه ما علایق و نفرت‌های متفاوتی داریم، ایده‌های متفاوتی در مورد زندگی داریم، روش‌های مختلفی برای کسب دانش داریم. ببینید چه نوع یاد گیرنده دارید و کدام روش برای شما مناسب‌ تر است. به محض پیدا کردن تنظیمات مناسب و ابزار مناسب برای یادگیری، یادگیری انگلیسی آسان و سرگرم‌کننده است .

۴٫تا جایی که می‌توانید مطالعه کنید!

حتی اگر سطح شما بسیار ابتدایی است، می‌توانید چیزهایی را برای سطح خود بخوانید – اگر چیزی که می‌خوانید بسیار دشوار است، دلسرد می‌شوید. کتاب کودکان را امتحان کنید – ممکن است احساس حماقت کنید، اما تصاویر و ساختارهای ساده به شما کمک خواهند کرد تا کلماتی را که هنوز تحصیل نکرده اید، درک کنید و آن‌ها به شما کمک خواهند کرد تا با زبان روزمره در زمینه‌ای که درک آن آسان‌تر است، به شما کمک کنند.

۵٫فیلم تماشا کنید یا درسایت های اجتماعی مثل یوتیوب فیلم ببینید

همه فیلم را دوست دارند. این یک ایده عالی برای دیدن فیلم‌ها با زیرنویس و یا دیدن فیلم‌هایی است که قبلا در زبان مادری خود، به زبان انگلیسی دیده بودید. یا سریال مورد علاقه خود را پیدا کنید و دوباره آن را در انگلیسی ببینید! از اینترنت برای جستجوی چیزهایی که به آن‌ها علاقه دارید، استفاده کنید: سرگرمی‌ها و یا چیزهای مربوط به حرفه و حرفه شما. وقتی چیزهایی را تماشا کنید و یا چیزهایی را که با آن‌ها آشنا هستید مطالعه کنید، درک آن آسان‌تر است. با موضوعاتی که هر گونه علاقه (سرگرمی _ آشپزی _سیاست)‌ قابل تصور را پوشش می‌دهد، یک پادکست مکالمه انگلیسی برای شما وجود دارد. در طول رفت و آمد به مدرسه یا کار،گوش دهید. در ابتدا ممکن است لهجه بومی را مشکل پیدا کنید، اما به آن پایبند به آن باشید و به زودی شروع به درک آنچه می‌شنوید میکنید. (همچنین یاد گرفتن بسیاری لغت ازگوینده بومی)

۶ .گوش کنید

گوش دادن در انگلیسی بسیار مهم است که نه تنها صحبت خود را بهبود بخشید بلکه مهارت‌های شنیداری شما را نیز بهبود بخشید.

حتی اگر به موسیقی علاقه ندارید، گوش دادن به آهنگ‌ها و یا پخش موزیک در زبان انگلیسی به شما کمک می‌کند کلمات و اصطلاحاتی را که بعدها می‌توانید استفاده کنید، شناسایی کنید. تمرکز بر تلفظ با شروع در مراحل اولیه، از آنجایی که تصحیح اشتباه‌ات در ابتدا بسیار دشوار است، به احتمال زیاد آن‌ها (برای همیشه)تحکیم خواهند شد. از سایت‌ها برای کمک به شناسایی نمادهای تلفظ معمول و حداقل زوج، و شنیدن و تقلید تلفظ صحیح استفاده کنید در حالی که تلفظ شما تلفظ می‌شود، همچنین کلمات هم‌قافیه را بررسی کنید تا به الگوهای تلفظ سیمان کمک کنید

۱۰ راز شگفت انگیز برای یادگیری آموزش زبان انگلیسی در خانه

۷ . از ایجاد اشتباه نترسید

اشتباه کردن بهترین راه برای یادگیری است! همیشه از زبان انگلیسی استفاده کنید. حتی اگر نمی‌دانید چطور چیزی بگویید، سعی کنید به طور مستقیم ترجمه نکنید، یک استراتژی دیگر برای ارتباط دادن آنچه می‌خواهید بگویید، پیدا کنید. حتی اگر یک روش بسیار ساده است، از تخیل خود برای غلبه بر مشکلات استفاده کنید. از عبارات ساده استفاده کنید. گاهی اوقات جملات کوتاه و ساده شما را راحت‌تر می‌کند و به شما کمک می‌کند آنچه را که فکر می‌کنید به کلمات بیان کنید.

