When Bad Grammar Happens to Good People

When Bad Grammar Happens to Good People

آیا نگران این هستین که نحوه‌ی نگارش یا صحبت کردنتون به زبان انگلیسی اگر اشتباه داشته باشه به جای پیشرفتتون باعث پسرفت شما بشه؟

تا به حال شده که مطمئن باشین نحوه‌ی صحبت کردنتون از لحاظ گرامری اشتباهه اما درستش رو نمیدونین چیه؟

نحوه‌ی صحبت و نگارش و نوشتار شما، به مردم این بازخورد رو در مورد دانش و اعتماد به نفستون میده که چقدر شما در این زمینه حرفه‌ای هستید و چقدر در برقراری ارتباط می‌تونید قوی باشین.

ایجاد خطاهای ساده در نوشتار و گفتارتون می‌تونه شما رو از آنچه که واقعا هستید(از لحاظ هوش، ذکاوت و دانشتون) کمتر نشون بده! پس بسیار مهمه که این ضعف‌هارو به خوبی از بین ببرید و این قضیه می‌تونه بر روی روابط کاری، حرفه‌ای و حتی ارتباطات روزمرتون تاثیر فراوانی بذاره.

اما همیشه یادگیری گرامر در یادگیری زبان تاثیر دلخواه رو نداره، روش مکالمه محور روشی جدید برای یادگیری به زبان مادری هستش که شما به صورت ناخودآگاه گرامر رو یاد می‌گیرید، آکادمی آموزش آنلاین زبان اولین استارت آپ آموزش آنلاین زبان در ایران با آموزش مکالمه محور زبان رو به روش نوین به شما آموزش می‌ده.

این کتاب چه کمکی به من میکنه؟

When Bad Grammar Happens to Good People

همونطور که در بالا ذکر شد، این کتاب منحصرا بر روی اشتباهات رایج گرامریتون تاکید داره و با تمرین و تمرکز روی این کتاب شما رو به فردی حرفه‌ای در زبان انگلیسی تبدیل میکنه.

در این کتاب مولف تمام نلاشش رو کرده تا نکاتی کاربردی را به شما آموزش بده که با استفاده از آن‌ها مهارت نوشتاری و مکالمه شما تقویت بشه. همون طور که از عنوان کتاب پیداست تمرکز اصلی این کتاب روی بهبود سطح دانش گرامر شماست و در کنارش مهارت نوشتاری و سایر مهارت هاتون هم تقویت می شوند.