۸٫واقع گرا باشید

واقعیت این است که اگر به طور مداوم اینکار را انجام دهید، احتمال بیشتری وجود دارد که با موفقیت به یک هدف بچسبید و اگر آن را به طور مداوم انجام دهید و بخشی از مسئولیت را به دست آورید، آن را تکمیل کنید. همانند داستان “لاک‌پشت و خرگوش”، کند و ثابت در مسابقه پیروز شود

اگر شما تنها ۱۵ دقیقه در روز را به مطالعه زبان انگلیسی اختصاص دهید اما شما هر روز متعهد به مطالعه ۱۵ دقیقه ای هستید احتمالا نتایج بهتری از آن خواهید داشت تا اگر شما بخواهید برای سه ساعت در یک جلسه در یک روز مطالعه کنید.

یا یک برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی در عرض ۳۵ دقیقه در روز؟ مطمئنا اگر شما بتوانید ۱۰ ساعت در روز تمرین کنید، عالی خواهد بود، اما احتمالا این اتفاق نخواهد افتاد. شما باید محدودیت‌های خود را به خصوص از نظر زمان تشخیص دهید وبرای آن برنامه ریزی کنید

۹ . یک دفتر ثبت زبان یا یادداشت روزانه داشته باشید

یا یک دفتر بخرید یا یک فایل را روی گوشی موبایل یا کامپیوتر تان صرف تجربه یادگیری انگلیسی کنید. هر بار که یک کلمه جدید و مهم یاد می‌گیرید، آن را به سیستم خود اضافه کنید، به همراه تعریف و مثال، اگر ممکن است. همچنین می‌توانید تجربه‌های دیگر را به زبان انگلیسی هم بنویسید. مزیت یک گزارش مانند این این است که شما می‌توانید کمی از نوشتن را تمرین کنید، اما خوب است که واژگان جدید را تقویت کنید. یک باور وجود دارد که به منظور درک و حفظ یک لغت جدید، باید حداقل سه بار از آن استفاده کنید. علاوه بر این، اگر به ورودی‌های اولیه خود در ثبت زبان انگلیسی نگاه کنید، قادر خواهید بود تا نشان دهید که شما تا چه حد پیشرفت کرده‌اید و احتمالا وقتی آن را مقایسه می‌کنید تا چه میزان از آن اطلاع داشته باشید.

۱۰٫درک کنید که یادگیری زبان انگلیسی یک خط مستقیم نیست

اگر در یک کلاس هستید، به دنبال یک کتاب درسی یا با استفاده از هر نوع برنامه درسی هستید، احتمالا خواهید دید که این منابع منابع را به ترتیب خاص و گرامر ارائه می دهند. به طور کلی، زمانی که زمان پیشرفت می کند، چیزها به راحتی حرکت می کنند، اما این بدان معنا نیست که شما همیشه باید از این کتاب پیروی کنید. زمان هایی وجود دارد که شما خسته می شوید و می خواهید اطلاعات تازه و خاصی را که در کتاب موجود نیست پیدا کنید. همچنین زمان هایی وجود دارد که شما مجبور شوید به عقب برگردید و برخی از مواد را مرور کنید که این خوب و عادی است. شما همچنین باید درک کنید که بعضی از روزها زمانی رخ خواهد داد که شما به عنوان یک ابرقهرمان انگلیسی شکست بخورید این وقایع و سقوط نیز طبیعی است. فقط کار کنید و صبور باشید، و مطمئنا بهبود خواهید یافت. مهارت‌های زبان را به طور همزمان توسعه دهید دقت کنید که روی تمام مهارت‌ها تمرکز کنید: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن. این به شما اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد.

اگر فقط بدانید چطور نوشتن و خواندن را بدانید، مانند برخی روش‌های تدریس سنتی بر روی آن تمرکز کنید، پس شما احساس اعتماد به انگلیسی یا زمانی که دیگران صحبت می‌کنند ندارید همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، باید مسیری را پیدا کنید که از روشی استفاده می‌کند که برای سبک یادگیری شما مناسب است.موسسات زیادی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها انتخاب کنید

امیدواریم این مقاله آموزش زبان انگلیسی مورد جلب رضایت شما قرار گرفته شده باشد.

شما میتوانید برای دیدن دیگر مطالب آموزش زبان به اینجا مراجعه کنید.

منبع : سنترال فایل

برگرفته شده از سایت ویرگول